Питання по гідроакумулятору

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем vodnar, 14 чер 2012.

  1. vodnar

    vodnar Підмайстер

    Повідомлення:
    65
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Рівненська обл
    Доброго часу шановному панству!!!

    Хочу спитати у вас...чи закачає воду в гідроакумолятор ... простий центробіжний насос Агідель -М!!???

    І який тиск потрібен для закачування???

    до гідроакумолятора в будинку - 23м.

    глубина води в колодязі - 0,8м

    Він в мене підіймає воду з 15м....і від колодязя подає воду на відстань 20м(поливання огородини)...тиск не дуже великий!!!

    Якщо ні...то підскажіть який підійде...враховуючи дану глубину в колодязі!!!?

    щиро дякую за відповідь!!!
     
  2. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Відповідь: питання по Гідроакумоляторі

    А що на ньому написано про "напор"
     
  3. AnnetDuvo

    AnnetDuvo Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    на гідроаккумлятор потрібно накидати іще 30 метрів тобто десь 3 бара. давайте рахувати: 15м (вертикаль) +2м (горизонталь)+30м (на гідроаккумулятор)= 47 метрів напору має видавати насос, іще не зрозуміло що ви маєте на увазі під "до гідроакумолятора в будинку - 23м". Якщо зараз тиск слабенький - то на гідроаккумулятор тиску не вистачить, тобто теперішній насос не потягне. Підійде Водолій БЦПЕ 0,5-40, або БЦПЕ 1,2-40 (з більшою потужністю по виходу води).
     
    Andrii_M подобається це.
  4. vodnar

    vodnar Підмайстер

    Повідомлення:
    65
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Рівненська обл
    дякую за увагу до теми

    та вже рішив це питання давно...купив Водолія 40ку + Гідроакум 50 л ...все працює нормально ;)

    просто я вагався в тому...і думав що ~ 80 см води в колодязі для Водолія буде маловато...і думав залазити чистити..

    але купив...вкинув... і запрацював Водолій і на 80см води....от вже Слава Богу майже рік!

    ще раз дякую за увагу до теми!

    з повагою Тарас!
     
    Andrii_M подобається це.

Поділитися цією сторінкою