Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

Тема у розділі 'Продам: Товары и материалы', створена користувачем kbcbq, 30 сер 2012.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

    скільки коштує додаткове обладнання для ваших панелей, щоб я гарантовано вдень міг отримувати для виробництва тих 4,6 кВт/год, не залежно від погоди і пори року для моєї місцевості? Це ви, як продавець панелей, повинні мені відповісти, без запинки..
     
  2. kbcbq

    kbcbq Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    галиция
    чим ваше підприемсто займається ? якщо ви споживаєте 10 кВт тим паче три фаза Тобто 3,3 кВт на фазу .Ви впродавж другої зміни вімкнете трифазний електродвигун потужністю 3 кВт і небільш ? А освітлення і т.д...? ПРОХАННЯ ПРАВІЛЬНО СТАВТЕ ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ!
     
  3. kbcbq

    kbcbq Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    галиция
    А додаткове одладнання (щоб я гарантовано вдень міг отримувати для виробництва тих 4,6 кВт/год, не залежно від погоди і пори року для моєї місцевості? Це ви, як продавець панелей, повинні мені відповісти, без запинки..) -----------2300$
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

    Ви зайве турбуєтеся про те, чим займається підприємство.
    Уявіть, що я надаю побутові послуги невеличкої пральні.

    Якщо не маєте зараз надати ціну всього комплексу матеріалів і робіт для того, щоб я зміг купити у вас 10 кВт панелей - це не страшно, я почекаю.

    Але полічіть точно, щоб мені не забракувало коштів для пуску і експуатаціїї ваших панелей.:Hi:

    Добавлено через 4 минуты 43 секунды
    можна детальніше розписати цю суму? А то щось мені здається, що стільки коштуватиме тільки монтаж панелей. А де контролери, акумулятори, силові проводи, сервісне обслуговування? Та чи ваші панелі такі хороші, що даватимуть 4,6 кВт електрики, коли у нас ітиме дощ? Ви це врахували? Потрібно якось компенсувати цю нестачу сонця: або кількістю панелей, або накопичувачами електрики, щоб я міг працювати в дощ, і взимку, коли сонця менше.
     
  5. kbcbq

    kbcbq Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    галиция
    Прошу Вас надати таку інформайію.Реальну потребу електроенергії в годину . Одно фазне чи три фазне споживання .Місце встановлення панелнй .Фактачну наявність конструктивних елементів,що нададуть можливість закріпити панелі. Приблизну відстань від місця встановлення до АВР. Чітко оприділіться про інтервал (24 /12год)? Потреба в нагрузці 10 квт в нічний час ?
     
  6. kbcbq

    kbcbq Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    галиция
    2300- (інвертор,контроллер)
     
  7. kbcbq

    kbcbq Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    галиция
    Ви праві дані панелі настільки хороші що ВАМ після того як ми їх встановими торбуватись більше не потрібно буде ні прощо.
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

    10 кВт/год, місто Самбір Львівської області.
    з 8:00 до 17:00, три фази 380 вольт,
    ніяких кріплень нема, спеціалістів також.
    Площадка під панелі передбачається на плоскому даху двоповерхового будинку, приблизна відстань до ввідного автомату - 70-80 метрів.

    Добавлено через 2 минуты 59 секунд
    Пане лисий, тільки без грубих помилок. Скільки грошей скажете - стільки заплачу, і ні копійки більше. І щоб все працювало, відповідаєте необмежено..
     
  9. kbcbq

    kbcbq Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    галиция
    Re: Відповідь: Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

    Як для модератора та щей земляка комплект обладнаня для 10 кВт становитеме 23 000 Американських долярів +10 % вартість робіт. Конструктивні елементи для кріплиня панелей виготовляються помісцю. Кошторис надамо при заключенні договору.
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

    kbcbq, не спішіть, маєте час..
     

Поділитися цією сторінкою