Ремонт Homelite Textron XL

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем orex_, 9 гру 2012.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго дня:Hi:.
    Маєм маленького пацієнта, визначити чи китай чи ні .... не знаю.
    Перший раз данній апаратик :
    [​IMG]
    обслуговувв років 4-5 тому ..., проблема була в відсутності подічі масла. Я був дуже здивований.... . масляний насос має привід від мембрами в карбюраторі:
    [​IMG]
    [​IMG]
    - "розробив " насос , все ок.
    - В данній пилочці установлено лепестковий клапан(фото не моє):
    [​IMG]
    Зара повернувся пацієнт, завести біль-ш менш можна, хх- обороти тримає тоже нормально , а от при збільшненні обертів ...він їх не набирає, переходить в "бубнящий" режим.., таке відчуття що перелив. Але болтики ніхто не крутив. Зара пока не розбирав , може в понеділок чи вівторок.
    Є ідеї?
     
  2. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Ремонт Homelite Textron XL

    А це також пилка?
     
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Ремонт Homelite Textron XL

    Доброго :Hi:
    - о да, маленька але не "одноручна"
    [​IMG]
     
    1 людині також подобається це.
  4. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго :Hi:.
    сьогодні трошки оглянув пилку. Получається вона явно не має бажання розвивати обороти, таке відчуття , що перелив:
    [MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=bKlQdTi-SOQ[/MEDIA].
    - глушник загажений ужасно:
    [​IMG]
    + виявлено задир, практично від верху до НМТ, тиск 5.9 Ат.
    [​IMG]
    Знімок через отвір для свічі, подряпину добре видно :

    [​IMG].
    Будем розбирати далі, попробував каб., зменшити подачу бензина на макс обертах, ефект є , але ахті.
     
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго :Hi:.
    - нема в кого знакомих сервісників по данній фірмі? (потрібна ЦПГ + підшіпники + сальники)
     
  6. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Ремонт Homelite Textron XL

    Видно таки немає :(

    orex_, а як ваші пошуки - вдалось щось відкопати?
     
  7. borman-35

    borman-35 Майстер

    Повідомлення:
    74
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    Черкассы
    ВІтання друзі! З наступаючим вас! У мене схожа лежить маленька ,нова ,Гарденія здаеться називаеться.Хазяїн превіз на продаж дві штуки одну продав,new year а другу почав розкомплектовувати.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  8. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго :Hi:.

    - нажаль ні, оф. представники мовчат (або не до тих звернувся), до "дилерків" ріжношорстного переліка запчастин... яп починаєш уточняти то оказується на китайчики в них запчастини..., короче всіх предпразнечний настрій beer, або не хотят працювати з поодиночними заказами. Зара в сараї так і валяються 2 апарата (генератор та пилка).
    не получилося знайти мені ще оф. представника сервіса кондиціонера "дейву" , по гуг. находиться фірма , і на сайті пишут шо ремонтуют ,гарантія , то-що ... , а оказується везти їм треба ... А МЕНІ ПЛАТУ ТІЛЬКИ ТРЕБА, (https://picasaweb.google.com/115914649521907469565/ItjZyC?authuser=0&feat=directlink) не вже то така проблема. .. короче найстрій як ремонтника упав ниже плінтуса :down:... за ковпачок на свічу питают 30 грн .., і то як починаєш перебирати з 10 шт, 6 прошивают... і це нові...
    (хотів на бошовську ручну циркулю заказати штітки , шестерні .., і не став шукати, поки горшкотит та пиляє най робит). Зара по троху як получається то розбираюся з констр. шкафа (деталіровка , фурнітура).

    - ага , чоткий апарат :vo: . Колись потрібно луло таку, зара треба друге , але "требувалка " ніяк не накопиться :K:-[.
     
  9. borman-35

    borman-35 Майстер

    Повідомлення:
    74
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    Черкассы
    Орех на днях буду розеднувати генератор Бригадир 950 вт товариш хоче забрати генератор і приеднати до мотоблока.А двигун мабуть лежати буде бо вже відсутній маховик і стартерний механізм.А так по запчастинам то наші торгаші беруть і розбирають пилки чи генератори і продають по запчастинах.
     
  10. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - якщо не складно сфотографуйте процес.

    - до такого генератора потрібно : циліднр\поршень \кольца\палец... одним словом ЦПГ в зборі , нове, + "коліно" глушника. Можите взнати ціну ?
     

Поділитися цією сторінкою