Допоможіть по системі опалення!

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем vodnar, 16 жов 2012.

  1. vodnar

    vodnar Підмайстер

    Повідомлення:
    65
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Рівненська обл
    доброго часу ще раз всім!!!

    на даний момент проведене опалення в
    - жилих кімнатах,(думав ставити крани на радіатах на обратку, але не став трогати і руйнувати те що зробив...і просто регульнув кранами подачі на радіаторах...вроді обігрів став рівномірний)

    - і вже підключений радіатор на кухні (з обігрівом вроді в нормі)

    + вчора виставив радіатор в коридорі, встановив і підключив редуктора (які розміщенні в уголку в ванній - від яких і буде проводитися підключення коридорного радіатора і двох ТП(коридор і ванна)),
    радіатор що в ванній підключений не від колектора, а на пряму від магістралки(через тройник).

    ось фото моєї розводки!!!

    [​IMG]

    подивіться!!! може щось не так!!???

    і ще виникло в мене таке питання...як має правильно підключатися ТП!!??

    - чи підійде труба МП 16мм?
    - де правильно ставити спускник Маєвського(на вході, після крана...чи на виході в обратку)
     
  2. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Допоможіть по системі опалення!

    Як воду заливаєте в систему , якщо через зворотку то ставте на подачі ,щоб вода витісняла повітря, при заповненні труби підлоги.
     
    1 людині також подобається це.
  3. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Допоможіть по системі опалення!

    vodnar, а навіщо вам в коридорі тепла підлога?

    Добавлено через 1 минуту 48 секунд
    В цій темі багато інформації по ТП:
    https://krainamaystriv.com/showthread.php?t=6337
     
    1 людині також подобається це.
  4. vodnar

    vodnar Підмайстер

    Повідомлення:
    65
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Рівненська обл
    Re: Відповідь: Re: Допоможіть по системі опалення!

    з логічної точки зору....коридор...-найхолодніша кімната в будинку - оскільки саме там знаходяться вихідні(вхідні) двері на двір...постійно заходитиме холод!!!

    посуті я заразу ж думав не ставити в пристройці(кухня, коридор, ванна) радіатори...але ....як кажуть..."для поддержки штанов";)...вони лишніми не будуть!!?
     
  5. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Допоможіть по системі опалення!

    vodnar, я б на вашому місці краще б поставив у коридор звичайного радіатора. Не бачу потреби в теплій підлозі там. Або якщо робити теплою, то тільки ту частину де вихід з ванної і входи в кімнати.

    Добавлено через 1 минуту 23 секунды
    У ванній корисніше буде замість радіатора поставити рушникосушку, а ще краще і рушникосушку і радіатор.

    Добавлено через 3 минуты 45 секунд
    Доречі щоб було тепліше в коридорі, можливо варто поставити подвійні двері. У мене трохи інше планування - є тамбур, де можна розутися, він не опалюється зовсім. Після тамбуру будуть ще одні двері в коридор.

    Хоча взагалі можна опалення організувати теплими підлогами і стінами і не заморочувати з радіаторами. По відгукам кажуть, що теплі підлоги економніші будуть по витратам енергоресурсів. Але треба врахувати вартість теплої підлоги - рахувати наскільки це буде вигідно і виходячи з фінансових можливостей.
     
    1 людині також подобається це.
  6. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    Відповідь: Re: Допоможіть по системі опалення!

    Класна річ, коли вранці взуття тепленьке та сухе + нівелюються протяги від вхідних дверей
     
    2 користувачам це сподобалось.
  7. vodnar

    vodnar Підмайстер

    Повідомлення:
    65
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Рівненська обл
    доброго часу Вам шановні форумчани....досить давно не відписувався...і виникло за той час декілька питань

    радіатори в достройці(кухня, ванна, коридор) поставив...слава Богу все працює і гріє нормально!
    Вже починаю задумуватися про укладку ТП, і постали такі запитання:
    - якою трубою краще укладати ТП??? (читав що укладають МП...а чи достатня у ного теплопровіднісь(пустити наприклад МП труб. воду при температурі 60град...чи прогріється поверхня труби до такої температури?..і за який час?))

    - і чи можливий варіант підключення ТП, без підмісу хол води з обратки(нехочеться викидати 2з пол. тис. на цю круту гребінку), тобто підключити так як радіатор, лише з краном на подачі???
    тобто на даний момент я оставив для підключення ТП ванни і коридоу по два вільних місця на колекторах(на подаючому і обратному), які знаходяться під умивальником у ванній!
    а для підключення ТП у кухні - стоять два трійники(на подачі і обратці)

    то чи буде працювати ТП таким методом?
     
  8. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Допоможіть по системі опалення!

    Наскільки знаю, то є спеціальна труба для теплої підлоги. Вона має хорошу теплопропускну здатність.
     
  9. Micro80

    Micro80 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.266
    Симпатії:
    2.070
    Адреса:
    Винница
    vodnar подобається це.
  10. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    vodnar подобається це.

Поділитися цією сторінкою