Отзывы о котлах Verner v25

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Vasul, 27 вер 2012.

  1. Vasul

    Vasul Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Верховина
    Тільки піролізний.
     
  2. telets

    telets Бригадир

    Повідомлення:
    160
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    УКРАИНА КОЛОМЫЯ
    Відповідь: Отзывы о котлах Verner v25

    Vasul, 9200 грн становить ціна котла 20-ки, що привів в попередньому дописі (представником даної компанії не являюсь).
    Дешевше новий навряд чи знайдете. Прикиньте - при вазі котла 500 кг вартість металу буде приблизно 5000грн. А вартість комплектації управління та обв*язки, а вартість роботи?! Як говорить народне прислів*я - дешевий сир ......... hello
    Для прикладу вага СТС-25 біля 800 кг.
     
  3. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    Відповідь: Re: Отзывы о котлах Verner v25

    За таку суму можна подумати про саморобний котел. Креслення купити, зварювальника... Ще один плюс, можна самому закласти у проект час горіння котла на одному завантаженні.
     
    1 людині також подобається це.
  4. Docent8878

    Docent8878 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Привіт. В мене є питання до форумчан стосовно вернера - як можна налаштувати температуру води? вихлопних газів......?
     
  5. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Звідки такі цифри? Вага 20 -ки Федини 230кг,а до СТС цьому котлу як запорожцю до мерседеса.
     
  6. telets

    telets Бригадир

    Повідомлення:
    160
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    УКРАИНА КОЛОМЫЯ
    igoro В моєму дописі про порівняння з СТС не йшлось, зрозуміло що це різного рівня агрегати. Один з дописувачів просто цікавився дешевим піролізним котлом.
    Щодо ваги - дійсно зараз уточнив - вона відповідає Вами проставленій. Чому проставив 500 зараз не можу сказати, переді мною в той час був теж вибір серед різних марок котлів і скоріш за все з якогось джерела в мене була така цифра. Дякую Вам за доповнення.
     
  7. BMalinovskyi

    BMalinovskyi Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Купив котел Verner V25 в 2000 році після нового 2016 року зимою прогорів метал в верхній камері згоряння палива. На дзвінок до компанії по сервісному обслуговувані мені відповіли " достав до нас котел ми приваримо метал в місцях течі". Доставка котла мені обійдеться дорокше ніж самому відремонтувати. При аналізі з якої товщини зроблена камера згоряння виявилось не товще як 2мм. Після пошуків спеціалістів які можуть відновити котел виявилось що ніхто не хоче братись за таку роботу так як метал дуже тонкий і весь в сажі завдяки якій метал простояв майже 5 сезонів. За ціною в 1200$ за п’ять роківкотел себе не оправдує. Моя рекомендація не купувати котел Vernerукраїнського виробника. В технічних характеристиках котельна сталь 6мм брехня.
     
  8. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    А можна фото обязки котла?
     
  9. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    я бачив в живу ці котли.добротно зроблені.стосовно прогораня XЗ.може частенько забували закривати пряму тягу!?обв"язка не маловажлива.може то конденсат роз"ів!?
     
    rondlyk подобається це.
  10. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Во-во я таких не обвязаних багатенько переварював
     

Поділитися цією сторінкою