Инвертор Gerrard MMA-250(200) — отзывы

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем Gleb4uk, 21 жов 2012.

  1. агент007

    агент007 Інженер

    Повідомлення:
    497
    Симпатії:
    729
    Адреса:
    Берегово Закарпатская обл.
    В мене Самурай вже майже рік.Не збираюсь рекламувати його, но факти е реальні.Варю ним кожен день і багато(професія-коваль) і тільки тройкою електродом.Купляв Самурай без кабелів і поставив своі(16-ку)Один раз в місяць відкручую кришку і продуваю компресором від пороху і все.Був один случай, коли треба було варити через три фуфлові удлінітеля-варив без проблем тільки добавити трeба було більше току.
     
  2. ivan_fd

    ivan_fd Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    Та де його знайти, того оригінального? Я перед покупкою перерив весь інтернет, і всі магазини у себе, ніде не міг знайти. Та й не потрібно зараз мені.

    Це точно!
     
  3. Romik

    Romik Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    м. Стрий
    Шановний METATRON, який ж це оригінальний Gerrard і Kaiser?
     
  4. Point37

    Point37 Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Україна, Прилуки
    Доброї ночі!
    Скажіть будьласка, чи є на форумі інформацію про оригінальну внутрішню начинку інвенторів, щоб не купити підробку, як в цьому випадку? Дякую.
     
  5. ivan_fd

    ivan_fd Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    Виглядати повинен приблизно ось так:

    [​IMG]

    Але я дуже сильно сумніваюсь, що Ви знайдете зараз такий.
    Часи коли вони були в продажі минули. :)

    Я би Вам порадив купити Самурая. Так, різниця в ціні, зараз, складає 700 грн.,
    але воно того варто. Я коли взяв у руки Самурая, про Gerrard-a навіть згадувати не хотів.
    Якісні, надійні кабелі, зажими....
    Хоча і Gerrard зварював у мене не погано, але не довго :)

    P.S: може комусь потрібен мій Gerrard на восстановлення. І так стоїть, порохами припадає.
    Ремонтувати я його не маю бажання.
     
    Reys подобається це.
  6. Romik

    Romik Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    м. Стрий
    Це фото Kaiser NBC 250 я його брав 2013 року,тепер не бачу таких...
     
  7. Reys

    Reys Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Подскажите кто сталкивался в GERRARD MMA 250L PROFI (с цифровым табло ) выходной дроссель имеется ? И чем отличается просто 250 -й от 250 PROFI ? Только наличием кейса ?
     
  8. jns

    jns Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    14
    Вчера купил Gerrard MMA 250 Profi на Розетке. Клеммы горизонтальные, дросселя нет. Трансформатор на кольце, что собственно чуть удивило, так как все что смотрел ранее – было на Ш-образных ферритах.

    Планирую использовать как бытовой аппарат, ну может где шабашка какая )

    Прошу ответить знающих насколько плохо что трансформатор на кольце, и вообще нормальный ли аппарат для домашнего пользования.

    Или может пока его не использовал то вернуть пораньше и искать что то другое ?

    Спасибо.
     
    Останнє редагування: 10 жов 2016
  9. jns

    jns Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    14
    Вообщем, сам написал вопрос - сам отвечу.

    попробовал аппарат, сразу я скажу что я не профи, но был очень приятно удивлен его работой, правда мягко варит, и отлично разжигал дугу, решил его оставить дома. единственное что думаю заменить провода, на наши КГ.
    это не реклама, а просто мнение купившего.
     
  10. Maksim II

    Maksim II Майстер

    Повідомлення:
    48
    Симпатії:
    45
    У меня джерард 250 с дроселем. Сравнивать мне не счем, так как єто мой первый сварочник и другими мало пользовался. Для дома - однозначно хватает. По поводу проводов сварочных могу сказать следеющее: - те что шли в комплекте с инвертором - херня полная! Постоянно перегорал провод в месте крепления к электрододержателю. Ну как постоянно, если день им фигачишь то смотри и отвалится хоть раз. Потом уже присмотрелся на срезе жилы, что она вовсе не МЕДНАЯ, а с какого то белого метала и сверху покрыта толи лаком, то ли какой то фигней, что на первый взгляд выглядит медяхой. Короче китайцы розводят на всём. Посему пошёл и купил 5 метров нормального провода, и поперекручивал со старых штекера, прищепку и электрододержатель на новые. После этого сколько варил уже, и ни разу не перегорало. А так тьху-тьху вродь как норм. Хотя сейчас всё таки жалею что тогда вместо этого не взял полуавтомат. В то время разница в цене была чёто в 1500 грн вроде бы, если не меньше.
     
    Останнє редагування модератором: 4 лис 2016
    jns подобається це.

Поділитися цією сторінкою