Гаражні ворота які поставити

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем Пітон, 16 чер 2012.

  1. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Відповідь: Гаражні ворота які поставити

    Тоді діло друге.

    Вартість комплектуючих.

    Сумніваюсь я, що у монтажу. Б'ю на комплектуючі.
     
  2. Пітон

    Пітон Друг Команда форуму

    Повідомлення:
    6.874
    Симпатії:
    12.735
    Адреса:
    з Київщини, з діда-прадіда
    Відповідь: Гаражні ворота які поставити

    А як визначити? Всі продавці б’ють п’яткою в груди що комплектуючі оригінальні, думаю з документами порядок
     
  3. pas

    pas Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    2.407
    Адреса:
    Polissya 50° 35' 16,08" N, 27° 35' 52,64" E
    Відповідь: Гаражні ворота які поставити

    Я б оглянув би кожні ворота, а після зробив би висновок. Вірити можна своїм очам, інтуіції та соїм знанням:)
     
    1 людині також подобається це.
  4. Poste

    Poste Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Якщо говорити про гаражні ворота - то це питання безпеки автомобіля і спокою його власника. Ворота мають бути надійні, прості у користуванні і комфортні. І, звісно ж, до вибору треба підходити дуже уважно. З величезним асортиментом товарів можна ознайомитись на сайті - brama-market.lviv.ua . І найголовніше, що тут можна знайти кращий для себе варіант за співвідношенням ціна-якість. До того ж, на всі товари діє офіційна гарантія виробника. Форми оплати товару - діють всі. Доброзичливі консультанти можуть відповісти на всі питання і порадити найкращий варіант. Доставка та монтаж можливі по всій території України.

    тел 0991529890
     
  5. shed1968

    shed1968 Бригадир

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    114
    Адреса:
    майже центр України
    Подивіться на підйомні ворота (забийте в гугл "ворота вверх"). Суцільно-металеве полотно, можливість встановлення автоматики, і, як тут уже наголошували, чистити перед гаражем не треба.
     
  6. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    А на під"емно-поворотні не дивились?На Форумі наш коллега робить.Загляньте,дуже інтересні.
    https://krainamaystriv.com/threads/26102/
    В мене такої ж системи відкривання,досить не погані,но! Через рік поставив автоматику.І Ви поставите,чого?А приїхали,дощ лупить,ключі від гаражних воріт в звязці з автомобільними,треба глушити машину на 1 хвилину,змокли,а ще важний дзвінок по телефону і в туалет хочете...... .Раджу або секційні,або ті поворотні.Автоматику само-собою потім поставите.Бо нащо тоді секційні якщо відкривати все одно руками.Якщо рік без автоматику,потім поставити-то небо і земля!!!Хоч їзджу я рідко,а жінка напевно мене вигнала би якщо ворота руками відкривала.
     
  7. shed1968

    shed1968 Бригадир

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    114
    Адреса:
    майже центр України
    Тема 2012 року, блін рекламопхавці - Ви хоч на дати дивіться - людина давно все поставила і забула.
     
  8. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Вже бачу,правда лише зараз.Но також бачу що Ви сьогодні писали,та і подумав може ще хтось хоче поставити ворота і читають ту тему?!Подивится скільки переглядів.
    Ви то про що?З чого Ви взяли?І чи взагалі мені то писали?
     
  9. shed1968

    shed1968 Бригадир

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    114
    Адреса:
    майже центр України
    Ні написав не Вам, маю на увазі пана Poste - того хто підняв тему 2012 року, бо і сам не подивився на дати.
    Якщо вже рекламуєте щось, то в такому разі фраза "Підніму стару тему" - була-б дуже доречною.
     
    meroro подобається це.
  10. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    @shed1968,
    Тоді вибачте,думав що мене звинувачують.
     

Поділитися цією сторінкою