Можна ли купить проект дома совмесно с другим человеком

Тема у розділі 'Проекты домов и коттеджей', створена користувачем nilo4ka, 20 сер 2012.

  1. nilo4ka

    nilo4ka Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    ивано-франковск
    Хотим строить дом. Уже даже нашли проект дома который нам подходит (сайт - proekty.ua; Код проекта: E-457), но он слишком дорого
    стоит. Может кому то он тоже понравится и вы захотите разделить сумму. С нетерпением жду ваших ответов.
     
  2. Maxxwell

    Maxxwell Новачок

    Повідомлення:
    74
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Киев
    А какая площадь и сколько стоит?
     
    1 людині також подобається це.
  3. nilo4ka

    nilo4ka Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    ивано-франковск
    Відповідь: Можна ли купить проект дома совмесно с другим человеком

    Площадь 211,7 кв.м.
    Цена проэкта 7900 грн (поэтому хочу поделить сумму пополам или больше, как получится).
    Вот ссылка
    http://proekty.ua/ru/proekty/doma/200-300/E-457/
     
  4. Maxxwell

    Maxxwell Новачок

    Повідомлення:
    74
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Киев
    Ссылка открывает какойто маленький домик. Это вам надо найти человека, которому понравиться именно этот дом. Я думаю это малореально .Дайте нормальную ссылку пжл.
     
  5. nilo4ka

    nilo4ka Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    ивано-франковск
    Відповідь: Можна ли купить проект дома совмесно с другим человеком

    proekty.ua/ru/proekty/doma/200-300/E-457/

    если не получается через ссылку, то попробуйте зайти на сайт

    http://proekty.ua/ru/

    и в правом верхнем углу в поле "Введите код проекта" написать "E-457"
     
  6. Maxxwell

    Maxxwell Новачок

    Повідомлення:
    74
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    Киев
    Посмотрел, дом красивый, есть один минус -въезд в гараж внизу с уклоном к въезду, никогда бы так не делал, возникает проблема при сильном дожде , может затекать в гараж. Надо делать перед гаражом водоотвод , и будет вопрос куда отводить воду самотоком ниже уровня земли? Хотел вам предложить сделать из этого дома проэкт с привязкой под ваши пожелания чтобы было дешевле, но боюсь будет дороже, так как дом сложный. Дешевле будет конечно ч кемто скооперироваться, но то что вам продадут в типовом варианте не факт что подойдет вам по участку и по высотам.
     
    1 людині також подобається це.
  7. ChuykoArchitecture

    ChuykoArchitecture Підмайстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Тернопіль/Івано-Франківськ
    Я звичайно перепрошую, але який сенс купувати типовий проект, якщо за ці ж гроші можна зробити індивідуальний? А цей проект ще треба потім прив*язати до конкретної ділянки. А якщо у Вас немає такого рельєфу, а ділянка рівна як стіл? А якщо грунти не дозволять зробити підвал? До того ж, якщо хочете зекономити можна зменшити об*єм проектної документації, що вийде дешевше.
    Вибраний Вами проект вийде досить дорогим в будівництві та штучно ускладненим. Тобто ви економите досить незначну суму на проекті, яка потім може багатократно збільшитись при переробках та експлуатації. Про естетичну складову я промовчу, бо це діло смаку кожного.
    А взагалі я не довіряю типовим проектам. Як архітектор і як користувач теж.

    + ще додам: зазвичай в таих каталогах подають гарну картинку, яка з реальністю має дуже мале співпадіння.
     
  8. Albedo

    Albedo Новачок

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    0
    согласен. за эти деньги Вам нарисуют индивидуальный проэкт.
    Если Надо телефон архитектора пишите в ЛС. но он в киеве((
     
  9. ChuykoArchitecture

    ChuykoArchitecture Підмайстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Тернопіль/Івано-Франківськ
    А що, у Києві проект котеджа так дешево коштує? Я маю на увазі 8000 грн за частину АР і АБ (архітектурна і будівельна частина).

    Взагалі часто доводиться стикатись з тим, що приходять люди або з журналом, або вже з купленим проектом з журналу (і нерідко залитим фундаментом а то й вимуруваним першим поверхом) і починається - а давайте тут щось зміним, а придумайте нам дах інший. Навіть якщо проектування починається з вирізки з журналу, то кінцевий результат зовсім далекий від неї. В такому випадку для чого тоді з самого початку обмежувати себе певними умовами, якщо можна з самого початку вибрати індивідуальний та вірний підхід?!
    Люди, не ведіться на проекти з журналів, - довірте цю справу професіоналу.
     
  10. Albedo

    Albedo Новачок

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    0

    Я не знаю, скільки дешево, а скільки дорого за проект котеджу.
    Я знаю, що він робив останні дві роботи: 210кв.м. та 340кв.м. за 6000 та 8000грн (АР та АБ) частини включно.

    А ті хто, приходять з купленним/готовим проектом та просять..а давайте ще "то та се"-вони просто самі не знають чого хочуть...


    Щодо києва, я мав на увазі, що гарно мати фізичній контакт з архітектором!;) А саме жива зустрічь! ))
     

Поділитися цією сторінкою