Подключение трехфазного двигателя в однофазную цепь

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем komissar, 3 жов 2012.

  1. telets

    telets Бригадир

    Повідомлення:
    160
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    УКРАИНА КОЛОМЫЯ
    Відповідь: Re: Подключение 3-х фазного двигателя в однофазную цепь

    Якщо з автомобільного генератора - мотор що - коллекторний,тобто чи є вугільні щітки - струмознімачі ? І якою напругою живиться ?
     
  2. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Подключение 3-х фазного двигателя в однофазную цепь

    - нажаль не получаєть підкл. телефон (трошки пізніше) .
    Це мотор на хз яку напругу, але корпус статора з авто генератора (+була передня кришка але вона тріснула , мені токар виточив з чугуна ), задня кришка дюралева від якогось ел. молтора. Якір обточений, з асінхронника , статор самопал намотаний. Маємо 3 дротика, опір між ними 5,2Ом. При токарних роботах, при екс в якості циркулі корпус мотора ледве тепленький , потужність велика. На 380 він може включався може ні , по крайній мірі тот від кого я отримав не вкл. на 380 , так на 220 , запускав шнурком. Я підкл. так на вскидку конд. 7мкф, то запускається сам, але то вправо то в ліво, йе було-б не проблема, але то він не може запуститися з валом при натяжні ремня в ручну.., так просто трошки натянув шоб ремінь не звисав , оце проблема.... Я постараюся викласти фото . Підключати так зразу на 380 не хочу, вдруг згорить, друго-го такого мотора нарвряд достати, і незнати чи повторитьсь правильно, зараз при під. на 220 силу має добу, по крайній мірі в порівнянні з мотором 900Вт.
     
  3. telets

    telets Бригадир

    Повідомлення:
    160
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    УКРАИНА КОЛОМЫЯ
    Відповідь: Подключение 3-х фазного двигателя в однофазную цепь

    orex_Виходячи з кількості обертів - понад 5000 - мотор коллекторний,тобто мають бути щітки. Не зрозуміло тоді чому такий слабий пуск.
    В той же час судячи з кількості виводів -3 та одинакового опору між ними - у Вас в електромоторі "зірка" або "трикутник".
    Конденсатор на 7 мкф для кіловатного мотора замалий в якості робочого.Має бути в 5-10 раз більший.
    Хоча правду кажучи з пуском при переході на однофазний режим у більшості моторів проблеми. Для цього послабляють ремінь, а після розкрутки натягують, наприклад плавно опустивши двигун з шківом на валу, що крутяться.
    Потужність без навантаження можна визначити знаючи робочу напругу (я з Вашого допису зрозумів що мотор розкручується в мережі 220 вольт) та струм споживання (допустим він буде 5 ампер).Тоді потужність становитиме 220 * 5 =1100 ват ( 1,1 кВт).
     
  4. Илья Гут

    Илья Гут Прораб

    Повідомлення:
    615
    Симпатії:
    327
    Адреса:
    Чернівецька обл.
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Подключение 3-х фазного двигателя в однофазную цепь

    При такому роторі щіток немає і 5000об не може бути.
    Судячи з опору між дротами( якщо він між всіма одинаковий), то три одинакових обмотки ( 3 фази).
    Для роботи в одноф. мережі 8мкф на 100Вт, для пуску в три рази більше.
    Потрібно розбиратися конкретніше.
     
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Подключение 3-х фазного двигателя в однофазную цепь

    Доброго :Hi:.
    ну от внутренності : [​IMG]

    - нема, заміри прободилися механічним тахометром , постараюся на завтра позичити та зазняти відео.

    - ок, попробую підібрати.

