Станочок УБДН-6 (220v\900w\3000r/min)

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем orex_, 6 лип 2012.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго :Hi:.
    -пока доводкою далі нема часу зайтяимся , виникли термінові справи (завіз матеріал на будівництво, зара перерахунки , то-що) . але для перекладки матеріала різав на циркулярці рейки (2.5х2.5см), запуск чотко , в роботі тоже вроді нічого, але моторчик добре гріється, запаха нема все ок, можливо і раніше він грівся добре, просто із-за тих щитків не було як щупати .

    який саме ? ... 10х12 , 17х15 ...
    - я не дуже довіряю цій вазі, в неї мін. границя 1 грам, аби було хоча-б 0.5грама.
     
  2. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Відповідь: Re: Станочок УБДН-6 (220v\900w\3000r/min)

    Вітаю.
    Розумію,гаряча пора.
    нічого дивного-мотор слабкий,але гріються всі(навіть з водяним охолодженням),акуратніше з навантаженням за такої жари ,може задиміти...
    хоча б і 13-17,але це не є так строго.Та чим легший предмет тримається столу то краще.
    поки облиш це.Маєш справи-працюй,а в дебрі правки плит не рвися,особливо коли роботи на станку.При можливості зроби подожувачі столів,хоча б до 70 см,у попередніх дописах є варіант.По характеру затертостей на плитах маю оптимістичні сподівання,щодо правки.
     
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Станочок УБДН-6 (220v\900w\3000r/min)

    Доброго дня :Hi:
    так, волос дибки Crazyруки трясутся :nozhovka: першу частина на городі :
    [​IMG]
    - я дивився попереднє повідомлення , куплю лист 3мм , то можна буде шо-то пробувати. Зара на пилку треба "приспособу" доробити .
     
  4. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Станочок УБДН-6 (220v\900w\3000r/min)

    Якщо немає де його шліфанути(а це ще й не дешево),то краще зроби з куска профіля(квадрат або кутник).Прошліфувати кромку квадрата 2.5 на 4 см легко власноручно звіряючись на поверхні (приміром)скла.Можна поставити їх два,один за одним.Але регулювання передбач.
    P.S. переклади у штабелі не надто тонкі як на цю пору року?
     
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Станочок УБДН-6 (220v\900w\3000r/min)

    доброго :Hi:
    -може з 4 на 2.5?
    Сьогодні приміряв (прикладав рулетку ) 70см плита передня задня.., виходить ого-го , потом сфоткаю . Сьогодні цілий день в грохав на приспособу до пилки, практично зробив... блін як зварка водить..., ужас :down: , вроді виставив , прихватив ,зняв кутник і ужас :( , але по троху зробив. Вечером протестував на досці 50_тка, з не обрізної зробив обрізну, досить не погано получилося. Як буду мати справу з призмою сфоткаю.

    - на жаль я не знаю в яку пору року які перекладки потрібно ставити, це вже не будеться перескладати + мається ще трохи довезти. Тут установлено 23-25_ти міліметрові .
     
  6. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Станочок УБДН-6 (220v\900w\3000r/min)

    атас...я здається раніш писав- плит не варити!Лише на болтах і то без натягу.Надіюсь стругальних плит не варив?Можна зварити навісну конструкцію,але навішувати на болтах.
    та можна і ці,але при умові рихлого штабеля(широкі проміжки між брусом у ряді),ширина штабеля до 1м,постійне провітрювання вітрами(відсутність штучних перешкод),дотримання дистанціїї між сусідніми штабелями і ін.Але щоб не морочити цим голову,краще відразу дати переклади 3.5-5см.Та ітут є свої нюанси,треба знати,на що матеріал і які вимоги до його стану після сушки.У разі поганої вентиляції дерево припариться і частково втратить свої механічні та структурні якості,стане привабливою для грибка та шешеля.
     
    1 людині також подобається це.
  7. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Станочок УБДН-6 (220v\900w\3000r/min)

    Доброго дня :Hi:
    - ні , ні, плити не варив. Я не знаю чи купляти ту тройку чи ні, дивився на листи вони всі чуть з овал мають , як вирівняти ? Припустим куплю пів листа (вистачить на 2 плити , та дно мангала), відріжу 70см Х (ширину( біля 25) ) , а вона має легенку волну. Як вирівняти ?
    - Я пробував зробити стіл під ручний фрезер, з 3 мм чи 4 (точно не пригадаю) лист з метр на 30-35м має тношки проперлєрність, пробував його прогрівати газовою грілкою + паяльна лампа , при цьому його притиснув ступцинами до 8_ми міліметрового куска. Вроді все ок на наступний день зняв , а .. како біло тако осталося.

    - ОГО то шо перекладати ?
     
  8. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Станочок УБДН-6 (220v\900w\3000r/min)

    Вітаю!
    Якщо лежатиме кілька місяців,сире і з продувкою вітрами туго,то так.Та раджу закрасити торці(підуть залишки фарб будь-якої давності або клеї,допустима засмолка),побілка лише захистить від грибка та жука.
    не заморочуйся,зроби щось типу цього:
    [​IMG]Немає потреби перекривати площиною всю протяжність стола,достатньо кількох опорних відрізків.Винеси таку опору поки на самий край,а потім,за потреби,доставиш ще,робота сама покаже:скільки і де.На прийомному столі(мертвому)достатньо однієї.А площину кутника(для прикладу) ЛЕГКО ВИРІВНЯЄШ ШИРОКИМ НАПИЛЬНИКОМ+болгарка та шліфмашка.
    Деколи їх роблять з шматка труби-легше вирівняти.Можна підібрати фрагменти,які достан\тньо лише злегка полірнути.
     
    1 людині також подобається це.
  9. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Станочок УБДН-6 (220v\900w\3000r/min)

    Доброго :Hi:
    - зрозуміло, перекласти проблемно , немає місця... напевно будуть проблемиO=-.

    - раз приміряюся , то будем пробувати шо до чого beer
     
  10. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Станочок УБДН-6 (220v\900w\3000r/min)

    Вітаю.
    з деревиною літньої валки завжди проблеми,якщо сушка природна.Якщо матеріал на будівництво,то потрібно вже було, хоча б,обробити перед укладкою хімією(сіль зеленого кольору).
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою