Ремонт газовых котлов. Консультации

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем gazifik, 17 лип 2012.

  1. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    На газовому клапані т4 є 2 регулювальні болти з вирізами під плоску викрутку, лівим регулюється максимум, правим мінімум. Лівим одночасно регулюєте і температуру ГВС.
     
  2. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    Ну я уже нашёл шо под колпачком есть два винта. И я так и понял шо максимумом будет гвс регулироваться. А сначала думал шо возле регулятора температуры под стальным винтом пластиковая крутилка есть. Думал то регулятор воды.
    --- добавлено: 10 кві 2017 у 13:30 ---
    И ещё- до промывки теплообменника плохо работала гвс, там проток оч слабый был через греющий контур. А теперь после промывки легко циркулирует , и проблема с отоплением. На минимальных температурах котёл вобще не хочет пахать. Бо трёхходовой перепускает при отоплении через вторичник! На 6 положении ещё греет. Надо трёхходовой колупать.
     
    Останнє редагування модератором: 18 кві 2017
  3. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Треба також перевірити ємність конденсатора циркуляційного насоса, керування трьохходовим в Т4 гідравлічне і якщо ємність падає починаються проблеми.
     
  4. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    Да, я хотел ещё вчера это сделать, но не думал, что это влияет на переключение трёхходового! Трёхходовой разве не от перепада давлений хв работает!?
     
  5. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Ні, від перепаду тисків редуктор переключає реле потоку, яке перенаправляє потоки контура опалення на трьохходовому переключаючи котел в режим ГВС чи назад.
     
  6. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    И зачем же такие сложности! Блин. Тогда да- насос влияет. А это не только кондёр, но и засорённость внутренностей насоса. Да и трубок тоже.
     
  7. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    Насос ще жодного разу не розбирав, завжди причинами неправильної роботи Т4 були мембрана трьохходового, трубки, конденсатор.
     
  8. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    А у меня на нескольких котлах насос настолько засирался, шо клинил ротор об статор. После чистки всё работало.
    А у вас Т4 дома или были в ремонте? Мембрана там из куска резины мона вырезать или искать аналог? Вряд ли оригинальная есть в продаже!
     
  9. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    У моєму районі Т4 дуже багато, приблизно 10% від усіх, їх найперших почали привозити ізза кордону і вони у нас були дуже популярні на початках. У мене товариш колись привіз їх з 1000 штук за кілька років, він і ремонтував їх з закритими очима і мене трохи навчив. Але кинув цю справу і поїхав в Німеччину на заробітки, зараз дуже рідко його бачу.
    Спочатку не хотів братися за їх ремонт, але прийшлося, в людей нема коштів на заміну. Мембрану оригінальну зараз знайти практично нереально, аналогів нема, вирізайте з куска гуми, буде нормально працювати.
     
    X-TAZ та djclyde подобається це.
  10. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    В том то и прикол, шо и я этих котлов не знаю, а их у нас всего пара-тройка. Я почти уверен шо там ничео сложнооо в них нету, надо только переколупать весь и сразу станет ясно устройство.

    Далее вопрос раз вы в курсе. Микрики на трёхходовом должны нажиматься одновременно или по отдельности? А то тут вдруг пеиестало включаться отопление и я заметил, шо до одного микрика не доходит шляпка винта. А если дожать, то сразу включается отопление. Ну я подрегулировпл винт под одновременное нажатие.
     

Поділитися цією сторінкою