Котли КОТэко - відгуки

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Юра монтаж, 3 гру 2012.

  1. doroshenko1977

    doroshenko1977 Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    20
    Чи багато Ви котлів СТС обвязали?Чи завжди з такими котлами теплоаккумулятор встановлювали хазяї? Зараз теж стою перед вибором,а так як сам з Вінниці, напевно куплю СТС .
     
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    трішки не зрозумів до кого питання!беріть стс і не пошкодуєте.ну і майстра який би розумів,що робить.теплоакумулятор дозволяє нам використовувати котли з максимальним ККД.особливо у міжсизонній час.температура зворотки не менше 55С,стосується всіх Т.П котлів.я говорив про себе-що я відмовлявся від встановлення котла(його монтажу)якщо не хотіли встановлювати теплоакумулятор.він виконував аварійного розхолоджувача.може у вас система із природньою циркуляцією?це єдина система при якій би я погодився монтувати без теплоакумулятора.

    Добавлено через 2 минуты 53 секунды
    [​IMG]це різні котельні з яких в мене є фото.[​IMG][​IMG][​IMG]
     
  3. doroshenko1977

    doroshenko1977 Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    20
    Доброго ранку.Питання адресовано було саме Вам.Моя система буде закритою.А питання безпеки я планую вирішити двома бесперебійниками в парі з аккумулятором .Годин вісім вони витримають(в котел СТС-15 з об"эмом топки 82 л більше ніж 30 кг дров не влізе).Тож це на 130 м2 якраз на цей час.

    Добавлено через 3 минуты 13 секунд
    А теплоаккумулятор коштує дорого.Та й питання розмерзання системи,якщо на довгий час відлучатись -не вирішує.Скільки теплоносія незамерзаючого потрібно в систему+ТА.Страшно подумати.
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    я до незамерзаючих рідин ставлюсь з насторогою.по перше-хімія,по друге-може пороз"їдати всі резинові ущільнювачі,по гідравліці-потрібно перерахувати всю систему,у вас же буде газ.котел додатковий?більшість виробників лишають гарантії на свій виріб при незамерзайці.

    Добавлено через 5 минут 5 секунд
    і якщо ви будете на довго відлучатись-що буде з вашими трубопроводами хол,і гар.водопостачання?туди також незамерзайку?:)якщо у вас буде резервне живлення ставте без акум.ємності.можливо треба буде у вашу схему гідрострілку,а можливо і ні.
     
  5. doroshenko1977

    doroshenko1977 Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    20
    Газу немає і навряд чи буде(покращення життя вже сьогодні......).З водопостачанням простіше -гідроаккумулятор та трубопроводи в погребі під будинком.Гаряча вода -електробойлер .
    Можливо в систему опалення вбудувати тен на 2 кВт та ганяти воду по колу?
     
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    вам там жити,як вважаєте за потрібне,так і робіть.якщо будинок для постійного проживання я обирав би звичайну воду,якщо це дача-незамерзаючу рідину,або взагалі електро конвектора.
     
  7. bilovsov

    bilovsov Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Белогорье
    Re: Відповідь: Re: котли КОТэко

    Ознайомтесь з котлами БілЕко. Котли прекрасні і дешевші за Котєко.Знайдіть сайт по пошуку на prom.ua/
     
  8. doroshenko1977

    doroshenko1977 Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    20
    Re: Відповідь: Re: котли КОТэко

    Чим вони прекрасні? Дайте технічні характеристики,будь-ласка .
     
  9. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    Re: Відповідь: Re: котли КОТэко

    ціна!:)на цьому мабуть прекрасність закінчується!
     
    1 людині також подобається це.
  10. Юра монтаж

    Юра монтаж Підмайстер

    Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Киев
    яке використання палива? Чому вибір став на СТС?
     

Поділитися цією сторінкою