Станочок УБДН-6 (220v\900w\3000r/min)

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем orex_, 6 лип 2012.

  1. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Склеивание древесины

    - з одного боку так , з друго-го всетаки краще робити так шоб по менше переробляти. Що стосується мотора , хотів колись з ел. пили 2_кіловатника примости-ти (аби хоча 1.5 кВт), чи щось подібне , але сказали шо то мотор не витримає довготрималої нагрузки ,тому відійшов від того питання , підходящий мотор не найшов. Такшо зара кріпир надійно мотор, на крайній випадок "відрізати" завжди мона.
    Придбав стяжку на М8 , досить довга штукенція , буду приміряти , головне аби метал зварці піддався , ато повершня якась така странна, ніби ніпильовано то-що.
    По підшипнику 6204 самоцентруючого (праваючого ) типу нема , найблище що у наших є, це 11204 дворядник, .. одним словом ставлю обичний.
    - я цю доводку буду довго робити (так складаються обставини) , це шо зроблю з ним на цьому по цьому станку стоп. А доводити треба багато.
     
  2. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго вечора :Hi:
    - продовжуєм .., перше шо хочу сказати,- дуже нехочу ще раз його розбирати ... але погнали :
    - підшибник установлено, боковушку установив :
    [​IMG]
    - після чого при спробі крутити вал, скрипить хрубустить.., мало нервів пішло, але молоточком та струбчинами підкорегував закрутився добре.
    Далі примірка "зтяжки" :
    [​IMG]
    -обрізка :
    [​IMG]
    зварка:
    [​IMG]
    - установив додатково кутник, на болтики + заклепки, дно в станочка "газета"
    [​IMG]
    [​IMG]
    В результаті. я був дуже здивований що коли натянув ремінь то мотор годен прокрутити вал, в нього слабий пусковий крутящий момент, при запуску мотора рукою легко тримаю, а тут на диво все ок .
    Попробував покласти напильничок, ... пригати не пригає , але по чуть-чуть переміщається. Правда є нюанс.., з вала не викручено 6 болтиків М6 (регуліровка висоти ножа):

    [MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=nfinD3R8R5c&list=UUpjDmbK_pyPb-Yj7Ol6MjRQ&index=1&feature=plcp[/MEDIA]

    Доводку по вазі компонентів не робив , не встиг.:cry:
     
  3. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Відповідь: Re: Станочок УБДН-6 (220v\900w\3000r/min)

    -немалий нюанс!Все,до останнього болтика збалансуй,але не доводь кожного окремо,а :2болта ножа1=2болта н.2=2болта н.3.Так само на клинах.
    -добро..
    подібне було в мене,поки корпуса не виставив точно по осі,думав побю станка.

    Трохи зле зробив,що зверху не замкнув глухо кільце,але слідкуй за ременем і не буде проблем.Ремень при натиску повинен просідати під пальцем на 1-1.5 см.Надто теж не тяни,змазуй смолою.Буде чути писк під час пуску-підтяни.
     
    1 людині також подобається це.
  4. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Станочок УБДН-6 (220v\900w\3000r/min)

    - я хотів це написати :-[, але передумав , думка була та сама.

    - маєте на увазі довколо крильчатки ?
    якщо така то я про це думав , в принципі модна робити але в нижній точці зазор від гайки з щпіількою 2 -2.5мм, вужко буде втиснути кожух криличатки, але можливо, подумаєм.

    - як за сильно тиснути ? ... вроді біля 5 кг?..

    - а кромі? (селіконова змазка \ каніфоль.)
     
  5. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Станочок УБДН-6 (220v\900w\3000r/min)

    дивився відео-нормально.
    яка селіконова,смола,можна каніфоль,а можна і без цього.
    станок працює нормально,але швидко зупиняється,та це не важливо.
     
    1 людині також подобається це.
  6. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Станочок УБДН-6 (220v\900w\3000r/min)

    - ну, можливо э в цьому нюанс, ..треба було якусь спез змазку використовувати , то-що (я напакував Літол-24), + там точно не виставлено , по любе вал має перекос. Можливо все таки прийдеться розберу його ще раз, якщо в Шепетівці найду підшипники самоцентрующі.
    Першу ступеньку пройдено , дякую beer.
     
  7. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Станочок УБДН-6 (220v\900w\3000r/min)

    нормальна змазка,розрахована для такого
    навіть не знаю що сказати....вал при прокручуванні рукою(без ременя) повинен деякий час провертатись сам по інерції,і чим довше то краще.Можливо хай буде як є.
     
  8. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Станочок УБДН-6 (220v\900w\3000r/min)

    Доброго :Hi:
    так.
     
  9. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго :Hi:.
    В учора установив ножики на місце , по вазі всі набори зробив одинаково, але після їх установки станок трошки більше вібрує. По крайній мірі тот напильник в першому випадку ледве переміщався по плиті, то зара трошечки шустріше.
     
  10. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Вітаю.
    Варто було перед ремонттом та балансовкою перевірити на вібрацію,щоб мати з чим зрівняти.Але не напильник а невеличкий ключ.Проте якщо баланс.наборів зробив,то можливо,є брак вала.Але і на цім добре,надалі наловчися,виявиш у чому проблема.
    Тепер плити.Добре якщо є для налаштування правило:наприклад якісний рівень,що не викор.у будівництві,щось таке:
    [​IMG].
    можна і щось інше,головне щоб з рівною площиною(поклади правило на якусь рівну поверхню і відмалюй тонким олівцем лінію за контрольною площиною,а потім переверни на протилежну сторону лінії і в наклад відмалюй знову,якщо лінії співпадають -годиться,ні потрібне щось інше,або запамятати величину кривизни і правити з врах. цієї кривизни).Тепер,до плит.Перевір правилом плити на кривизну і її величину у всіх напрямах,вздовж(зліва-справа),поперек(перед-зад),по-діагоналі навхрест (можна на папері намалювати щось типу карти плити),щобзнати де коректувати(якщо є можливість).Так обидві плити.Потім перевір на паралельність плити(при опуск.-піднім. рухомої плити,вона повинна лишатись паралельною до мертвої у всякому положенні).
    Налаштування плит- останнє,що потрібно зробити,але відразу попереджу,все,що ти робив до цього,було іграшки.Але може і пощастити.Та ,якщо все вдасться,рахуй,що з клейкою та якісним фугуванням проблем не буде,трохи практики і все.На фото видно розширення пплит мого станка,тобі вони теж будуть потрібні,але досить,простішого,отакого:[​IMG]
    І ще,довжина правила має бути не менше 1м!
    Поки все.Успіхів!
     

Поділитися цією сторінкою