Ми , промілле , та гайці .

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем mijki, 8 сер 2012.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    :)

    Таку тему відкрити надихнули мене самі гайцогопники які наїзжали на мене 2 дні підряд , намагаючись розвести на *керування ТЗ.в стані алкоспяніння* . Нічого в них звичайно не вийшло але подібні *нальоти* примусили мене докладніще ознайомитись з цим питанням ..

    Без 2 пляшок пива , вечір то не вечір :-D а зранку ж треба їхати , та судячи по інеттаблицях така кількість алкоголю за ніч повністю вивітрюється , проте * запашок* залишається ... і це дає їм право нам водіям мозги ... .

    Я так помітив що моє , між іншим задане питання - " от ви працюєте гаїшником і що хіба ви не відрізняєте випившого від тверезого " поставило крапку в передостанньому гопнонаїзді на мене rofl а у вас подібні ситуації траплялися ? beer
     
  2. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    У меня - нет. Я сама к гаишникам придираюсь. Не ленюсь, останавливаюсь, под настроение, и компостирую им мозги. Историй много. beer
     
    1 людині також подобається це.
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Поліглот , давай історії ! :) Цікаво ж ...;-)
     
  4. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Відповідь: Ми , промілле , та гайці .

    Зря Ви на здибанку не приїхали .;-)
    Акурад Олег з Володимиром ділилися своїм знанням як з мусорньою спілкуватись .
    Мені тоже протокол виписали коли я з Олександром за шашликом їздив " за проїзд світлофора на жовтий сигнал " :-D . Акурат дві неділі тому виграв судову справу . ;-) . Тепер буду їм носа втирати цим рішенням суду .

    Коротши так :
    -ні в якому випадку протокола не підписуй
    -в протоколі є графа де ти запис можеш робити , пиши все проти мусорні " вони тебе обзивали і т далі ." і то що вони написали це вони перекрутили ситуацію . Папір твердий усе витримає .
    -не бійся орскажувати у суді рішення протоколу .

    Якщо на тебе наїжала мусорня тоді звони на "гарячу лінію " і говори що тебе вже три дні підряд шантажує ( такийто і такий мусор перепиши їх номер зі значка ) мов намікають щоб взятку дав і жини на них на повну .
     
    2 користувачам це сподобалось.
  5. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Відповідь: Ми , промілле , та гайці .

    До протокола не доходило , на щастя . Та я був непідкований саме по промілле - скільки їх дає пиво, два на другий день . Напевне вони запримітили невпевненісь й понадіялися що *розведуть лошка* . Але тепер я знаю, що не варто було за це переживати , в мене й 0.05 певне ЧЕСНИЙ алкотестер не показав би , ( ну хіба що б вони мені якийсь заряджений спиртом мундштучок підсунули ... тоді так - бабло могли б й зрубати , якщо звичайно й лікар з незалежної експертизи в них теж своя людина був би ... ) :)
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Ми , промілле , та гайці .

    Ось тут багато цікавого на такі теми http://roadcontrol.org.ua/forum/index.php
    Десь в мене колись і реєстрація тут була.
     
    1 людині також подобається це.
  7. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Відповідь: Ми , промілле , та гайці .

    Якщо тобі "Без 2 пляшок пива , вечір то не вечір" ,тоді купи свій алкотестер і міряй сам скільки в тебе норма .
    Чи брати машину чи може на таксі . ;-)
     
    1 людині також подобається це.
  8. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Відповідь: Ми , промілле , та гайці .

    Дякую дуже інформативне посилання . Тепер посміхаючись питатиму про про кількість відмінених судом виписаних ним штрафів ,... якщо надто настирливо * наїзжатиме * з надуманними придирками .victory то і про 366статтю яка саме такі дії службовця визначає .


    Б.А.Р

    Пиво сила ( але не за кермом ) :)
     
  9. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Ми , промілле , та гайці .

    Їзджу акуратно, не порушую... Але ременів, аптечки, вогнегасника не маю + київські номера. Поки тьху-тьху навіть не дивляться в мою сторону. Мабуть Таврії їм не до смаку)))
    ПС: сьогодні закінчується страховка, хто яку страхову порадить?
     
  10. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Re: Відповідь: Ми , промілле , та гайці .

    Якого року таврія ? А де ремені ? Я б не ризикнув без них - приколупатися повинні рано чи пізно до такого ... Ліпше буде ,помоєму ,скочити на ринок та взяти якінебудь ...
    Моєму куму недавно файно повезло , знайомий 2004р. таврію віддав з 18 000 пробігом за 1500 баксів !!! Але то йому просто дуже повезло вважаю , так по інтернету вони , такі, від 2500 йдуть переважно ...



    Їхав я на скутері ( Honda lead AF48 ) коли перевіряли . Всі документи в порядку . Шлем .
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою