Півавтомат з інвертера

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем Vovik07, 11 жов 2012.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Re: Півавтомат з інвертера

    Доброго!!!
    Маю ось такого прибамбаса, вже пару років лежить без діла. Колись пробували зростити його з трансами, дроселями. Не зрослося по причині відсутності досвіду в цій справі, відклали на потім. Тепер понавозили колеги з расєйскої будови паляних інверторів, потихентку ремонтуються. Питання в тому, чи варто поженити ці два апарати і який буде з того толк??? Яка буде якість роботи ???
     

    Вкладення:

    • IMGA0573.JPG
      IMGA0573.JPG
      Розмір файлу:
      119,6 КБ
      Переглядів:
      237
    • IMGA0574.JPG
      IMGA0574.JPG
      Розмір файлу:
      117,3 КБ
      Переглядів:
      248
  2. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Півавтомат з інвертера

    leshiy_40 дивлячись на ваші саморобки , думаю Ви і цю пару посватаєте :). Кажуть у всьому винен цей ВАХ.... Якщо будете цим займатися будь-ласка відпешіть про результат . В мене нажаль зараз немає часу по-експерементувати. Бажаю успіху!!:Hi:
     
  3. А Степанович

    А Степанович Майстер

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Украина херсон
    у мене автомат кайзер 200А (киталія) і Інвертор Дніпро(кита(Й)лія). дроти підєднуються однаково от і вирішив спробувати: варить досить не погано але ток підіймав до 230 коли автомат варить при 100 А зробив висновок: нормально робити не дає захист від примерзання електроду чим і оснащенний інвертор, але на базарі зявилися у продажу інверторні напівавтомати які працюють просто шикарно, от і вирішувати вам самим чи може професійне бути універсальним?
     
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Re: Півавтомат з інвертера

    А Степанович,
    Я тут затрачу тільки свій час, цікаво чи вартує ?
    Просто, немаю досвіду роботи з даними апаратами.
     
  5. А Степанович

    А Степанович Майстер

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Украина херсон
    Re: Відповідь: Re: Півавтомат з інвертера

    я скажу що вартує тільки власноруч зробити весь автомат, так як вітчизняні дорогі бо якісні,а китайскі працюють так як і коштують:-D
    я залишив в результаті від свого автомата тільки корпус, вузол подачи та хреновий рукав(зміню його на якісний), а так всі електричні вузли збирав власноруч в тому числі і керування подачею.
     
  6. upiter33

    upiter33 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    с Довжок
    Доброго суток. По свому досвіду дуже добре знаю якщо є корпус то переробляіте усе.1 Транси на алюмійці 2 Дросель не підібраний зазор 3 Плата управління запчастин ненайдеш 4 Конденсатори або відсутні або металолом.
     
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Півавтомат з інвертера

    Зробити то я зроблю, але цікава робота напівавтомата на базі інвертора.
    Інвертор видає близько 60вольт, а для напівавтомата потрібно близько 30-ти, а токи подібні.
     
  8. upiter33

    upiter33 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    с Довжок
    Доброго суток Працюэ дуже добре. У нас ручечка десь на 20-50А.Проблемка з антизалипанням проволочку приклав кінчик де з горелки виступає прикладаєш тьльки тоді начинаєш варити.Хвилин 5 і усе получиться. Варить шипить.
     
  9. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: Півавтомат з інвертера

    upiter33 не зрозумів ? Що робити з захисом проти прилипання? Щоб не було постійної напруги на наконечнику можна поставити електромагнітний вимикач?!

    upiter33 зробіть будь-ласка фото вашої конструкції.

    Добавлено через 4 минуты 30 секунд
    oleg_bios можете попросити у вашого друга схемку управління електропротяжкою. І чому протяжка на автомобільному моторедукторі погана?
     
  10. upiter33

    upiter33 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    с Довжок
    Доброго суток.А для чого ставити реле.Так працює хорошо.Нема змоги виставити вам фото(снігу багато потрібно перекидати).
     

Поділитися цією сторінкою