Гідроізоляція багатоквартирного будинку... вихід із ситуації!?

Тема у розділі 'Фундамент, отмостка, цоколь', створена користувачем Yelik, 23 жов 2012.

  1. Yelik

    Yelik Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    62
    Адреса:
    Львів
    В багатоквартирному відносно новому будинку(2005р.б.) маємо проблему із фундаментом. Будинок стоїть на грунті з різними рівнями, зі сторони вищого рівня фундамент в підвалі постійно тече. Гідроізоляція була зроблена будорганізацією неякісно або можливо взагалі не була зроблена... Проблема полягає в тому, що прямого доступу до фундаменту із зовнішньої сторони немає, над ним збудовано магазини...
    Пропонували нам якусь ізоляційну німецьку хімію, що закачується в отвори фундаменту, але її ціна 70-75Євро/м.кв. O=- при ~100м х 3м фундаменту :-D ціна не підйомна. Також знайшли Пенетрон ціна більш менш прийнятна, але чи він ефективний? Чи допоможе відведення дощових зливів в каналізацію і дренаж?

    P.S. Зроблю фото, щоб зрозуміліше було, якщо потрібно!
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Гідроізоляція багатоквартирного будинку... вихід із ситуації!?

    в мене була невеличка практика з Пенетроном. Відразу себе позитивно зарекомендував.
    Бетон став повністю паронепроникний.
     
  3. Yelik

    Yelik Майстер

    Повідомлення:
    220
    Симпатії:
    62
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Гідроізоляція багатоквартирного будинку... вихід із ситуації!?

    Бетон оброблявся з внутрішньої сторони? І хто обробляв самі чи ті ж що і продали Пенетрон?
     
  4. Малыш

    Малыш Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Черниговщина
    В советское время в бомбоубежище мы делали ремонт по той же причине. Так мы стены и пол оклеивали рубероидом на битуме, потом до половины штукатурили по сетке, а потом все полностью покрыли "жидким стеклом" с добавлением цемента. Был там через год - сырости небыло. Но не знаю, что сейчас дешевле.
     
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Гідроізоляція багатоквартирного будинку... вихід із ситуації!?

    В першу чергу це поможе. Воду, взагалі, краще відводити дренажем. Якщо є для цього можливість.
     
    1 людині також подобається це.
  6. ГринПартс

    ГринПартс Новачок

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    г.Киев,ул.Бориспольская 9
    Не знаю як на рахунок пенетрону,але на данний час у Києві в часному секторі,з високою кількістю грутових вод,ізолюємо підвальне приміщення в якому на весні по коліна води!Використовуємо новинку на Україні Акватрон 6,яка є аналогом Пенетрона,Пенетрон-є американською розробкою,яку імпортували безпосередньо з Америки,а на данний час я навіть і не знаю де його виробляють,як правило у розкручених виробників велика кількість підробок,тому завозимо безпосереднь з Росії Акватрон,на кожну продукцію якого висилають СЕРТИФІКАТИ!Тому так...
    З повагою Євген
     
  7. Дарья компания Mizol

    Дарья компания Mizol Стажер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    http://mizol.ua/
    Була схожа ситуація, допоміг дренаж.
     

Поділитися цією сторінкою