Як виготовити арочне вікно для мансарди без навиків столяра

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем Аnatoliy, 5 вер 2012.

  1. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Відповідь: Як виготовити арочне вікно для мансарди без навиків столяра.

    Чітка та повністю зрозуміла відповідь.Особливо майстерно описано тут:
    Технологія ця дійсно часто застосовується для масивних арок і немає столяра,який її не застосовує.А техніка прирізки суміжних деталей є описана у будьякій літературі по деревообробці ,в основному вона застосовується при виготовленні рамок.Прийнятна вона і тут,як кому зручніше.
    Оскільки все розяснено спецом у попереднім дописі,а кінцевий результат є викладений вище,не бачу потреби щось добавляти ще від себе.
     
  2. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Відповідь: Як виготовити арочне вікно для мансарди без навиків столяра.

    Даремно іронізуєте, Anatoliy. Якщо рахуєте, що ваша технологія значно простіша.то ваша справа. Думаю, що її також не важко знайти в літературі, якщо є бажання. Подібною техноогією я також користуюсь. Правда не для вікон. Хоча принцип той же.
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
    2 користувачам це сподобалось.
  3. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    Відповідь: Як виготовити арочне вікно для мансарди без навиків столяра.

    земляк, і що це?:)
    Тема супер, дякую.bravo А можна таку тему про те як виготовити найпростійший деревяний кухонний фасад? Пліз:):Hi:
     
    1 людині також подобається це.
  4. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Відповідь: Як виготовити арочне вікно для мансарди без навиків столяра.

    наскільки памятаю,я ніде не писав,що цей метод претендує на роль найпростішого і я є його автором.Ця тема лише опис певного конкретного вже виконаного технологічного процесу,а інші варіанти не вказані,так як ніхто і не питав.Для прикладу,прифуговку міг виконати на фрезерному верстаті,та кому це цікаво,кому на господарстві він потрібен,та ще й при його вартості?А прирізка не описана,оскільки у даному виробі вона не застосовувалась.Радити аматору при наборі арок з секорів з використовувати шурупи як фіксатори,не став,оскільки при обробці фрезером при невдалому розрахунку є ризик втрати фрези,а за що читач не подякує.Чому саме такий метод,як на мене,дозволяє роботу та всі стики виконати досить точно і акуратно(шпаклівку слід використовувати не для замазки швів і браку).

    Добавлено через 10 минут 22 секунды
    Це залежить від того,який інструмент є в наявності....
     
    1 людині також подобається це.
  5. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Відповідь: Як виготовити арочне вікно для мансарди без навиків столяра.

    1-колесо9
    2-арочна рамка
    Найпростіший кухонний фасад думаю робиться з фрезами профіль-контрпрофіль.Я ж роблю традиційно-в’яжу на шипах.Хоча фрези маю.Просто не люблю бути прив’язаним до одного профілю.
     
  6. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    Відповідь: Як виготовити арочне вікно для мансарди без навиків столяра.

    циркулярка, фуганок, рейсмус, ручний фрезер і т.д. Все аматорське.:)
    Хотілось би детальний опис процесу як з вікном. Від креслення до готового виробу. Як рамочку робити, як кріпити і т.д.

    подобається простий деревяний фасад під старинку. Без фрез практично. Щось типу деревяної рамочки, а в середені тафля або рівне дерево. Не знаю як правильно це все називається.
     
  7. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Відповідь: Як виготовити арочне вікно для мансарди без навиків столяра.

    Відразу хочу заявити! Інформація та матеріали наведені тут, я добирав з розрахунку на доступність пересічній людині

    В такому випадку я вас зрозумів неправильно.sorryТак і я ж не кажу ,що я автор технології,якою користуюсь.Я її навчився в столярів значно старших за себе,котрі робили такі вікна взагалі без електроінструменту.Та й до літератури не я вас відправляв.Ще раз "pardon",якщо щось не так.Можу й витерти своє повідомлення.Хотів як краще....
     
  8. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Відповідь: Як виготовити арочне вікно для мансарди без навиків столяра.

    у спорі народжується істина!Кожен по волі чи неволі є носієм певної інформації чи навиків,а оточуючим вже самим вирішувати,приймати її чи ні...Ось людина запитує за фасад з тафлями(фільонками),у мене на даний час немає подібного замовлення,можу допомогти порадами лише,можливо у вас є якісь фотоматеріали....

    Добавлено через 3 минуты 50 секунд
    краще б було навести кілька зразків ,а там було б зрозуміло,що і як робити.В усякому разі одне потрібно точно:матеріал вологістю 8-9%.
     
  9. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Відповідь: Як виготовити арочне вікно для мансарди без навиків столяра.

    з цією думкою погоджуюся з вами на всі 100 відсотків.
    Щось би напевно й знайшлось.Проте думаю,що технологія котрою я користуюсь надто вже архаїчна.Шипи,вирізування профілю під 45град,прирізка.Навряд чи це комусь потрібне.Всі молоді кого я знаю користуються папа-мама.Таких фоток точно не маю-не користуюсь.Хоча треба признати ,що це зручний спосіб.Можна ,звичайно і на вус.Також добра технологія,але бажано мати ламельник..Рідко,але користуюсь(замість ламельника користуюсь звичайним фрезером з дисковою фрезою.ламелі саморобні).Та й фотки я почав робити не так давно,відколи придбав комп’ютер та й взнав за столярські форуми.Чесно кажучи я й роблю вже мало,мені 64.
     
  10. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Відповідь: Як виготовити арочне вікно для мансарди без навиків столяра.

    Мої шанування Вам,оскільки я належу якраз до тих,молодих...А думка про архаїчність технологій мабуть помилкова,всі прогресивні технології мають право на життя доти,доки в розетках є струм.Все частіше замовники хочуть вироби під старину,то ж виготовляєш спочатку стандартний виріб,а далі ідуть в хід щітки скребки і т.д.

    Добавлено через 19 минут 2 секунды
    картинок підходящих немає,можливо змоделювати за потреби деякі фрагменти,раджу відкрити тему ,можливо підєднаються меблевики,Але увсякому разі потрібен або прототип з готових зразків або ескіз ;та фото каркасів на які потрібен фасад.Виготовити можна,але потрібне бажання та впертість.
     

Поділитися цією сторінкою