    - не получиться (вірніше є задумка , але то трохи складновато , він буде в середині в станку)

    - Дякую, а це спрацьовує і для DC моторів ? (хоча-б приблизно)?
    - яка інформація потрібна ?
    фотки , перед :
    [​IMG]
    зад :
    [​IMG]
    альбом
    https://picasaweb.google.com/115914649521907469565/FdpZgJ?authuser=0&feat=directlink
    (були ще фото десь загубив , я просверлив отвори в кришках для охолодження)
     
  6. telets

    telets Бригадир

    Повідомлення:
    160
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    УКРАИНА КОЛОМЫЯ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Подключение 3-х фазного двигателя в однофазную цепь

    Споживана потужність на практиці розраховується одинаково як для ел моторів на постійну чи змінну напруги при живленні по двум провідникам.
    До речі - не уявляв собі що так добре можна з використанням авто корпуса зробити мотор(намотати обмотки). Від якої автомашини до речі був корпус?
    Підбирайте конденсатори,можете по допису#14 або по формулі допис# 6 даної теми. При роботі ел мотора з номінальним механічним навантажннням бажано перевірити правильність підбору конденсаторів, замірявши величину напруги на електромоторі в точці з*єднання конденсатора з обмоткою.Напруга повинна бути симетрична(одинакова)по відношенню до інших виводів ,приєднаних напряму до ел мережі.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Подключение 3-х фазного двигателя в однофазную цепь

    Доброго :Hi:.
    - отримав повне розочарування від мотора..
    - при сьогоднішніх замірах .., рідний мотор 3000, "новий" 3000- 4000, чому так не знаю.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    а де 5200?.. не знаю, тоді мірялося цим самим тахометром, різниця від від рідного мотора замітна в тому що після виключення рілний крутиться приблизно з хвилину до повної зупинки, а "нови" , секунд 10-15 і вал зупинений. В "новому був замінений підшипник передній бо дуже розбитий, задній в кращому стані , його не міняв , може в цьому проблема? .
    - дем далі , по потужностям .. токам...
    в холостому режимі:
    рідний новий
    2,54 3,46
    при нагрузці (на руку одів "рукавичку зварника" (оказується рукою можна зупинити мотор на відміну від деревяшки )) обороти,ток контролірували контролірували , пригрузив до 2500 обертів , в цей момент по току :
    3,8 5,8
    ... зара думаю чи стоїть його міняти чи ні.????
    по конд.
    - може 8мкф на 1000вТ ?
     
  8. telets

    telets Бригадир

    Повідомлення:
    160
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    УКРАИНА КОЛОМЫЯ
    Відповідь: Re: Подключение 3-х фазного двигателя в однофазную цепь

    В дописі Илья Гут вказав правильно - 8 мкФ на 100 Вт потужності.
    Реально на практиці може бути трошки менше - біля 6 мкф.Але це буде видно тільки тільки при замірах рівності напруг на виводах при механічному номінальному навантаженні.
    Вал швидко зупиняється тому що десь є тертя в підшипниках (змазка, розбиті, перекос і т.д.).Він (вал) легко повинен крутитись рукою і вільно.
    Міряти кількість обертів доцільно після підбору конденсаторів.Тоді можна буде правильно порахувати шків.
     
  9. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Подключение 3-х фазного двигателя в однофазную цепь

    telets, - дякую, я зара на роздоріжі , стоїть цей мотор дородити до путя чи ні?
    - найшов в закромах генератор, марку точно не пригадую, вроді Г69, але параметри точно : 14В \1кВт, може краще його попробувати запустити як двигун?

    - получається мені потрібно набрати біля 104 мкф.
    В сусіда "є три фази" , може попробувати його підключити, чи краще не ризикувати?
     
  10. telets

    telets Бригадир

    Повідомлення:
    160
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    УКРАИНА КОЛОМЫЯ
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Подключение 3-х фазного двигателя в однофазную цепь

    Безумовно , що варто доводити, тим більше .що мотор в робочому стані.А профілактики з часом. тим більше по підшипниках всі мотори хотять.
    Генератор це ще не електромотор і переробити його на змінну 220 нічуть не простіше чим налагодити наявний.
    Для початку якщо складно найти необхідну ємкість ,наберіть хоча б 40-60 мкф.Можна позичити в кого є. Побачите різницю та оціните роботу мотора.
    Відносно 3-х фаз . Якщо його вже включали,працював раніше, тоді чому б не зробити це повторно.
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою