Стальна вставка для каміна своїми руками

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем nepoplatnij, 18 жов 2012.

  1. yleg01

    yleg01 Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    10
    вентилятор-для збільшення горіння в топці,якщо це лишнє-то чекаю на ваші підказки,а і ще питання,трубу притоку повітря,можна кинути з підвалу(тоді 100мм піде без примусового вентилятора) а не з двору,буде всас повітря?з підвалу до топки
    і ще для збільшення ккд топки планується наварка полос листа металу товщиною2мм,шириною70мм,є другі варіанти підкажіть...
     
    leshiy_40 та B.B.King подобається це.
  2. safrom

    safrom Майстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    Дрогобыч
    Хороша робота! Завжди хотів зробити щось подібне,але час летить і його не наздогнати.
    Забір повітря з підвалу - хороша ідея,заодно і вентиляція,при умові,що буде приток повітря в підвал.
    Товщина профіля 2*4 - є 2мм і 3мм,але метал такий собі,(довелося мати справу),чи не прогорить він через деякий час?
    Було б добре обкласти шамотом топку-буде краще згорання і менше зношення металу,і якщо камін(а якщо я правильно зрозумів,то це класичний камін),не буде вмуровуватись,то обкладена шамотом топка буде віддавати мягке ,більш комфортніше тепло.
    Бажаю успіхів.
     
    Вогнистый Владимир та leshiy_40 подобається це.
  3. yleg01

    yleg01 Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    10
    камін буде стояти між двома кімнатами в перегородці із гіпсокартона з вентиляційними каналама,
    вогонь в топці планується на сталі 8 мм горіти(на квадратну трубу по ідеї не має поподати,вверху квадратної труби підваренна полоса 4мм)
    питання шамот обкладати всередині чи зовні?
     
  4. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    yleg01, ИМХО -я бы на ребро -зафутировал бы.
     
  5. safrom

    safrom Майстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    Дрогобыч
    Всередині топку обложити шамотом,можна на ребро.Будуть одні плюси - краще згорання,і метал не буде сильно розжарюватись.Я би побоявся мати в хаті "байду" розжарену до червоного .
    Мінус буде тільки один - прогріватись буде довше,зато тепло буде мягеньке і комфортне.
     
    Вогнистый Владимир та Руслан_77_ подобається це.
  6. Saisan

    Saisan Інженер

    Повідомлення:
    423
    Симпатії:
    1.040
    Адреса:
    Луцьк
    Знаєте як буває - ходиш, носиш в голові якусь задумку, думаєш як то зробити краще - потім заходжу на цю сторінку - як то кажуть "те що лікар прописав". Питання по вашій топці:
    1. На фото видно, що вона наскрізна, тобто скло буде стояти з 2х сторін?
    2. Якщо скло з 2х сторін, то може і дверцята з двох сторін?
    3. Яке скло плануєте ставити, і де можна купити?

    P.S. Я після цих свят в одній кімнаті буду зміщати в сторону двері, а в існуючий проєм якраз планую поставити камінну топку, щоб гріло на 2 кімнати, одним словом - ваш варіант.:vo:
     
  7. yleg01

    yleg01 Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    10
    Саме так топка на дві сторони(на дві кімнати),так дверці з двох сторін ,незалежно можна палити в одній чи другій кімнаті,по ідеї палитись буде в столовій,а у вітальній милуватимусь вогнем,скло ставитиму вогнетривке 6мм,скло купити можна в Польші,або в інтернеті,зокрема в м.Тернопіль(http://kamin-ternopil.at.ua/load/vs...stijke_sklo_do_topki_kamina_ternopil/2-1-0-24)
    приблизна ціна 2000грн за дві штуки,
    По моїм підрахункам собівартість топки становить 5000-6000тис гривень,аналогічні в неті мінімум 1200дол(21000грн)
    і ще....
    Як краще зробити верхню перегородку,в звичайних камінах від завихрення будова нахилу від стіни(червоним обведено) moj-kamin-1985.jpg

    А в двохстороннюму як це зробити?хто знає,
    приблизно планується зробити і випробувати таку конструкцію
    vytyazhnoj-zont.jpg
    ЯКЩО ХТОСЬ РОЗУМІЄТЬСЯ НА ЦЬОМУ ПРОХАННЯ.....ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ
     
    Останнє редагування: 15 січ 2015
    Мирослав подобається це.
  8. safrom

    safrom Майстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    Дрогобыч
    Я вважаю,другий варіант буде краще.Не знаю щодо завихрення,але перемичка вгорі на дасть корисному теплу миттєво вилітати в комин.Я б цю перегородку,що на малюнку,перекинув би козирком вгору (а ще краще зробив би округлою,наприклад з якоїсь товстостінної труби) і припідняв би її трохи вище,щоб дим не коптив скло.Як наслідок - підніметься температура в топці,уповільниться згорання,зменшиться нагрів верхньої частини(яку теж непогано було би профутерувати).Получиться така собі пічка-камін.
    Така моя думка,на першість не претендую.
     
  9. B.B.King

    B.B.King Майстер

    Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    м. Стрий
  10. safrom

    safrom Майстер

    Повідомлення:
    35
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    Дрогобыч
    1.Я так розумію,чоловік вигадує,бо хоче суттєво знизити вартість виробу.Тим паче,що руки має в правильному місці і може створити саме те,що хочеться,а не те,що пропонує магазин *(за 50000грн)
    2.Камін по своїй природі більше для краси,ніж практичності ...і дорого..
    3.НОРМАЛЬНИЙ камін стартує від кількох тисяч баксів.
    4.Камін з водяною сорочкою сам по собі - джерело геморою для користувача,бо потребує грамотного монтажу
    (тобто ще немало грошей).Все,що стосується камінів - чит.п.2
    5.Відколи реклама - конструктив?
     

Поділитися цією сторінкою