Работа котла IMMERGAS Nike Star 24 3 Е

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем myhalych, 7 лис 2012.

  1. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Ще, що є плюсом кімнатного програматора - можна налаштувати температуру на кожну годину різну, на кожен день свою програму, та ще дві температури - економ (нічна) та комфорт - денна.
    + котел можна не переводити в режим "літо" - влітку температура вища установленної на програматорі - котел на опалення все рівно не включиться.
    Чому це все знаю - користуюсь котлом міні від імергазу+кімнатний програматор:Hi:
     
  2. myhalych

    myhalych Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Львов
    скільки коштує?

    Добавлено через 8 минут 26 секунд
    немає...
     
  3. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803

    Вкладення:

  4. myhalych

    myhalych Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Львов
    Дякую. Взяв спеціально з таймером постояв біля котла. 1 мінуту працює пальник, 3 хвилини не працює. Я так зрозумів, це для нього нормальний режим роботи. Дякую за відповіді.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Работа котла IMMERGAS Nike Star 24 3 Е

    :) це дальше тактує котел..

    Кімнатним термостатом тактування ніяк не позбутися.

    тактування можна позбутися зменшенням потужності котла (зменшення тиску газу на пальнику, зменшення кількості робочих форсунок), або збільшенням об'єму теплоносія в системі.

    Ось так. :)
     
  6. myhalych

    myhalych Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Львов
    Ну збільшити об'єм теплносія я не зможу, правильно? Батареї вже стоять. А потужність? Якимось чином програмується?
    Бо я так бачу, що ці інтервали роботи не залежать від температури в системі. Поставив 70 градусів - те саме. Відповідно порахував, що новенький IMMERGAS вже за два тижні накрутив мені 150 кубів газу. Це без морозів, коли мала бути економія. А в тещі ARISTON в 2-х кімнатній - 50... І працює безшумно, і інтервали значно більші. Я в замішательстві.
     
  7. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Работа котла IMMERGAS Nike Star 24 3 Е

    Коли до котла підключений кімнатний термостат, то управління котлом повністю виконується ним.Котел більше не буде реагувати на падіння температури теплоносія на подачі,що в основному і приводить до тактування.Він вкл. по сигналу від терморегулятора ,при падінні температури в кімнаті на 0,5;1;2*С ,в залежності від налаштувань.А щоб температура знизилась в кімнаті на 1градус,повинно пройти декілька годин.І пока ці години не пройдуть котел не включиться.

    Добавлено через 4 минуты 8 секунд
    Ось ще підтвердження роботи котла з кімнатним термостатом.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Работа котла IMMERGAS Nike Star 24 3 Е

    при нагріванні кімнати котел тактуватиме, коли вже кімната нагрілася - кімнатний термостат, образно говорячи, виключає його з розетки.
    Кімнатний термостат не контролює режиму роботи котла, за цим слідкує котлова автоматика. Принаймі так було раніше.
     
  9. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Работа котла IMMERGAS Nike Star 24 3 Е

    Чому він тактуватиме ,коли від термостата йде постійний запит на включення.
    Автоматика і буде слідкувати. Якщо є режим модуляції то переведе котел на неї при досягненні макс. температури,якщо не має ,то відключить по перегріву.Але котел не буде відключатися через кожну хвилину(як у даному випадку).
     
  10. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Работа котла IMMERGAS Nike Star 24 3 Е

    Найдіть в інструкції
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою