Витражная роспись своими руками

Тема у розділі 'Декор и поделки своими руками', створена користувачем le_nka, 19 жов 2012.

  1. le_nka

    le_nka Підмайстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    22
    Re: Витражная роспись

    Цікаво, пишіть! Або скидайте скан. Хоча, правда, ще не зустрічала морозостійких, хоча й бачила чимало рецептів))
     
  2. андрій 01

    андрій 01 Майстер

    Повідомлення:
    109
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    перемишляни
    Відповідь: Витражная роспись

    Вибачте що довго невідписував робив експеременти.

    Сканувати нема що - це невиликі згадки в різних розділах.

    Наприклад, як матувати скло рідке скло розвести невиликою (так пише) кількістю дистильованої води додати зубний порошок (як я зрозумів для непрозорості) обезжирити промивши милом. Якщо замінити зубний порошок сухою фарбою для бетону (я так і зробив) то вийде фарба.
    Я так і зробив, сушив 10 годин при температурі 15-20 градусів потім виніс на мороз -15, заморозив, потім в хату +20 і так 35 раз; на 28 фарбу можна було нохтем здерти з країв, на 35 місцями і на середині.

    Найшов як робити псевдо вітраж - там на лист скла приклеюється кольорове скло рідким склом, а обезжирюється нашатирним спиртом. Можливо таке обезжириня дасть більшу стійкість колись попробую напишу звіт. Ще виникла ідея зробити фарбу на боксітній смолі. Треба пробувати поки зима.
     
  3. le_nka

    le_nka Підмайстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    22
    Re: Витражная роспись

    Нічого собі Ви еспериментатор!!!:vo:

    Думаю,що аміакне обезжирить краще за спирт чи рідину для скла-одна і та ж фігня.А що з приводу фарби на епоскидці? Мабуть це буде вже не вітражна фарба)
     
  4. валентина11

    валентина11 Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    киев
    Re: Витражная роспись

    bravo

    Добавлено через 32 секунды
    :Hi:
     
  5. le_nka

    le_nka Підмайстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    22
    Дякую!!!:)
     
  6. андрій 01

    андрій 01 Майстер

    Повідомлення:
    109
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    перемишляни
    Відповідь: Re: Витражная роспись

    мені всерівно головне щоб вона довго тремалась і була прозорою.доречі скло покрите бокситкою вже протрималось 30 циклів ножом не зіскрябується.правда заморожуваня проходить при -5 -7(але заразпочнуться морози продовжу) і бокситку наніс на необежирине скло. правда поки незнаю які барвники використовути бо для рідкого скла використовував барвники для бетону
     
  7. le_nka

    le_nka Підмайстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    22
    Re: Відповідь: Re: Витражная роспись

    Ну,в принципі,то мета така))) Барвники спробуйте,для акрилових водоемульсійних фарб (в будівельних магазинах)
     
  8. андрій 01

    андрій 01 Майстер

    Повідомлення:
    109
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    перемишляни
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Витражная роспись

    дякую спробою . звіт по закінчені експерементів.
     
  9. le_nka

    le_nka Підмайстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    22
    Буду вдячна.:Hi:
     
  10. Olichkaaa

    Olichkaaa Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Я тут тоже собиралась занять свой досуг росписью на стекле. Столкнулась с одной проблемой. Я купила краски, но на одной написано, что её нужно "под обжиг" Это как? Поможете?
     

Поділитися цією сторінкою