Електроконвектори: їх підключення та розташування

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем utkins, 24 жов 2012.

  1. utkins

    utkins Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Киев
    Шановне панство, прошу поради.

    Є проблема з ЦО у 3-кімнатній квартирі (останній поверх, у будинку подача води знизу вгору, часто тиску не вистачає, щоб вода зайшла у радіатори опалення).
    Невдовзі почнемо ремонт, і я хочу поставити у кожній кімнаті по конвектору (всього 4,5 кВт, на кухні та у коридорі вже є "тепла підлога").

    Мене дуже хвилює питання, чи витримає таке навантаження електрична мережа?

    Будинок не газифікований, у всіх електро плити.
    Мені треба буде звертатися у Київенерго за дозволом на збільшення потужності мережі?

    Я консультувалася із інженером у нашому ЖЕКу, він про це нічого не казав, просто сказав що існуючої потужності буде достатньо. На питання, яка ж існуюча, сказав звертатися до електрика (?!).

    І ще питання: на що потрібно звернути особливу увагу, коли будуть працювати електрики?
    Ну і останнє: як правильно розташувати конвектор у кімнаті? :)

    Дякую!
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: підключення та розташування електр. конвекторів

    4,4 кВт - це з теплою підлогою? Чи тільки конвектори?

    Мережа повинна витримати, за дозволом необхідно звертатись.

    Добавлено через 2 минуты 50 секунд
    На якість матеріалів, акуратність роботи електриків.
     
    1 людині також подобається це.
  3. utkins

    utkins Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Киев
    Re: підключення та розташування електр. конвекторів

    Ні, 4,5 кВт - це без теплої підлоги, скільки вона тягне - ще не знаю, сподіваюся знайти документацію на неї.

    Тобто, перед тим як робити ремонт, зокрема, електрику, мені треба отримати дозвіл на збільшення потужності у Київенерго? Наскільки мені відомо, звичайна договірна потужність у будинках обладнаних електро плитами - 9 кВт, а мені треба збільшити цю цифру на потужність конвекторів - на 5 кВт?
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: підключення та розташування електр. конвекторів

    + теплі підлоги. Адже вони не передбачені у проекті квартири?
     
  5. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    З досвіду користування електроконвектором ,електроконвектор потужний перепалює повітря , при його користуванні без притоку свіжого повітря , можуть початися біль в голові,або нездорові відчуття недомагання коли людина переспить ніч , гріючись електроконвектором без притоку свіжого повітря в кімнату ,тому потрібно часто провітрювати кімнату.Добре мати великий масляний елетрорадіатор , з великою площею тепловіддачі при мінімальному нагріві , щоб можна було покласти руку на елетрорадіатор , так само як можна покласти руку на водяну батарею і не опектися .

    [​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою