Вибір машинки трудяги

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем mijki, 29 сер 2012.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Мирослав дякую .beer

    Ото ж бо , я в німеччині хоть піднапружити маю кого якщо якусь дорогу запчастину треба буде дістати :-D . а там далі - то взагалі темінь .

    То опель по якості та надійності прирівнюється до ФВ ? Вважав що вони трішечки гірші ...

    На авторіа зустрічав рекламу що у львівській обл. теж конгтора є що переробляють авто - треба буде їм прередзвонити уточнити нюанси на всякий випадок .
     
  2. Тарас_09

    Тарас_09 Прораб

    Повідомлення:
    573
    Симпатії:
    280
    Адреса:
    Львівщина
    Відповідь: Вибір машинки трудяги .

    Доброго дня,Можу дати номер людини,яка продає опель комбо 2007р.в. В приват
    Машина пригнана з Іспанії.На Україні з квітня місяця цього року
     
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець

    Зараз подивлюся ... По чому молодші ніж з 04 приблизно ?

    Добавлено через 30 секунд
    Давай beer
     
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Re: Вибір машинки трудяги .

    - це Ви про що ??? Цікава тема назріває. Вівару можна рівняти тільки з Т-5 - з цим я згідний.
     
  5. Maxxwell

    Maxxwell Новачок

    Повідомлення:
    74
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Киев
    Не пожалейте денег и купите транспортер, у меня уже 4я машина транспортер. 2.5тди т4 брать с 2001 по 2003 год и будет вам счастье. Расход 8л по городу, запчастей валом, единственный нюанс найдите толкового мастера по обслуживанию, чтоб не меняли то чего не надо и все дела. Можно и в школу и по работе, и материальчик на стройку и диванчик и шо хоч. После буса на легковой не ездится. Жалко что теперь т5 выпускают, немного не та машинка. Если поновее хочется, тогда кадди. Форум есть по т4 там все вопросы решаются.
     
    3 користувачам це сподобалось.
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Відповідь: Re: Вибір машинки трудяги .

    Також згідний .:)

    Я порівнював фв кедді та опель комбо звичайно ж . Фв кедді пассажир , просто, дивлюсь по оголошенням відчутно дорожчий за опеля .
     
  7. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    WV Т4 теж непогані, як на мене навіть кращі ніж Т5, хоча і старіші. З Opel Vivaro будьте обережні. Досить непогана машина, в цілому краща за Т4, але ... від Опеля там табличка, це Renault Trafik! А французи відрізняються підвищеною складністю механіки і підвищеною капризністю електроніки, що в сучасній машині велика проблема hello
     
    2 користувачам це сподобалось.
  8. Tokarskyi

    Tokarskyi Підмайстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    17
    Я ездил 2 года на служебном Виваро 2008г.в с нуля, эксклюзив в двигателе был - бензиновый рено 2литра, двигло тупило т.к. люблю активную езду, былаб своя то чипанул бы, остальное машина класс. Но там от опеля только шильдик впереди на решётке и на руле, остальное всё рено, даже на стеклах рено написано, а ещё кузов - это вообще супер полная оцинковка, не то что мерсы ржавеют когда машине 5 лет. Ещё торпеда нравится. А Т4 они ж уже старые, норм состояние искать надо
     
    1 людині також подобається це.
  9. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Re: Вибір машинки трудяги .

    Ну не собі фіга!!! Я ось на Т-3 по всій Україні мандрую, не жаліюсь.
     
    1 людині також подобається це.
  10. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Щось по оголошеннях підозріло низкі пробіги стоять ,на ФВ- Т4 з 2003р.в. - по 150 , 250 тисяч ... хіба ж це реально ? :( Мало б бути хоч би 30 тисяч км. на рік якщо подумати ;-) ... Таку машинку наврят чи експлуатували для виїздів на пікнік по неділям ...

    Доречі як з запчастинами до нього ? Що найчастіще треба міняти ? З дорогих деталей ?


    зі - а опель комбо часом, теж, не з начинкою якогось ренаульта ?
     

Поділитися цією сторінкою