Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

Тема у розділі 'Водонагреватели', створена користувачем gefest, 21 лис 2012.

  1. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Re: Відповідь: Re: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

    Та ні, котел гріє, і бойлер гріє поки зливаєш воду, перестаєш зливати перестає гріти.....

    Добавлено через 3 минуты 23 секунды
    А можна докладніше? щому не буде?

    (котел має другий контур, насос повинен прокачувати через бойлер і котел, цим самим і нагрівати бойлера повиненповинен)
     
  2. Hover

    Hover Прораб

    Повідомлення:
    493
    Симпатії:
    348
    Ваш котел нагревает воду по заданной температуре допустим 80С далее следует в электробойлер с ограничением нагрева до 60-70С и что он должен подогревать, если ему пришла уже температура 80 градусов. Он выполнит работу только как накопительный бак. Вашем-же случаи лучше использовать обычный бойлер пластинчатый или трубчатый, и горячая вода вам обеспечена в больших количествах.
     
    1 людині також подобається це.
  3. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Ну правильно, при роботі газового котла мені достатньо 6 бойлерів по 80літрів як акумулятори, ми планували їх в ел мережу вмикати тільки при виключеному газовому котлі,але зараз вони від живлення вимкнені, і не нагріваються, в них зараз холодна вода.....


    десь за годину закінчу знімати краники які йшли в комплекті(зривні здається) думаю вони протік обмежують, подивимось як буде.
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлері

    ?
    давайте по-порядку:

    Котел повинен гріти воду до температури, якою він обмежений в налаштуваннях.

    Він нагріває воду до виставленої температури?
     
  5. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробой


    В даного котла налаштування по температурі тільки одне- опалення, 2 контур - водяний досить умовний, це трубка обмотана кругом коробочки в якій згорає газ, більше тут налаштувань немає, тому я вирішив , що він повинен гріти бойлера полюбому, при роботі церкуляційного насосу.....

    а по опаленню він гріє все чудово, і вмикається і вимикається, в момент проби нагріву бойлерів я розігнав його до 75.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох

    по лінії опалення чи по лінії гарячої води?

    Добавлено через 1 минуту 33 секунды
    а якщо він не грітиме вашої трубки, яка намотана навколо коробки?

    Добавлено через 1 минуту 6 секунд
    Ви через запобіжно-скидні клапани з'єднали бойлери?

    Добавлено через 1 минуту 43 секунды
    gefest, ставте на контур опалення швидкісний теплообмінник - тоді не потрібно буде саморобної трубки, все працюватиме.
     
  7. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кіл

    Котел налаштовується тільки на лінію опалення, контур води він гріє автоматом без жодної автоматики в протічному режимі.а вода в трубці водяного контуру, нагрівається за рахунок високої температури тої коробочки кругом якої трубка намотана....

    Добавлено через 3 минуты 31 секунду

    я її не мотав. це завод так придумав))), я це в неті знайшов.

    Добавлено через 1 минуту 6 секунд
    вроді так це називається, там дуже диркі маленькі. і вроді ще і клапан зворотній стоїть, може це вони протк обмежують....

    Добавлено через 1 минуту 43 секунды
    трубка не саморобна котел 2х контурний, зараз пошукаю відео ссилку добавлю
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Підключення до 2-х контурного котла Атон

    а що робитиметься, коли не потрібно буде гарячої води? Не може так бути, як ви говорите. Щось не догледіли.

    75С - на якій лінії ви отримали?

    Добавлено через 1 минуту 23 секунды
    на нормально через вхід-вихід не можна з'єднувати між собою бойлери?
     
  9. gefest

    gefest Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    4
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Підключення до 2-х контурного котла

    думка була яка.... навіть якщо теплоносій контуру опалення буде 90, то вода в бойлерах не закипить....навіть при умові відсутності відбору води, і при тому що насос рецеркуляції буде увімкнений в розетку.

    опалення

    Добавлено через 1 минуту 23 секунды

    вони так і зєднані. тільки я ще поставив ті зривні що були в комплекті, доречі, вони вже зняті, вода набирається в бойлера. зараз все побачимо....
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Підключення до 2-х контурного котла Атон 45 кВт кількох електробойлерів

    на скільки градусів нагріває котел лінію гарячої води?
     

Поділитися цією сторінкою