1. Голосування за кращі теми конкурсу "Зроби сам 2016" відкрито!

Поспішайте віддати голос за кращі теми, показати свої саморобки та позмагатися за цінні призи!
    На кону зварювальний апарат та фірмовий інструмент!
    Детальніше в темі: http://krainamaystriv.com/threads/25307/.

Деревянний будинок і газовий конвектор

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем vitalijmobi, 9 лип 2012.

1. vitalijmobi

vitalijmobi Майстер

Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львів
    Доброго вечора шановні майстри.
    Таке в мене глобальне запитання:
    Побудований в Карпатах деревянний будинок ( точніше добудований другий поверх ).
    Планував як основне опалення робити газовий котел, труби і батареї....але у нас дуже сильні морози, багато хто таке опалення зробив ... пожаліли, труби в більшості людей не витримали.
    Зараз зупинився на газовому конвекторі, площа приблизно 150кв.м, 3 кімнати приблизно по 13 кв.м, 2 кімнати приблизно по 20 кв.м., веранда приблизно 23 кв.м. Міжкімнатні перегородки з деревянних брусів, потім все це зашиється гіпсокартоном.
    Часто там не буваємо, найбільше буде опалюватися зимою, літом в принципі опалення не потрібно. На гарячу воду ( на душ і кухню ) бойлер.
    Що ви можите сказати про газові конвектори?
    Буду дуже вдячний за ваші підказки.

2. Voyutichi

Voyutichi Модератор Команда форуму

Повідомлення:
    15.460
    Симпатії:
    7.652
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Деревянний будинок і газовий конвектор

розвоводите газ ззовні будинку, ставите конвектори під кожне вікно і.. не відкриваєте його, коли горить конвектор. В принципі, якщо такий комфорт підходить - можна будувати.
    Щодо конкретних моделей конвекторів - нема сильних відмінностей. Добре б було купити з надійними пальниками, які не прогорають, оскільки маю досвід спостереження за ужгородськими конвекторами, в які монтувались тернопільські пальники - за рік-півтора пальник виходив з ладу, а конвектор у свою чергу закопчував фасад біля свого димоходу.

3. vitalijmobi

vitalijmobi Майстер

Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львів

я вчора читав інформацію про Ужгородські конвектори то в них на сайті є інформація що вони зараз ставлять італійські пальники.
    А розвод труби газової обовязково робити ззовні? чи є варіанти робити якось приховано в приміщені?
    І чи не знаєте чи потрібно якість дозвола? чи потрібно щоб газовщики все це робили чи не обовязково?
    Дякую

4. Voyutichi

Voyutichi Модератор Команда форуму

Повідомлення:
    15.460
    Симпатії:
    7.652
    Адреса:
    м. Самбір

саме так - проект з газової контори необхідний. У них там все відпрацьовано, можете спитати на рахунок проекту.

Добавлено через 1 минуту 31 секунду
    можна в середині, але витяжка у всіх приміщеннях з газом - необхідна.

Добавлено через 1 минуту 29 секунд
    питайте, як працюють ті італійці, також не панацея..

1 людині також подобається це.
  5. Іван 55555

Іван 55555 Заслужений майстер

Повідомлення:
    1.800
    Симпатії:
    702
    Адреса:
    калуш
    багато хто пожалів грошей на нормальні труби,більш мудрих,і звісно дорожчих майстрів,або економлячи газ перекривав 2 поверх.(це все із практики).якщо ви плануєте проживати зимою на 2пов.візьміть толкових майстрів і проводьте звичайне(радіаторне) опалення.це моя думка.

6. vitalijmobi

vitalijmobi Майстер

Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львів

в чому якраз суть....я там не буду проживати, інколи буду приїжати зимою, частіше літом, ну але літом опалення не потрібно.

7. opastu

opastu Прораб

Повідомлення:
    615
    Симпатії:
    479
    Адреса:
    край Черемоша й Прута

В тещі ставив один прилад в кімнаті 26 м кв, навіть якщо було два вікна. Ставив не під вікно. а в зовнішній, найхолодніший кут кімнати (будинку) - так зручніше, як виявилось, дешевше і естетичніше. Розводка ззовні згідно проекту газовиків

8. Руслан099

Руслан099 Майстер

Повідомлення:
    724
    Симпатії:
    68
    Адреса:
    Киев
    Залийте у систему антифиз- і буде Вам щастя.До того-ж поставте газовий котел на постійну роботу- з розрахунку підтримки +10-+15 постійно - чи Вам особистих речей не шкода?Да и дерево ( з якого побудували) теж не любить перепадів температури.

9. vitalijmobi

vitalijmobi Майстер

Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львів

а якої фірми конвектор ставили, потужність?

10. opastu

opastu Прораб

Повідомлення:
    615
    Симпатії:
    479
    Адреса:
    край Черемоша й Прута

Зараз вже не пригадую, був закарпатський. Документи виключно угорською. Це 4 роки тому.

Поділитися цією сторінкою