Очень громко щелкает котел

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем Надежда*, 28 лис 2012.

  1. vikvin

    vikvin Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Vinnitsa
    Трубы расширяются и создают звуки, это понятно. Автор задал вопрос о котле! В меня вайлант, одноконтурный. Вначале тоже тихо работал. Через год пришел мастер для профилактики. Что то подкрутил или отжал и сейчас иногда тоже стучит. Как бы при переключении с отопления на горячую воду. Что может там быть такое?
     
  2. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Очень громко щелкает котел

    У вас для гарячої води болер непрямого нагріву?
     
  3. sergejjj123

    sergejjj123 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Эсхар
    Сейчас температура на улице поднялась до оттепели.Температуру на выходе котла (отопление) уменьшил.Поставил 60 градусов. Громкость щелчков уменьшилась,а период между щелчками значительно возрос.По видимому уменьшилось расширение металла.Хотелось бы узнать, может ли повлиять это щелкание на герметичность котла?И что можно самому предпринять?Щелкает вверху слева.Видимых механизмов ,устройств автоматики в этом месте не заметил -закрыто металлическим кожухом.
     
  4. vikvin

    vikvin Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Vinnitsa
    Re: Відповідь: Re: Очень громко щелкает котел

    У меня бойлера нет. Одноконтурный котел. Идет или нагрев воды или включается для отопления. Раньше не стучал, после мастера начал. Он как будто на насосе что то открутил. Мне так показалось.
     
  5. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Очень громко щелкает котел

    Тоді у вас двоконтурний котел.І можливо при переключенні, на нагрів води,клацає триходовий клапан.
     
  6. jury11

    jury11 Підмайстер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    28
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Очень громко щелкает котел

    Я думаю,що тут потрібно відрізняти,потріскування і клацання(щелкание).Потріскувати може теплообмінник або обшивка камери згорання під час нагрівання і охолодження.І від цього не врятуватись,як на мене.Клацання-це вже різні механізми в котлі.І в різних котлах по різному.А ще чути шипіння і гудіння і вібрації.:)
     
    1 людині також подобається це.
  7. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Разобрать и собрать может помочь, если именно в котле звук
     
    1 людині також подобається це.
  8. jury11

    jury11 Підмайстер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    28
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Відповідь: Re: Очень громко щелкает котел

    Сто пудів може помогти.А ще зняти з котла капот :-D і легко натискати на різні вузли.Коли перестане то це воно.
     
  9. vikvin

    vikvin Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Vinnitsa
    ВІтаю з Різдвом Христовим і щиро дякую за поради!
    Я не зовсім розумію одно чи двух контурний в мене. Горілка одна, включається або на опалення, або для нагріву води. Одночасно не може гріти, тому розумію що одноконтурний. Потріскування і шуми води, це зрозуміло. Там, як писали вище, напевно "клацає триходовий клапан". Там думаю є можливість його регулювати. Напевно майстер щось ослабив і почало інколи стукати. Чи можливо виправити і чи потрібно це поправити?
     
  10. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Очень громко щелкает котел

    Марку котла напишіть(повністю).
     

Поділитися цією сторінкою