Потрібні поради по поглибленню ставка

Тема у розділі 'Ландшафтный дизайн и обустройство участка', створена користувачем pepe, 18 чер 2012.

  1. pepe

    pepe Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    1
    Sergey_M дякую за поради . немає ніякого заїзду так получилось всюди огорожі та у стак ніяка машина би не зїхала . тільки приїхав з села і зробив фотки але зараз немаю шнури щоб скинути на комп . пізніше скину і тоді стане щось ясніше і щось іще порадите . буду дуже вдячний за ваші поради

    Добавлено через 7 минут 10 секунд
    так і ще одне питання хочу зробити з потічка забір води зробити в руслі потічка 2 метра забетонувати і на кінці поставити шлюз а забір води на 10 см вище 100 трубою . які будуть ваші думки
     
  2. pepe

    pepe Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    1
    1 фото дамба між 2 та 3 ставком [​IMG]
    2 фото сама дамба через яку буде потрібно возити землю в третій ставок [​IMG]
    3 і 4 фото 2 ставка [​IMG][​IMG]
    5 фото 1 ставок [​IMG]
    які будуть поради як вивезти землю .Дякую
     
  3. pepe

    pepe Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    1
    ну що ніхто немає ніяких думок щодо вивозу земля як краще . ну поділіться порадами
     
  4. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Re: Потрібні поради по поглибленню ставка

    pepe, та просто ніхто не мав подібного ставка, от і з порадами туго. А то ж можна нарадити, а що як ідея не вдала, то намучаєтесь...
     
  5. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Потрібні поради по поглибленню ставка

    є маленькі тракторики які риєть траншеї під кабеля вони зможуть туди заїхати, але іх продуктивність ??? тому людей побільше, дно сухе тож лише погоди гарної Вам!
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Потрібні поради по поглибленню ставка

    Судячи з фото - тут тільки руки і тачка. Пару хороших друзів і вечером шашлик.:Hi:
     
  7. tacha79

    tacha79 Майстер

    Повідомлення:
    341
    Симпатії:
    68
    Адреса:
    Киев
    Было-бы неплохо какой-нибудь ленточный транспортёр передвижной. Раньше в колхозах такие использовались.
     
  8. pepe

    pepe Підмайстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    1
    так приїхав тільки з села . жара просто ужас добре що є басейн а так просто торба. найняли 4 пациків то вони за 2 дня з 8 год. до 17.00 вивезли 12-13 кубів. за день беруть 150 гривень на брата . получається 12 кубів за 1200 гривень .як на вашу думку нормальна ціна за цю роботу чи забагато . я розумію робота тяжка і жара добиває але як на мене чуть задорого але я не компетентний в таких питанях.я думаю що потрібно ще 2 чоловіка щоб 2 копало а 4 возили ну і мінялись час від часу . бо тепер прийдеться возити метрів з 50 . які будуть ваші думки шановні строяки і Іспанія -Чемпіон!
     
  9. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Потрібні поради по поглибленню ставка

    За таку роботу ціна нормальна. АЛЕ... дешевше і якісніше і швидше було б бульдозером, або й звичайний колісний САТ з кубовим ковшем, там же сухо - за кілька днів було б вилизано в усіх ставках
     
  10. skryab

    skryab Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Вишгород (Київська обл.)
    Якщо є можливість заповнити ставки водою, то потрібно заповнити та запустити мініземснаряд. Коштує це задоволення чи то 50 чи 80 грн. за куб. В неті є об'яви.
     

Поділитися цією сторінкою