Дисковая пила Bosch GKS 65 CE

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем orex_, 19 гру 2012.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    ок Iggorr, beer
     
  2. Iggorr

    Iggorr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.056
    Симпатії:
    10.173
    Адреса:
    Київ
    Що за модель на Вашому фото?
    ?

    Добавлено через 6 минут 13 секунд
    Дороговато...Ви знаете точну модель/назву цих щiток(по каталогу Боша)?
     
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    -так .
    - ода, 113 +25 пересилка , виходить "файно".
    - ні не знаю.
    Буду ще раз розбирати , стотор в момент запуска зміщається в протилежний бік оберту якоря приблизно на 1 мм, треба усунути.
    Машинка б/у, і дуже серйозно б/у (працювала в Росії) , але пилить не погано (якщо не рахувати зайіих звуків і трошки завелиуі іскорки на щітках.)
    Фото - відео :
    https://picasaweb.google.com/115914649521907469565/BoschGKS65CE?authuser=0&feat=directlink
     
  4. Iggorr

    Iggorr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.056
    Симпатії:
    10.173
    Адреса:
    Київ
    Не знаю,як у Боша-у Макiти знаходив сайт де була повна специфiкацiя на весь Iх электроiнструмент з каталожними номерами усiх запчастин.Щiтки часто взаемозамiннi-однi й тi ж самi пiдходять i для пил,болгарок,перфораторiв i т.д.Нiчого особливого у Ваших щiток я не побачив,думаю червона цiна iм гривень 50 за пару.
    Для прикладу:знайшов у рашi щiтки на похожу пилку Bosch GKS 55 СЕ-цiна 140 росiйських рублiв за пару.У наших продаванiв завжди апетити були ого-го!У рашi кнопку на шурупокрут макiта взяв за 35 зелених-тут хотiли 40 евро i мiсяць чекати.

    Добавлено через 9 минут 3 секунды
    Якщо була в руках Равшанiв/Джамшутiв то можу собi уявити що iй довелося пережити:-DПиляла,мабуть,усе-включаючи армований залiзобетон....
     
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - майже....
    казали шо на робочому місці де вона працювала із за диму практично не було видно хто і шо нею пиляв , основна зажача зе 20мм ОСБ листи для опалубки.
    - значить будем шукати далі щіточки...
     
  6. Iggorr

    Iggorr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.056
    Симпатії:
    10.173
    Адреса:
    Київ
    По моделi "пробийте" артикул щiток.А далi,якщо не знайдете оригiнальних,то можна буде за параметрами пiдiбрати щось аналогiчне.Не обов"язково бошевськi,можна i макiтовськi i хiтачiвськi пiдiбрати.А може i з бiльш дешевого iнструменту щось пiдiйде.А виття "спецiалiстiв" щодо неможливостi замiни,мовляв-тiльки оригiнал,i тiльки вiд цiеi моделi-дурня i манагерська "розводка" на грошi.Щiтки прекрасно взаемозамiняються,аби розмiри i тип матерiалу був подiбним.
     
    1 людині також подобається це.
  7. turner

    turner Прораб

    Повідомлення:
    424
    Симпатії:
    280
    Адреса:
    Україна Миколаїв
    Ось що відрізняє нас від буржуїнів,так це те,що ми пилку,яка відпрацювала в умовах апокаліпсису,ще намагаємося реанімувати!rofl
     
  8. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    так бо горит іскорка бажання , + не маловаєний аспект це ціна нового фірмового інструмента.
     
  9. Alexey1982

    Alexey1982 Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    2
    Я бы не ставил в фирменный инструмент щетки за 10 грн - насколько я знаю, Ваша пилочка стоит не одну тысячу грн. Дешевые щетки мягче, а зачем коллектору якоря лишняя электропроводимая пыль - пользы явно мало будет. Еще встречал на базаре подделки щеток макиты и боша - тоже не рисковал бы, а раз пытались подсунуть левые щетки в оригинальной макитовской упаковке...
     
    1 людині також подобається це.
  10. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго.
    - так і є, але в одному місці (вроді і сайт-маг не поганий з виду ) питають 110грн, .. потом находиш то саме 50грн..,..
    Побачим, зара машинка на обслуговуванні ...
     

Поділитися цією сторінкою