Как утеплиться со стороны чердака?

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем BRABUSS, 4 вер 2012.

  1. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Скоріше за все немає повноцінної вентиляції. Дерев'яні вікна замінили на металопластик, порушився повітрообмін, а штатна витяжка у нормальному режимі не працювала.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  2. FENCER

    FENCER Прораб

    Повідомлення:
    410
    Симпатії:
    296
    Так, але мало хто з них герметизує стик і примикання козирків- відливів з утеплювачем. Приклад. Купив синові квартиру. Верхній поверх. Роблю утеплення мінватою. Із повним дотриманням технології. Площа 40 кв.м. Вже пішов другий тиждень. Напроти, у сусідньому будинку, браві хлопці за суботу на цеглі забили ті ж таки 40 кв.м. заштукатурили і пофарбували. Скільки простоїть? Якщо між пінопластом буде хоч один повітряний канал (бо все на ляпухи клеїться) то таке "утеплення" проіснує років з 5 і пінопласт просто розсиплеться. Лишиться тільки кірка штукатурки і фарби.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  3. galashuk

    galashuk Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Та яка там вентиляція в будинку 78 року.
    Мені потрібно буде утеплити біля 9 квадратів зовнішньої стіни, і все це навколо одного вікна, то думаю справляться і з мінватою.
    А на рахунок холодного чердака, можливо можна без всяких пароізоляцій покласти лагі 50х150 і засипати кострою або мінвата рулонна, зверху вітрозахист і осб( але придумати якісь вентзазори)
     
  4. Дмитрий Изоват

    Дмитрий Изоват Майстер

    Повідомлення:
    138
    Симпатії:
    47
    Адреса:
    Житомир-Киев-Днепр
    Фасад робіть пенопластом 100 мм.(нема сенсу класти вату, пар виходе крізь інші конструкції) , на чердаку потрібна пароізоляція, обрешетка, мінвата сама дешева, 2 см зазору, гідроізоляція, захістна хрень, шоб не потовкли вату.
     
  5. galashuk

    galashuk Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    а чому не мінвата на стіни? пароізоляцію класти прямо на плиту? не буде там кондесату з грибком?
     
  6. Дмитрий Изоват

    Дмитрий Изоват Майстер

    Повідомлення:
    138
    Симпатії:
    47
    Адреса:
    Житомир-Киев-Днепр
    можно и вату на фасад, смотрите по финансам, но там где есть выход пара, через другие конструкции, не обязательно применять вату. По поводу чердака, пароизоляция должна быть, либо перед дранкой, либо, перед ватой. Вата соберет влагу и будет "течь". Наберите нам на городской и спросите тех.консульта Николая, он Вам подскажет, как правильно сделать.
     
    Останнє редагування: 4 жов 2016

Поділитися цією сторінкою