Професія "майстер"

Тема у розділі 'Наша стройка', створена користувачем Adrenalin23, 6 вер 2012.

  1. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Кстати насчет траншей.
    [MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=70ffeMCcQ5k[/MEDIA]
    Это самодельный, а есть промышленного производства. Дорогие штучки. Но средство производства, как ни крути.
     
    1 людині також подобається це.
  2. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Re: Відповідь: Re: Професія "майстер"

    Одному сложно, тот же ГКЛ .
     
  3. Adrenalin23

    Adrenalin23 Майстер

    Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Дрогобич
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Професія "майстер"

    Почему?? профиль просто, ГКЛ стены просто. Потолок - на форуме уже придумали приспособление разные. Сегодня покрутил 30 м2 гипсокартона на стены с нуля и минвату положилhello.

    ... скучно было, девушка уехала...:-[
     
  4. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Професія "майстер"

    Я ведь не говорю что не возможно.Ничто не замнит пару рук
     
  5. Adrenalin23

    Adrenalin23 Майстер

    Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Дрогобич
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Професія "майстер"

    ДА-ДА руки щас в дефицыте, а смотреть на кислые рожи отнюдь не хочется:Hi:
     
  6. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    То деж роботи?
     
  7. Adrenalin23

    Adrenalin23 Майстер

    Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Дрогобич
    Відповідь: Професія "майстер"

    Зайнявся будівнитством поки ще погода дозволяє...
    Вирішив з гаража зробити вітальню + добудувати прихожу/ванну з газоблоку.

    Газоблок вибрав АЕРОС так як він більш менш рівний і міцний.

    Розміри 200/298/600. Товщина стіни = 200мм. (зараз вже дойшов до думки що потрбіно було будувати з 500-600мм, щоб потім не мучитись з мінватою, а просто заштукатурити)

    Довго мучився з фундаментом, так як робив сам...

    Розбивати стару стяжку всетаки краже не ломом, а взяти в оренду потужний відбійник заплативши 30 грн/год 60/2год або 100-120 грн за сутку.

    Фундамент треба було зразу відмітити з рівними 90 градусовими кутами!!! і тільки тоді копати!

    Відмічав прямий кут я довго :)
    -брав до рук 200мм кутник (советский) 4 прямі кути не получались )
    [​IMG]

    -міряв довжини між сторонами і кутами - 4 прямі кути не получались )
    -відбив на рівній стіні ХРЕСТ з допомогою сьопостроїтеля БОШ КВІГО і з допомогою UD-профіля збирав МЕТРОВИЙ кутник.
    [​IMG]

    Потім подивився на то всьо і Купив собі Bosch PLL 3-80
    з ним за пів годинки прямі кути були рівнесенькі!!!
    [​IMG]
    [​IMG]

    Трохи про фундамент:
    -Кожен день приходили сусіди і питали шо я таке копаю, бачучи мене по груди в землі казали шо фундамент заглибокий.
    -Приходив батько і казав шо фундамент заглибокий.
    -Приходив дід і казав шо фундамент заглибокий.

    Фундамент я викопав по нормі, на глибину промерзання, для нашої місцевості - на 800мм

    Грунт внизу трамбував ногами, потім насипав піску 50мм, полив водою, щоб він ущільнився і ще трамбував.

    На пісок я поклав бетонні плити взяті з-під бившого кіонтеатру "Прометей" в мому рідному місті Дргобич. Підбив на потрібну мені ширину 300-350 мм і викладав на дно..

    Далі робив опалубку...

    Мені радили робити опалубку тільки з зовнішньої сторони, а з іншої не робити - тим самим путаючи мене..
    Як то вопше можна уявити??? тим паче шо рівень фундамету вищий за рівень землі на 30-50 мм. бред.

    ага рівень фундаменту відбив лазером з потрібним мені рівнем в домі. Хочу підлогу в один рівень

    Опалубку збивав з дощок з методом горки чи ялинки? Вопшем внизу фундамент мав ширину 300-350 мм, а в верху 240мм

    Чому 240мм?? Мені знов радили, як потім виявилось лікар гінеколог, шо фундамент потрібно робити з запасом мм так на 80. Не розуміючи для чого 80, зробив менше - на 40мм
    -Як виявилось того нах не потрібно! якщо фундамент виставити під перпендикулярні (90 град) кути то 40мм нафіг не потрібні. Тільки лишній матіал.

    Порахувавши кубатуру замовив гравій річковий чи як то називається правильно. Фракції хтів 20-40мм, а привезли 20-50, а то й 20-60.

    Пісок я мав, цемент купив.

    Радили мені знов... Аж злісь бере за такі поради!

    Вопшем, радили брати не гравій річковий, а шутер, бо гравій то дуже дорого...

    Як я знаю пісок в тому шутрі коричневий, а фракції гравію там вопше які тільки завгодно...

    Тим більше шо пісок в мене був (десь 8куб), чистий і не потрібний.

    Ітого позвонивши виявилось шо гравій річковий на 30 грн дорожчий від шутора. і я переплатив аж цілих 120 грн.hello

    І гравію річкового я взяв 4 куба, а решту з піска а якщо брати шутер то я би його брав більше..

