Котел Berreta ciao 24 CSI turbo - нет горячей воды

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем ольгерт, 5 січ 2013.

  1. naupv

    naupv Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киевск обл
    Re: Berreta ciao 24 CSI(turbo)



    Да выпускают, но это не есть самый лучший котел у Беретты, это типа как выкидыш у КАМАЗа - Ока. После 10 лет ЧАО, нужно всерьез задуматься о смене, отремонтируете прессостат, вылезет другая болячка. На его смену берите Беретта СИТИ 2012 года модель. Все подключения аналогичны. А новыми функциями и работой котла будете приятно удивлены.
    http://www.riello.su/products/info-beretta.aspx?id=4&pid=151
    http://teplohouse.com.ua/product/22985/0/0/
    P.S. Если позволяют финансы, берите Беретта Майнут, я лично у себя в квартире такой поставил.
     
    1 людині також подобається це.
  2. ольгерт

    ольгерт Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Украина
    Re: Berreta ciao 24 CSI(turbo)

    Хочу на майбутнє запитати, якщо буду все ж таки міняти котел, то чи підійдуть (маю на увазі розташування труб) у нових моделей, зокрема СІТІ виходи під опалення та воду, та головне труба газовідводу. Справа в тому що існуюча зовні в непоганому стані, можливо могла б ще послужити, так як вибивати посеред зими та міняти на нову дуже клопотно та незручно.
    І ще просвятіть будь ласка, якщо купувати котел, той самий СІТІ в Ужгороді (кажуть там найдешевше), як не нарватись на підробку? Може хтось уже купував та на 100% впевнений у оригінальності котла, то поділіться будь ласка ссилочкою.
    Дякую.
     
  3. naupv

    naupv Майстер

    Повідомлення:
    140
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киевск обл
    Re: Berreta ciao 24 CSI(turbo)

    Котлов Сити нет поддельных, могут только быть контрабасные, это грозит неправильными форсунками и настройкой газовой арматуры. У них давление газа 20Мбар, у нас 13Мбар. Трубы коаксиального дымохода у всех Беретт одинаковые, на счет подключения труб ГВС и СО, я Вам специально ссылки сбросил. Неужели самому трудно открыть мануал?
    При покупке турбо СИТИ, требуйте оригинальный гарантийный талон на трех листах желтого цвета с голографией РИЕЛЛО, Это есть белые котлы.
     
    1 людині також подобається це.
  4. ольгерт

    ольгерт Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Украина
    Re: Berreta ciao 24 CSI(turbo)

    Привіт.
    Може кому цікаво, відписую.
    Все таки плата, що саме не в курсі, майстрів зустрів у порозі, але після ремонту плати (а що там шаманили залишається тільки гадати) котел в роботі.
    Всім дякую. bravo :Hi: victory
     
    2 користувачам це сподобалось.

Поділитися цією сторінкою