Печь KOZA K9 - отзывы

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем Acubens, 8 гру 2012.

  1. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: печь KOZA K9

    Если тратить на содержание Запорожца столько, как на содержание Мерседеса, он вообще станет вечным - вместо каждого текущего ремонта просто купите новый ЗАЗ (и еще на обмывку не кисло останется) :-D

    Стосовно розбіжностей на сайтах - подивіться на помилки в текстах (на обидвох сайтах) і зробіть свої висновки - може їх з бодуна набирали? :-D

    А стосовно площі і об'єму - то так, опалюється об'єм приміщення, плюс сильно впливають на цю цифру (в рази!) теплоізоляція приміщення і теплотворна здатність палива. Що від цієї печі не забереш - гарно виготовлена, милує око, але для гаража це несуттєво hello :-D
     
    2 користувачам це сподобалось.
  2. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    Відповідь: печь KOZA K9

    Шкода, але я думаю будете розчаровані. Я от собі булерян купив з запасом майже в два рази, але приміщення все одно не прогріває. Напевно виробники рахують ефективність для пасивних будинків де нема тепловтра. А в гаражі... поки палиш - трішки тепло, тільки гасне - холодно. В мене так. :)Так що будьте обережні.
     
  3. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Відповідь: печь KOZA K9

    У мене майстерню обігріває котел на дровах. минулого року була сира різносортна деревина - годі було протопити. Цього року бук-сухостій, у майстерні тепліше ніж у хаті.:)

    Так люба металічна піч так працює - не вистачає теплоакумулятора. Чого для житлових приміщень мурують печі: велика кількість цегли - прекрасний теплоакумулятор, огонь давно вигас, а тепловіддача продовжується :)
     
    тарасс72 подобається це.
  4. Kamin24.org.ua

    Kamin24.org.ua Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0

    Працює гарно а саме важливе ще не було рекламацій
     
  5. luxcam

    luxcam Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Вещь хорошая, стоит своих денег. Покупал здесь - http://kaminlux.com.ua/goods.php/Otopitelnye-pechi/CHugunnaya-pech-KRATKI-KOZA-K9-216150/ за 454 €
     

Поділитися цією сторінкою