У кого яке було перше авто і чим запам'яталося?

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Andrii_M, 15 чер 2012.

  1. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    У меня была Мицубиси Спэйс Стар. Механика. Вишневый металлик. Любила ее очень. Тяжело ей со мной было. Она уже стояла, ждала меня, когда я права получала. А я взяла всего пять занятий по полтора часа с инструктором. Поначалу ездила только по трассе. До города доезжала, пересаживалась на маршрутку. А потом пришлось везти детей в Крым. Доехала нормально, но неделю за руль боялась сесть. Зато после этого все страхи прошли.
     
    3 користувачам це сподобалось.
  2. Dev_

    Dev_ Бригадир

    Повідомлення:
    168
    Симпатії:
    117
    Адреса:
    Африканська СхідноЄвропейська Республіка
    Відповідь: У кого яке було перше авто і чим запам'яталося?

    Сенс 1.3 перша моя машинка, яка їздила мало (а зимою взагалі не їздила) - 40 тис. за 5 років, не ломалася, була простою і дешевою в обслуговуванні. Однак по місту - 9.5Л, що багато для 1.3 Л-вого двигуна. На трасі міг навіть в 5Л\100Км вкластися.
    Трохи пповозила мені мішків з щебенем, піском та цементом. Як для 1-ого авто - чудова машина, однак мене вдарили і мусив продати.

    Зараз друга такаж проста машинка - Рено Дастер 1.6, півроку, 4 тис. Якщо не крутити більше 2500 оборотів за тахометром то в середньому в мене виходить 7.5Л/100Км бензину Shell V-Power. Недавно віз на ній 320 кг буд матеріалів, багажник дуже вмістимий. Серед недоліків, трішки двигун слабенький для 1.6 - 105 КС, коли з такого обєму спокійно можна вижати 130-140КС на сучасних двигунах. Однак я не гонщик і їжджу спокійно.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  3. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Відповідь: У кого яке було перше авто і чим запам'яталося?

    А Ви готові палити по 10 л/100 км? За все треба платити. За потужність - пальним. 105 к.с. - цілком нормальна потужність для нетурбірованого, задавленого екологією і економністю двигуна такого об'єму.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  4. Vovan

    Vovan Інженер

    Повідомлення:
    1.490
    Симпатії:
    506
    Адреса:
    Пригород Киева
    Re: Відповідь: У кого яке було перше авто і чим запам'яталося?

    +1 :Hi:
    Начинал с отцовской 21013. Сейчас шкода октавия тур 1.9 тди.:Hi:
     
    2 користувачам це сподобалось.
  5. U.S.Energy

    U.S.Energy Майстер

    Повідомлення:
    242
    Симпатії:
    57
    Адреса:
    Киев
    Ой, а моя пока первая ласточка - лансер9, автомат, 1.6:-[:-[
    Первая - силу возраста.. За рулем только год и 1 месяц...
    ИМХО: для девушек только автомат надо rofl rofl.. Училась и раньше на папиной ездила - на механике... Но по Киеву, да и на механике - это нервных клеток у меня не хватит roflrofl
     

    Вкладення:

    • 4mlG8TTJAfI.jpg
      4mlG8TTJAfI.jpg
      Розмір файлу:
      182,3 КБ
      Переглядів:
      99
    3 користувачам це сподобалось.
  6. Dev_

    Dev_ Бригадир

    Повідомлення:
    168
    Симпатії:
    117
    Адреса:
    Африканська СхідноЄвропейська Республіка
    Відповідь: Re: Відповідь: У кого яке було перше авто і чим запам'яталося?

    Мирослав,

    Не завжди воно від потужності залежить, інколи і від кривості рук. Мій 1-ий Сенс 1.3 їв по місту 9.5Л, мій 2-ий Дастер 1.6 їсть 8Л по місту. Дуже помагає економно їздити і вчасно переключати передачі, коли є тахометр. В брата остання Хонда Civic 1.8 на 150КС споживає та як в мене зарахунок ваги та аеродинаміки, і пробіг там вже 30 тис. В друга Рено Колеос 2.5 на 170 КС їсть 10-11Л по місту, а по трасі так само як в мене.

    Ну ось і вона.
     

    Вкладення:

    • 144727099.jpg
      144727099.jpg
      Розмір файлу:
      23,5 КБ
      Переглядів:
      87
    3 користувачам це сподобалось.
  7. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Відповідь: Re: У кого яке було перше авто і чим запам'яталося?

    А Ви не член нашого клубу?
     

    Вкладення:

    • SN850566.jpg
      SN850566.jpg
      Розмір файлу:
      69,9 КБ
      Переглядів:
      91
  8. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    В тему.
     
  9. U.S.Energy

    U.S.Energy Майстер

    Повідомлення:
    242
    Симпатії:
    57
    Адреса:
    Киев
    captain Grey, наклейки клуба нету, но на форуме зарегистрированна с первых дней вождения:)

    poliglot, roflrofl
    видела такое и в реале.. но мне кажется, что там ни правами, ни мохзгами и не пахнет. Есть еще прикольная подборка видео на эту песную

    я т-т-т за год вождения только 1 раз коцнулась.. т.е. меня коцнул дядька с 10-летним стажем, который сдавал назад и меня не увидел:down:... наверное просто видеть не захотел... выбил муляж противотуманки правой.. и немного поцарапкал..

    а так - ну пару раз наехала бампером на бордюр немного при парковке, и 1 колесо немного коцнула в пробке, когда с бордюра торчала проволка, а я пыталась там проехать...

    а автомат выручает на перекрестках очень, особенно, когда надо с второстепенной вынырнуть... :-[
     
  10. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    Відповідь: У кого яке було перше авто і чим запам'яталося?

    Моя перша і поки-що єдина машинка - Ніссан Тііда Хечбек 2010 року. Зі серпня 2010 наїздив на сьогодні понад 36 тис. км. На загал задоволений, але бензину пє багатенько (може тому, що автомат). Бампер на соплях - постійно маю проблеми з бордюрами. Місця на подорожі в Карпати маловато... Якщо вибиратиму наступне щось то обємніше і вище. Ну і ще чорний колір важко тримати у візуальній чистоті...
     

Поділитися цією сторінкою