Твердопаливні котли Galmet - відгуки

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем santehnik14, 28 лис 2012.

  1. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Краще мати ЕЦ при відключенні світла. Дана штука виконує ще одну функцію, незакіпаня котла при виключанні світла. Це все характерно для котлів довгого горіння. Галмет - типовий поляцький котел під вугілля. Купляти його під дрова- це просто не розумно.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  2. Александр76

    Александр76 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Добротный поляк, бойлер Galmet весит у меня уже лет 8, очень довольный... топка конечно маленькая для дров. Если использовать как основной котел, то только с теплоаккумулятором. По цене Galmet+ТА наверно и получиться где-то как пиролизные или длительного горения котлы.
     
  3. santehnik14

    santehnik14 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    киев
    Згоден, але з баком акомулятором ми отримуємо ще одну перевагу-це плавне регулювання температури в кімнаті, можна вже не обливатися потом, як при використанні простого котла.А підтримувати ту температуру при якій комфортно ну і нам не буде загрожувати закіпання котла+можна закладати дрова незалежно від їхньої вологості, як це потрібно для піролізників.Одним словом, використання твердотопа і бака акомулятора рекомендую всим, не пожалієте.Сам у цьому пересвідчився!
     
    1 людині також подобається це.
  4. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Не слід забувати , що якщо ми хочемо використовувати тт котел з ТА. То котел повинет бути в 2-3 раза мощніший ніж потрібно без ТА. Потрібно швидко зарядити ємкість. А потім насолоджуватись. А коли ми маємо слабенький котел і кидаємо 1.5-2 куба ТА. То і зарядити таку ємкіст буде вже не в радість. Я гадаю думка ясна.
     
  5. santehnik14

    santehnik14 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    киев
    Мій знайомий взяв на 1 кВт потужності котла 25 літрів об"єм бака.Все чудово працює, я думаю таку пропорцію можна використовувати.
     
  6. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Здаэться це вже не ТА , а буферна ємкість. Це зовсім друге польто , яке комфорту не особливо не добавить.
     
  7. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    і яка між ними різниця?
     
  8. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Яне буду вдаватися в подробиці. Сам уже багато чого не памятаю коли це все вивчав. Буферна ємкість призначена для зглажування піків роботи котла. Другими словами , коли проспав , чи потрібно чистити котел , злити надлишки.... , чи пропало світло вона дозволить дати час - два перепочинку для і по новій. ТА заряджається уже на багато більший термін. Тобто суть в тому, що вечером зарядив котлом в 3 раза мощнішим ТА, і цілий день користуєшся теплом від ТА. Вечером процес повторюється. Приблизно так. Якщо брати розрахунок на 1 КВт 25 літрів, то при 10 кіловатному котлі ми отримаємо ємкість 250 літрів. Нагрів одного куба води з 40 до 90 гр. запасає 58 КВТ. При використанні кубового ТА на 100 квадратів отримаємо десь приблизно 5 -6годин роботи СО. Коли розрахунок на 1 Квт -25 л. , отримаєио 1.5 години перепочинку, щоб бігти і щось робити далі .А як же ніч , день , коли всі на роботі і опалення тільки тт. З вугіллям це простіше , а на дровах не так все красиво , як інколи розповідають менеджери.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  9. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    не буду сперечатись у різниці цих слів,та гугль:) видає що ці слова синоніми,тобто бочка-термос,і щоб від об"єму її назва змінювалась!dntknw
     
  10. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Можливо, тыльки рызницю Ви побачили. А гугл видаэ те що видаэ. І топити можно в автокаді.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою