Професія "майстер"

Тема у розділі 'Наша стройка', створена користувачем Adrenalin23, 6 вер 2012.

  1. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Нагадаю

     
    2 користувачам це сподобалось.
  2. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Професія "майстер"

    такі фокуси без відповідного реквізиту і багатолітньої праці на результат не получаються.

    Добавлено через 3 минуты 24 секунды
    це 18$ в годину.
     
    1 людині також подобається це.
  3. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Re: Відповідь: Професія "майстер"

    Бывают люди уникумы которые в день зарабатывают в два в три раза чем подавляющее большинство. Я бы сказал это своего рода дар. Дар оценить, а что нужно чтобы работа делалась быстро и относительно качественно.
     
    1 людині також подобається це.
  4. Adrenalin23

    Adrenalin23 Майстер

    Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Дрогобич
    Відповідь: Професія "майстер"

    Я хочу вибрати професію - шоб "перло". Шоб робилося з завзяттям:rubanok:, шоб творитиhello, шоб замовники були довольніbeer.
    Ну і звичайно шоб то добре оплачувалось:K.

    Ато я не можу спокійно дивитись, як молода сім'я живе в батьків на плечах, і працюють на ставку 1500...:vo:

    А є такі яким вже 4-десяток перевалило...:Hi:

    Можу йти до хорошого моториста учнем, але дома треба зробити ремонт і шось тягне до ремонту чи шо:-[

    Подобається коли знаєш техноголію і робота йде "як по маслу", коли хороший інструмент і музика іграє, є всі матеріали і ніхто не мішає:vo:
     
  5. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Влучно, але наївно ...
     
  6. Adrenalin23

    Adrenalin23 Майстер

    Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Дрогобич
    Відповідь: Re: Професія "майстер"

    чомуdntknw
     
  7. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Re: Відповідь: Професія "майстер"

    В правильном направлении думаете. Нет ничего невозможного. Но планку нужно поднимать неспеша. Поставьте например 500$. Добились, ставьте выше. По ходу смотрите, что подкорректировать, что добавить, а чем не стоит заниматься. Еще сезонность нужно учитывать. Чем будете заниматься зимой, когда традиционно у строителей меньше работы?
    Специализацию можно взять любую. Например в прошлом году, когда я переехал в дом, нужно було быстро привести его в порядок. Пригласил женщину маляра. Расценки у нее были очень невысокие, Шпаклевка 10 грн, обои 10 грн(не европа, но качество меня устроило). Другие предлагали в 2 раза дороже и выше. Тетя намолотила за 3 недели с 2-мя выходными 800 долларов. И умчала на следующий объект.
    И еще мои наболюдения. Приглашал я копача. Траншеи нужно было покапать, ямку под скважину сделать(по сотсоянию здоровья, я не рискую эту работу сейчас делать). Расценка у нас 120 грн/м3. Нашел за 100. И траншея под водопровод 50 грн/м. Парень без особого напряга по глинистому грунту за 3 неполных дня(часов по 5 копал) заработал 1000 грн. Еще у меня есть знакомый мастер, который кровли мягкие ремонтирует. Там вообще сильно получается, но работа сезонная.
     
    1 людині також подобається це.
  8. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Відповідь: Професія "майстер"

    Adrenalin23, спробую пояснити в кількх словах.

    З одного боку, обставини тепер такі, що заробити на власне житло (не спадщина, не подарунок ...) важко, а для деяких професій (наприклад, для вчителя) майже не можливо. Майже, бо племінниця моя (вчитель молодших класів, але і репетитор і т.д.) починаючи з малої малосімейки (12 м.кв., 9 поверх) поступово (заробила, продала, добавила, купила ..., і так 10 років) стала власником участку в 26 сотин на околиці міста (!) з невеликим однокімнатним будиночком.

    Багато роботодавців вбивають економіку, а часто і свій бізнес, стараючись виплачувати мінімальні зарплати: не подобається - йди геть, є досить бажаючих.
    Що ж, під лежачий камінь вода не тече. Син колеги (закінчив юридичний коледж) пішов працювати в мережу круглодобових магазинів (іди сюди - стій там, біля 1000 грн), але, продовжуючи пошук, сам! за місяць знайшов роботу на "Новій пошті" (менеджер, навчання за рахунок роботодавця, 2500 грн) і на оплату вищої юридичної освіти вже може заробити сам, тим паче, що закінчивши коледж при ВУЗові на відмінно, дістав право на вільне відвідування.
    З другого боку, в сусідах живе хлопець (вже скоріше чоловік, вік понад 30). закінчив вже давно коледж мистецтв по спеціальності культпрацівник чи щось подібне і скоро 10 років байдикує - живе з мамою, скромно, за рахунок здачі в найм половини власного будиночку. Преспектив у нього - ніяких, сім'ї теж, бо кому такого лодиря треба...

    Часто нездатність нормально жити в суспільстві - вина батьків.
    Син відомого лікаря, студент-медик, університет майже не відвідує, заліки і іспити здає за рахунок батькових зв'язків, веде життя плейбоя (за таткові гроші) - що з нього виросте путнє?
    З другого боку, дочка успішного бізнесмена, студентка англійської філології, у вільний час працює продавцем у бутіку, заробляючи не багато, але свої гроші.
    Всі приклади реальні, з мого оточення.

    Тепер що до Ваших планів. Гроші заробляє той, хто робить роботу добре і ШВИДКО - професіонал. Ними зразу не стають, це справа знань і досвіду. Але щоб досягти професіоналізму, роботу треба любити, вона має доставляти Вам задоволення. Якщо роботу сприймати яе каторгу - результата не буде. hello
    І ще, прислухайтесь до поради Мастер ЭВН, ставте цілі поступово - досягнення цілі дає моральне задоволення і матеріал для осмислення.

    Щасти Вам.
     
    wellfare та Adrenalin23 подобається це.
  9. Adrenalin23

    Adrenalin23 Майстер

    Повідомлення:
    143
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Дрогобич
    Відповідь: Професія "майстер"

    Дякую! Буду пробувати... Викладатиму фотки, будете помагати порадами?:-[
     
  10. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Re: Відповідь: Професія "майстер"

    Фотографии долларов? Конечно посоветуем... :-D
     

Поділитися цією сторінкою