Инструмент Интерскол - отзывы

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем AlexD, 9 тра 2009.

  1. AlexD

    AlexD Майстер

    Повідомлення:
    255
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    UA
    Сегодня случайно зашёл на сайт Интерскола, инструмент у них хороший и сайт соответствующий. http://www.interskol.ru/:rose:
     
  2. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Re: Интерскол

    Та да! То шо надо :)
    У меня Интерскол шлифмашинка есть - работала в цеху а теперь пылится на полке, иногда достаю когда знакомые просят поюзать. И о Интерсколе отзываются они хорошо.
     
  3. AlexD

    AlexD Майстер

    Повідомлення:
    255
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    UA
    Re: Интерскол

    а я пользуюсь их мини-дрелью как шуруповёртом, не променяю ни на что, Bosch только может конкурировать..:) И о интерсколе отзывы только хорошие слышал..
     
  4. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Интерскол

    есть у меня две дрели интерсколовские. Не буду хвалить но и ругать не за что. Свои деньги стоит. А сайт убогий.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Интерскол

    в мене лобзик інтерскрлівський є, 700 ватний. Вроді би нормально. (не розумію, чому конструктори лобзіків (не тільки інтерсколівські) не спрямують частину повітря від турбінки електромоторчика на місце різу конструктивним способом? Могли би передбачити у пласмасі корпусу якийсь невеличкий повітропровід від турбіни на місце різу - стружка сама би відлітала. А то мало з того, що вітер від турбіни в очі дує, так ще і самому час від часу потрібно дути на пилку, щоб лінію різу очищувати від стружки. ПРийдеться самому щось приліпити до цього лобзика, щоб стружку здувало. (про пилесос не говоріть))
     
  6. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Интерскол

    можно спаять улиточку нагнетателя)
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Интерскол

    конешно.. можна, і прийдеться.. Но про що думають цілі армії конструкторів?
     
  8. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Интерскол

    Вопрос я так понял риторический). Ну подойдем иначе. В лобзиках ( в моих точно) есть на попе дырка для пылесоса. И по идее должен быть выбор, пользоваться то ли с ним то ли без. Если сделать такую штуку как вы хотите, то будет противоречие. Или тогда нужно усложнять и делать переключение потоков. О как завернул. Хотя все реально. Чай не каменный век на дворе.
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Re: Интерскол

    та ні, все нормально. Пилесосовій дирці ( :) ) нічого не заважатиме, а навіть помагатиме - можна зробити так, щоб повітря дуло стружку у бік дірки.
    Через захисний екранчик, наприлад. Фрезер - так, там потрібно пилосос, а лобзиками і так всі ріжуть без пилососу, є лобзики і без дірки (в моєму я не знайшов) для пилососу. А вентилятор мотору дує, що дурний.. Тре якогось конструктора інтерсколу запросити до нас - хай впровадить в своєму лобзикові цей патент - людям легше пиляти буде.. :)
     
  10. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Re: Интерскол

    Еще о инструменте интерсколовском: помню держал их лобзик в руках - не купил. громоздкий. Купил метабу - нравится. А ухудшение охлаждения не грозит? Хотя все равно этот лобзик не расчитан на постоянную работу.
     

Поділитися цією сторінкою