Котел VIGAS 25kw — отзывы

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Vasul, 28 вер 2012.

  1. Vasul

    Vasul Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Верховина
    Гарно дякую за роз`яснення.
     
  2. Vasul

    Vasul Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Верховина
    Ше у мене виникло питання,майстер каже шо треба ставити байпас на обратці шоб не перегрівався мотор,а я кажу шоб ставив як на схемі шо Ви дали шоб був на подачі поясніть ше зцим питанням як правильно.
     
  3. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Котел VIGAS 25kw — отзывы

    Робоча температура насосів (відомих брендів) складає 0-110*С.Різниця температури подачі і зворотки при нормальній циркуляції досягає 15-20*С .Тому я особисто не бачу різницю в місці встановлення насосу по температурі.Але є один інший нюанс.Якщо у вас "відкрита" система опалення, то краше на зворотку.Насосу необхідно мати на вході постійний мінімальний тиск води, у відкритій системі він створюється за рахунок висоти самої системи.
     
    1 людині також подобається це.
  4. Vasul

    Vasul Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Верховина
    Підключили цей котел вчора,сьогодні запалив і є проблема не може він дойти до температури 84гр.так поставив на котлові хоть кажу зразу в цих котлах чайник і нема нікого в селі шоб підказали але на щастя є такий форум і добрі люди шо може підскажуть в чому проблема,так от грів він майже 4 години і температура на ладоматі обратка до 50гр подача 70+-кілька гр і підміс 65гр, на котлові доходила темп.до 80 і більше ніяк, так шо вентилятор робив без перестанку через то і виключив, фото обвязки викладу пізнішше.
     
  5. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Та і фото котла хотілось глянути , особливо всередині.
     
  6. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Котел VIGAS 25kw — отзывы

    Скільки води у вас в системі опалення і яка площа опалення.
     
  7. Vasul

    Vasul Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Верховина
    Площа 180 кв.м води десь літрів 160.
     
  8. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: Re: Котел VIGAS 25kw — отзывы

    Я думаю ваш котел працює нормально, відповідно до своїх можливостей.Схоже у вас чималий відбір тепла з системи і підтвердження тому
    Спробуйте прикрити ,якщо можливо, частину системи опалення, щоб подивитися як котел підніматиме температуру.
    Плюс до того якість палива.Та і заявлена потужність котла може бути округлена в більшу сторону, і розраховується вона, в основному, для ідеальних умов.
     
  9. Vasul

    Vasul Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Верховина
    Фото котла[​IMG]
     
  10. vovazz25

    vovazz25 Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    ямполь, винницкой обл.
    Якщо можна дайте фото нижньої камери.
     

Поділитися цією сторінкою