Електронезалежний циркуляційний насос, або насос з механічним заводом

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем oldbudulaj, 14 жов 2012.

  1. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Електронезалежний циркуляційний насос, або насос з механічним заводом

    Перепрошуюbeer:Hi:, з літрами все абсолютно правильно.

    Добре. Нехай не 24кВт. Взимку я спалюю біля 1000м. куб. газу. Це десь біля 10кВт. Замініть в моїх дописах 24кВт на 10кВт.:Hi:

    Про градуси з вами зґідний теж. Але мова не про те.
    Я маю на увазі, що насос переносить 860літрів не в один момент, тобто не короткий проміжок часу, а на протязі досить великого проміжку. Зараз, нажаль оперувати формулами не готовий, я не гідродинамік. Але мені здається, що тут десь "собака зарита".:Hi::Hi:
     
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Електронезалежний циркуляційний насос, або насос з механічним заводом

    рівно за годину..:)

    Добавлено через 1 минуту 33 секунды
    і я також не гідродинамік. Тут все замикається на енергії, а вона просто має різні форми, але однакову величину вимірювання (спасибі класикам!)..
     
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Електронезалежний циркуляційний насос, або насос з механічним заводом

    Величина вимірювання(розмірність) однакова, але шляхи розрахунку цієї енергії різні.:Hi:
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Електронезалежний циркуляційний насос, або насос з механічним заводом

    як порахувати парову турбінку для циркуляційного насосу?
     
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Електронезалежний циркуляційний насос, або насос з механічним заводом

    Наразі не знаю. Ідея цікава, але де взяти пару з котла, теплоносій має максимально 90.
     
  6. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    Відповідь: Електронезалежний циркуляційний насос, або насос з механічним заводом

    Використати принцип "автомобільного турбонагнітання" - одну половину розкручує вихлоп, а інша виконує корисну роботу.
     
    1 людині також подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Електронезалежний циркуляційний насос, або насос з механічним заводом

    у котлі є полум'я, яке має температуру більшу за 700С.
    Тільки ккд парової турбіни низьке.. Цікаво, чи хтось пробував робити малопотужні парові двигуни?

    Добавлено через 3 минуты 5 секунд
    такий собі пропеллер у комині?
     
  8. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Відповідь: Електронезалежний циркуляційний насос, або насос з механічним заводом

    В автомобілі використовуються вихлопні гази. А чим можна розкрутити турбіну в котлі?

    Добавлено через 1 минуту 4 секунды
    Не вистарчить потужності.
     
  9. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута
    Відповідь: Електронезалежний циркуляційний насос, або насос з механічним заводом

    "паровоз\пароплав-двигун внутрішнього згорання- турбіни" - так розвивався двугун. Турбіни використовуються у генеруванні ел ен, у турбореактивних двигунах - так що ККД ~70%.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Електронезалежний циркуляційний насос, або насос з механічним заводом

    Сила вихлопних газів у комині мізерна, її ледве вистарчає на подолання опору комину.
    В автомобілях - інша справа, там ккд низький, тому у вихлопу багато енергії..

    Добавлено через 2 минуты 26 секунд
    це з потужністю зростає ккд, а у нашому випадку потрібно 13 ват, що дуже мало для досягнення такого ккд. Інакше були б домашні електростанції на турбінах.
     

Поділитися цією сторінкою