Твердопаливні котли: КотЕко чи Дефро - що краще?

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Александр Сергеевич, 20 гру 2012.

  1. Бойчук

    Бойчук Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    украина
    Дякую за відео. Котел добрий,це той же котел Холмова. Мій котел стоїть в кухні.ТОж, якщо зробити зверху люк, то дозагрузка під час. роботи буде неможлива-піде дим.Друге- знову у Вас повітря подається знизу і спереду, вихід газів збоку(чи ззаду).Тому гази , які утоворилися з палива, що знаходиься близько від виходу газів, не проходить крізь жар.
    Зараз зняв полум,я в мому котлі.скидаю фото. Завтра коли котел повнісю згасне зніму нутрощі.
    --- добавлено: 26 січ 2016 у 23:01 ---
    Ще три фото. після того як закрив піддувало на 80%.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 3 лют 2016
    параска подобається це.
  2. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    не отримав
     
  3. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    Повтори як можна
     
  4. Юра Консультант

    Юра Консультант Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    9
    Якщо я правильно зрозумів дрова тут горять знизу до верху, якщо зробите колосники з холоднокатаних труб зі сталі к20 в яких буде теплоносій то такому котлу не буде ціни, і як на мене дверця подачі повітря трішки завелика.
     
  5. Дональд78

    Дональд78 Бригадир

    Повідомлення:
    460
    Симпатії:
    222
    А по описанию сталь к20 работает с температурами до 450 градусов http://metallicheckiy-portal.ru/marki_metallov/stk/20K- ести на таких трубах зажечь уголек ,то такому котлу будет и цена и писец...roflCrazyshut и ув. Параска не будет делать такие симпатичные заставки на свои котлы:bb::black_cat:
     
  6. Юра Консультант

    Юра Консультант Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    9
    Щоб ви собі взяли на замітку з цієї сталі робиться 90% закордонних стальних котлів, по вашому вони всі ПАРАСКИ )))
     
  7. Дональд78

    Дональд78 Бригадир

    Повідомлення:
    460
    Симпатії:
    222
    А у вас есть характеристики и технические условия на зарубежную сталь?papapapad:)
     
  8. Юра Консультант

    Юра Консультант Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    9
  9. David-otoplenie

    David-otoplenie Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Одно могу сказать точно, берут по Украине лучше котлы Котэко. Занимаемся продажей отопительных систем на различных видах топлива. Просто надо смотреть какой именно Котэко. У них есть несколько линеек, часть из них давно производится и там они так сказать уже набили руку. В прошлом году они запустили несколько новых бюджетных моделей, так вот эти я бы еще подождал, пусть доработают. Примерно такая же ситуация и с Дефро, старые линейки нормально работают, а новинки еще требуют ряд доработок.
     
  10. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    Молодець, котел гарний, гроші великі,але в котлі к.к.д. 85% ,то вже брехня
     
    Sergey1966 подобається це.

Поділитися цією сторінкою