Автономне опалення в багатоповерхівці - заборонено чи ні?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Andrii_M, 10 жов 2012.

  1. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    cruizer, а что за село?
     
  2. cruizer

    cruizer Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Пролиски
     
  3. chopser

    chopser Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Киев
    Чув, що зараз роблять автономне опалення не окремих квартир а цілих будинків. Мова йде про автономні котельні. Вигода від них для кожної квартири така ж як при поквартирному індивідуальному опаленні, але проблем менше, оскільки всю паперову волокиту, роботи і т.д. бере на себе підрядна організація.
     
  4. cruizer

    cruizer Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Да, это так. Но как мне объясняли, такой вариант требует намного больше согласований и разрешений, индивидуальные особенности дома по проекту, "обученый" кочегар нужен и др.
    Рассматриваю вариант электротопления, так как по предварительным наброскам газовое отопление выйдет +/- 20килогривен. Вопрос окупаемости не стоит, так как возможен переезд через 1,5-2 года.
    Не уверен, что сети дома выдержат электротопление, поэтому не знаю какой вариант выбрать.
     
  5. chopser

    chopser Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Киев
    Я теж не впевнений, що існуюча електромережа витримає таке навантаження. Але як варіант, можна розглядати. Є ще варіант переходу на денний / нічний тарифи споживання електроенергії та у зв'язку з цим встановлення теплоаккумулятора під нічний тариф. Вночі, як відомо і нагрузка на проводку менша, бо електроенергією не користуєтесь, до того ж кіловат під нічний тариф значно дешевший. На форумі є навіть тема: https://krainamaystriv.com/threads/14977/
     
  6. cruizer

    cruizer Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Спасибо, но переход на 2/3 тарифный режим невозможен, т.к. нет прямых договоров у жильцов с киевоблэнерго, "питаемся" через обслуживающую организацию.

    Офтоп: 1)читал как-то статью в "Мураторе" о домах в Британии, которые почти энергонезависимы и лишнюю энергию продают в сеть и государство обязуется выкупать её еще много лет.
    Как мы от этого всего далеки! Первобытные люди!

    2) Пришел газовщик на днях. Финальный его визит перед подписанием договора на газоснабжение и пломбировка счетчика. Это "человек из неоткуда"!! "Яку тоби прокладку? Шо я должен тоби шланг прыкручувать? Иды купуй прокладку сам! У мене нема!".....сервис по-нашему...наболело.
    Прокладка нашлась, даже бесплатно поставил сам.
     
  7. тепловик

    тепловик Інженер

    Повідомлення:
    1.506
    Симпатії:
    390
    Адреса:
    Черкассы
    Бывает.У нас в Черкассах домик один от теплосетей тож отключали.Так за счет месного бюджета купили котлы и установили газовые счетчики.Монтаж самой системы отопления за счет хазяев квартир.
     
    solo_99 подобається це.
  8. chopser

    chopser Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Киев
    Цікаво. Поділіться, як то у Вас вийшло купити обладнання за рахунок місцевого бюджету? Цікавить, як на це чиновники пішли)
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Шкода.. Централізоване опалення - найефективніше. Уявіть собі, що газу нема. Вугіллям опалювати індивідуально дуже незручно.
    Я розумію, що поки є дешевий газ - ніхто тепломережі підтримувати не хоче, але ж буде час, коли і газ подорожчає, тоді прийдеться відновлювати занедбані мережі (що передбачаю зараз вони в не найкращому стані)
     
  10. cruizer

    cruizer Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Власть не принимает стратегических решений, не рассчитывает эффективность. Я уверен, что учитываются только частные интересы
    http://i-visti.com/publications/26_691/4685/
     

Поділитися цією сторінкою