    Заміс робив в таких пропорціях:

    1 цемент - 3 піску - 6 гравію річкового (20-50мм фракція)
    Води давав так шоб суміш не розтікалась з лопати.

    ага давав також армування..
    Мене від нього відмовляли по сташному і злились на мене дуже за то...

    Добре шо в мене буди вже зварені конструкції розміром 200-200мм, їх і кинув в яму:), звязав дротом.

    Як на мене то треба було варити довгу конструкцію на всю довжину фундаменту -100 мм від стінок.

    І тут я зрозумів шо забув засунути гідроізоляцію:down:
    Ну шоб вода не тікала в дерево і в землю, і бетон міг нормально забетонуватись:)

    Махнув рукою почав заливати...

    Спочатку сам, потім припахав молодшого брата помагати воду носити, потім ше сусіда визвав на поміч.

    То буто пекло...hello

    заливав з 19.00 до 2 години ночі... сусіди визирали хто то з суботи на неділю тревожить їхній сон :-D:Hi: розумію треба було швидше заливати але я просто не зміг фізично.

    залив...:-[


    Дошки бризгав водою шоб не крали воду з фундамента.

    Кожен ранок протягом тижня бризгав водою.

    Зверху постелив рубероїд, не знав на шо його приклеїти - намазюкав клею для газоблоку. - дурна ідея, треба було монтажної піни напінити...

    Ставив блок так:

    Перший ряд поставив і взявши шкробачку(терку) для гіпсокартону вирівнював під один рівень.
    [​IMG]

    Далі ставив другий ряд і троха ше підрівняв. а далі вже йшло всьо рівно і без скосів.

    Клей шукав довго і нудно. Всі парили цементно пісчану суміш аля универсальна суміш для кладки любого блоку:down:

    Найшов в Пляці Фарозіт для газоблоку - задоволений - чудовий клей!


    Газоблок притирав до газоблоку:), шоб аж було відчутно тертя бо блоку. Ту пораду почув від Алексея Земскова. Шви десь 3-4 мм.
    [​IMG]

    Клей давав з запасом шоб аж вилазив з під блоку, а потім його збирав і не назад в ведро, а замазував ним шви з двох сторін.

    Якби його назад в ведро то потім буду попадатись бугорки і блок не буде плавно лягати.

    Перемички над дверима і вікном зробив так:

    Взяв хороші(грубі) монтажні пластини і 120мм шурупами прикрутив їх по 3 шт, зверху і знизу, до газоблоку, попередньо приклеївши їх в вертикальному положенні. Получилось дуже міцно, незнаю чи так хтось робить. Але я так зробив! (ша камнями закидають)
    [​IMG]

    Дальше взявся на дах... Про дах чуть пізніше, бо шось пальці болять стукати по клавіатуріvictory
    [​IMG]

    Вибачте за якість фото...hello
     
    3 користувачам це сподобалось.
  8. Adrenalin23

    Adrenalin23 Майстер

    Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Дрогобич
    Відповідь: Професія "майстер"

    Ну ше черкніть пару слів, може якісь поради на майбутнє?
    Або може запитання якісь маєте?
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Професія "майстер"

    то не гуд. Перемичку доробіть. Можна з кутника 50 чи 60 мм. Взагалі-то не видно, як у вас зроблена віконна перемичка. Видно скручених два блоки. На наступному фото можна догадатись, що вікно вужче від двох блоків. Погана економія на перемичці.

    до даху далеко ще . Зробіть армопояс по периметру перекриття, а вже потім по плану..
     
    1 людині також подобається це.
  10. Adrenalin23

    Adrenalin23 Майстер

    Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Дрогобич
    Відповідь: Професія "майстер"

    2 з низу фото це фото перемички над вікном.
    По 1 фото з низу видно що 2 блоки, по 60 см, скріплені по середині.
    ширина віконного пройому 68.5 см. Тобто перемичка на стінку залазить на 25-30 см з кожної сторони. Клей тримає просто офігітєльно. Я пробував розбити склеєний блок, так блок тріскав не на шві, а по периметру блоку.

    Я склеяв блок впритик один до другого, шов 3-4 мм. Дав настоятися 3 дня, закрутив шурупами 120мм, по 3 пластини зі сторони.

    Зверху платву(балку на стінці) кріпив тими самими шурупами до дереві, довж 120мм. Попередньо просверливши отвори в дереві. Тобто шуруп заходить на 60 см в дерево і в газоблок з частотою кожні 10 см.

    В перемички шурупи не крутив, шоб не було на них нагрузки.

    Платва порізалась трохи крива, ті 15 мм простору, між платвою і стіною, запіню монтажною піною.

    Думаю ту нагрузку, що дасть метало-черепичний дах + мінвату і каркас, легко витримає дана споруда.

    Думаю якби зверху були ще поверхи, я б полюбому дав арматурку.

    Ага, мет пластини крутив методом натяжки, тобто починав з крайніх шурупів, закручував під кутом. Получалась нятяжка мет. пластини...


    Voyutichi, Скажіть давати арматурку?


    Ось цікаве відео про арматуркуrofl
    http://comedy-club.in.ua/dostavka-armatury

    Добавлено через 3 минуты 52 секунды

    Чому далеко і розажіть будь-ласка про армпояс по периметру перекриттяdntknw
     

Поділитися цією сторінкою