Штукатурить или оббивать пенопластом?

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем koshovyj, 28 лип 2012.

  1. chrob

    chrob Майстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    lviv
    бриии... в мене при хаті добудована кочегарка, і комин від твердопаливного котла, через погану тягу першої зими і вічний дьоготь в котлі і димоході було вирішено утеплити комин пінопластом.
    над кочегаркою зберігаються качани кукурудзи., цього року коли купа кукурудзи поменшала я зауважив в кимині (утеплений пінопластом) дирку, коли почав простукувати просто був шокований, весь пінопласт зїли миші, причому шпаклівка з сіткою тримаються на дюбелях як нові.
    до цього збираючись утеплювати фасад - говорив шо стартовий профіль і т д то всьо фігня, а зара буду обовязково монтувати профіль і дашок. кому цікаво можу в суботу зазаняти свій комин (може пощастить і мишку)
     
  2. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    не зараховується, ви їх кукурузою заманювали.:)

    правильно говорив. Треба добре знизу пінопласт клеєм заробляти. Не думаю що миші пінопласт їдять, вони просто в ньому хатки можуть зробити. Точно так само як під підлогою, чи за гіпсокартоном, чи за мінватою. Але ж ніхто не говорить що деревяна підлога це погано, бо її миші погризуть.:)
     
  3. А.М.

    А.М. Прораб

    Повідомлення:
    541
    Симпатії:
    261
    Адреса:
    Крым
    Немало зависит от качества кладки. Клей для ППС не дешевый.
     
  4. Леонид12

    Леонид12 Новачок

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Украина Винница
    Если стены кривые то пенопласт на ляпухы клеят. Штукатурить пенопласт не нужно. Пенопласт проходят клеем на сдир и по мокрому клеят сетку тоже клей на на сдир. После высыхания сетки, еще рез на сдир шпаклюют всю стену, грунтуют и наносят короед.
     
  5. Visk

    Visk Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Миші пінопласт їдять! Вставив віконце у літню кухню, здув по периметру піною - за пару днів всю піну повигризали, до глибини, куди могли дістати!
     
  6. Леонид12

    Леонид12 Новачок

    Повідомлення:
    111
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Украина Винница
    Visk
    конечно едят. поэтому нужно зашпаклевать клеем по периметру. а минвату не едят
     
  7. gwg1

    gwg1 Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    3
    Так есть же так называемая теплая штукатурка, вот как http://termoum.ru/uteplyayuschaya_shtukaturka_thermoum. По-моему лучше поштукатурить, чем оббивать пенопластом.
     
  8. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    По перше ми говоримо про пінопласт а не про піну, а по друге у вас часом курей нема? подібно на їхню роботу. От кури пінопласт точно їдять, може і піну також.
    І ще раз повторюся, миші пінопласт не їдять, вони можуть в ньому хіба хатки поробити. Так само як і в мінваті чи скловаті. Це все байки, виробники інших утеплювачів придумали:)
     
  9. А.М.

    А.М. Прораб

    Повідомлення:
    541
    Симпатії:
    261
    Адреса:
    Крым
    Мыши в пенопласте живут. Выгрызают многокомнатные аппартаменты. У меня в утеплении потолков в сарае поселились, пришлось оцинковкой потолок изнутри помещения обить. Уже с год кладовка стоит нетронутой - не пролезли пока. А едят-не едят - оставим спор зоологам.
     
  10. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    Как то знакомый рассказывал:
    Родители в силе живут, есть веранда потолок утеплен стекловатой (произ. СССР)
    Так он рассказывал что в ней мыши гнезда делали, и преспокойно там жили, а гоняли по всей хате.
    А как водится в селе (сам такое встречал), на веранде и зерно, и кукуруза, и кухню для живности готовить делают, есть чем поживиться.
    Так говорил что как построили новый сарай, утеплили ППС так что б не промерзал, мыши все перебрались в новостройкой, в доме отловили и больше нет.
    А еще он говорит поменяли входные двери и поставили доводчик, сказал что мыши в дом по осени как правило через двери забегают.
    --- добавлено: 30 окт 2013 в 00:33 ---
    Из серии теплые обои, и экологически чистая мин вата.
    Теплая штукатурка коэффициент 0,078 - показатель практически пенобетона 300кг/м3-0,08, а цементно песчаный раствор коофициент 0,093.
    Не бывает одной таблетки от всех болезней!
    --- добавлено: 30 окт 2013 в 00:35 ---
    За теплую штукатурку без обид.
    Не люблю когда придумывают дополнительные с-ва.
    Как фасад я спорить не буду, вполне может быть хорошая штука но как утеплитель...
     

Поділитися цією сторінкою