Надстройка второго этажа - можно ли?

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем Jung, 6 січ 2013.

  1. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    Re: Можно ли надстроить второй этаж?

    Невже Вам 100 м2 мало? Ми 4 живемо у 78 м2 , а більшість квартир до 65м2. Можливо краще просто ремонт та утеплення зробити?
     
  2. Jung

    Jung Новачок

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    0
    Re: Можно ли надстроить второй этаж?

    Дом 100 квадратов - это вместе с котельными, верандами, коридорами и большой кухней... В итоге - две жилых комнаты примерно по 17 кв.м. В одной живут родители, в другой мы... Для деток места нет, а уже хочется!
     
  3. семен

    семен Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    74
    Re: Можно ли надстроить второй этаж?

    Я великий противник другуго, тим більше мансардного поверху. На висоті важче та дорожче будуватись, мансарду неможливо утеплити. Перебудовувати старий будинок важко та дорого і в кінці кінців він усеодно лишиться старим. Єдине що я одобряю, це придбати стару будівлю заради землі і підлатавши по мінімуму розпочинати будівництво нового. Я правда не знаю наскільки це доступно у Вашому регіоні. Проте хочу зазначити що будуватись з нуля не так уже і дорого, якщо робити усе самому і менше слухати "спеців теоретиків". Для прикладу роздивіться свій шлаковий будинок. Фундаменту 70 см на піску, стіну можна проковиряти наскрізь нігтем, поктитий шифером а простояв певно більше 50 років! А Вам будуть рекомендувати 1.7 м армованого тонною арматури бетону шириною 50см, газобетон по 800 грн/м3 на клей, металочерепицю і т.д. У мене не дуже гладко все вийшло , але подивіться що я будую. На даний час у цю будівлю вложив близько 70тис грн і трохи попотів. Якби узяв звичайний бетон слабенької марки то можна було б стіни робити по 20см , а перестінки 12см плюс трохи арматури на рівні віконних перемичок.
    https://krainamaystriv.com/showthread.php?t=9337
     
  4. Jung

    Jung Новачок

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    0
    Re: Можно ли надстроить второй этаж?

    спасибо, сейчас посмотрю.. просто у нас и земля дорогая((((
     
  5. Строечка

    Строечка Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Re: Можно ли надстроить второй этаж?

    :rubanok:Советую вам сделать армопояс и выгнать второй этаж из сип панелей... Канадская технология... и конструкция будет очень лёгкой и теплопотерь ноль плюс цена очень хорошая....
     
  6. Jung

    Jung Новачок

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    0
    Re: Можно ли надстроить второй этаж?

    думаете каменный фундамент на песке 70 см выдержит?
     
  7. Строечка

    Строечка Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Re: Можно ли надстроить второй этаж?

    Даже уверен в этом, но в любом случае нужно сначала смотреть....
     
  8. EVP

    EVP Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Евпатория
    Присоединюсь к отписавшимся и порекомендую армопояс.
     
  9. bogdanova

    bogdanova Підмайстер

    Повідомлення:
    48
    Симпатії:
    10
    Cогласна 100%. Сама так сделала. живу и радуюсь. И по деньгам - самый минимум.
     

Поділитися цією сторінкою