Чем заделать щели между пластиковой рамой окна и бетонной стеной с улицы?

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем Vlad, 22 тра 2008.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Можу рекомендувати свій спосіб для обробки відкосів: перетерти пластину з пресованого горошкового пінопласту для утеплення знову на шарики, добавити шпаклівки, можна цементного клею, розмішати добре з водою. Добра термоізолююча замазка готова. Я таким чином обробив 14 вікон у своєму будинку. І тепло, і легко наносити (не відпадає під власною вагою), і дешево. Набагато краще, чим старатися зробити просто листовим пінопластом.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  2. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Тут основна проблема в тому, що не зручно дібратися до самої щілини, котру потрібно обробити.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Так питання стояло "Чем..?".
    Для легкого доступу до відкосів ззовні вікна я знімав склопакети. Нічого страшного в тому нема. 5 хв і лишається сама рама вікна 1.6х1.6 метри. А потім її можна і шурупами прикрутити, і виставити точно і легко, і відкоси заліпити.
     
  4. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Для того, щоб зняти склопакет потрібно мати комплекс навиків.
    А розчин для затірки Ви справді хороший придумали. Виходить така собі теплоізолююча штукатурка :)
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Чем заделать щели между пластиковой рам&#1

    "справді хороший придумали"
    так.. то моя гордість..  :-[ Давно шукав щось подібне (хляпався с штукатуркою ше зі школи, і відкоси добре псули нерви, особливо бетонні перемички: і не тримаеться, і промерзає, і потім вімокає, осипається. А з пінопластовим наповнювачем - взагалі казка: тримається, теплоізолятор добрий, великі об"єми зразу можна заповнювати)
    Нашому товаришу можна порадити відбити зовнішні відкоси акуратно, до кантика, а потім зашпаклювати пінопластом. Щоб зняти склопакет - не треба ніяких спецприспособ, достатньо шпателя шириною до 4 см, можна твердим ножиком (не пінопластовим). Втикнути шпатель в щілину між штапиком і рамою (десь посередині довжини) і виважити шпатель в сторону рами, штапик і вискочить в тому місці. А потім дальше так само, до повного виходу штапика. Починати треба з вертикальних штапиків (але головніший критерій - з довших, це коли вікно довге, а не високе). Зняли вертикальні штапики, знімаєте нижній, а потім верхній. Якщо склопакет важкий - то треба купити захвати для скла, напевне це полегшить роботу, я обходився без захвату. Склопакет переважно стоїть в рамі на пласмасових розпірках( по дві зверху вертикально і дві знизу, горизонтально. Монтаж у зворотньому порядку. Щоб розпірки не падали, перед їх вставкою треба надати їм вигнутої форми, щоб самі себе тримали. Можна замок штапику (це те, чим він тримається рами) змочити водою перед монтажем, він легше змонтується. І ще одне: обовязково при демонтажі позначте (з внутрішньої сторони) штапики, де котрий і як стоїть. Вони повинні, в принципі, бути одинакові, що дівий, що правий, але всяке буває, щоб не тратити часу на перебір варіантів, якщо виробники вікна трохи схалтурили і зробили їх трохи різної довжини.
     
    1 людині також подобається це.
  6. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Ви все дуже гарно та повно описали. Хотів ще запитати, як Ви ставитесь до пластикових відкосів? Останім часом стали дуже популярними, особливо в Росії.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    стравитись можу тільки теоретично, так як з тим видом відкосів ще не стикався. Як для мене, ідея щоб витянути більше грошей. Як декорація - ну з натягом може бути. Всерівно треба щілини між рамою і вікном піною задути, поправити шпаклюванням та ще би і утеплити цей проміжок відкосу. Роботи, здається, назбирується.. а потім відкос підганяти по місцю. Мені простіше виліпити відкос з пінопластової штукатурки (с) - і вітер задувати не буде, і павучки-мушки не поселяться.
    Не бачив я пластикових відкосів, хіба що підвіконники (може то з них складають відкоси? ;) )
     
  8. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Хотів бі побачити підвіконня-відкоси.
    Зовсім не так. Давайте почнемо нову тему про відкоси:)
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    пропонуєте мені почати? ;) я любитель, не профі-муляр. Відкосами поділився, так як сам все собі ліпив, а тут чоловік з такою ж роботою.
    А тему можна почати, правда наповнити щимось новим, крім сказаного - треба почекати.. :)
     
  10. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: уточню еще: а как быть с узкими щелями?

    этот можно и даже лучше заделать клеем из пистолета как силиконом, есть в таких же тюбиках разные ремонтные смеси
     

Поділитися цією сторінкою