Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

Тема у розділі 'Продам: Товары и материалы', створена користувачем kbcbq, 30 сер 2012.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

    SanyCD,
    Тобто - вони не окупляться ніколи. КЛАС!!! (так тримати)
     
  2. kbcbq

    kbcbq Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    галиция
    Доброго вечора шановне панство. Хочу ще раз наголосити окупність для підприемст становить 2,5 роки .Встановлення приватних сонячних електростанцій в приватному секторі теж вигідно АЛЕ!!!!!!!!!!!!! якщо ваш тариф за спожиту електроенергію становить більше 0,90 копійок за 1 кВт. Агітувати та виправдовуватись за дурниці сказані некомпетент особами я нехочу та небуду.Кількість сонячних електростанцій що збудовані так і ті що будуються як на сході так і на заході України як можна краще говорить сама за себе. Що до нашої гарантії ,вона 10 років. Я хочу пороцитувати вислів який сказав один з замовників: Я сьогодні маю гроші тому і хочу у Вас купити електростанцію ,прийде завтра може бути що грошей у мене не буде а за газ електроенергію платити потрібно ,прийде зима зновуж думай де взяти гроші на тепло ? ?????? Я гарантую повну технічну підтриму по монтаже електростанцій, після придбання фотопанелей. Мережа дилерів гарантує високу якість монтажу в любій точці України
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

    це ціна тільки за панель чи в неї входить акумулятори, перетворювачі, проводи, механічне кріплення?
     
  4. kbcbq

    kbcbq Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    галиция
    Це вартість лише панелей 1,5$ при умові що замовлення на 10 і більше кВт
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

    яку площу займуть ці батареї і скільки грошей потрібно для того, щоб цими батареями користуватися 10 років, на які ви даєте гарантію?

    Добавлено через 3 минуты 56 секунд
    просто хочу оцінити. В мене, наприклад, є маленьке підприємство, виробництво на якому бере на 1 200 грн електрики на місяць (три фази 380 вольт). Скільки мені коштуватиме ваша альтернатива на таку потужність?
     
  6. kbcbq

    kbcbq Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    галиция
    Вкажіть будьласка Вашу потребу в кіловатах.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

    10 кВт в годину
     
  8. kbcbq

    kbcbq Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    галиция
    1200 гр в місяць. При умові що ваше підприємство працює з 8. 00 год ранку до 17. 00 вечора, тобто 9 робочих годин.1200/22(робочі дні)=54 грн.(в день) 54 грн/ 9 год= 6 грн за одну годину. Середня вартість 1Квт для підприемств 1,13 грн. 6грн/1,3гр=4,6кВт.Ваше підприемство приблизно спживае 4,6 кВт. Використовуем панелі потужністю 250 Вт ,розмір яких 1000х1500 .Визначаем кількість панелей необхідну для 4600 Вт(4,6кВт)4600/250=18 панелей,площа= 18 панелей х1,5 площа однієї панелі = 27 м/квадратних. Вартість 1Вт =1,8$ ,4600 Вт х 1,8$= 8280 $ Вартість панелей становить 8280 $ тоді 1200/8(курс $)=150$ 150$ х 12(місяців)=1800$ окупність панеле для підприемства з інтервалом 22 робочих дні та9 годинний робочий день становитеме:4,5 роки.
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Солнечные панели (ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЯ)

    в мене дві зміни

    Добавлено через 2 минуты 37 секунд
    я до панелей, які ви мені привезете на склад, зможу підключити своє підприємство і зразу почати працювати?
     
  10. kbcbq

    kbcbq Новачок

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    галиция
    Для 10 Квт вартість панелей 15000$ ,площа потрібна для встановлення 65м/кв
     

Поділитися цією сторінкою