Как восстановить аккумулятор

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Andrii_M, 11 чер 2012.

  1. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Как восстановить аккумулятор

    Що ж тоді спробую зробити максимум замірів, щоб хоч щось прояснити.
     
  2. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Все говорят правильно-но плотность летом невыше 1.24 долейте воды и отберите долейте и отберите.......... до нужной плотности.И только слабыми токами на заряд!.Тогда лишняя кислота уй дет потихоньку и есть надежда о продлении его жизни.При перезаряде идет коробление пластин с насыщением кислотой. Кипение аккума может быть из за короткого-когда попадает или выпадает кусочек из обмазки,а если это так то сливать изаливать воду и на слабый заряд. ВСЕ! Нет невсе!Попробуйте поменять таблетку.Да1 вспомнил! При температуре 30и выше плотность 1.22!Большая плотность уменьшает продолжительность жизни аккума!!!
     
    2 користувачам це сподобалось.
  3. boroduch

    boroduch Майстер

    Повідомлення:
    197
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    днепр
    При перезарядке происходит сульфатация пластин,кипение аккумулятора призарядке свидетельствует о том что аккумулятор заряжен,но если плотность электролита не поднялась а аккумулятор кипити или одна из банок кипит,это говорит о том что пластины засульфатировались!
    В 80-х годах я сделала себе зарядное с десульфатацией,на 1 цикл заряда 11 циклов разряда,так с пластин снимается сульфат свинца.
    А коробление пластин может происходить если на акумулятор дать большую нагрузку - типа езда на аккумуляторе с включенной передачей, или 55 амперным аккумулятором пытаться завести дизельный МАЗ!
    Старое заблуждение что большим зарядным током можно угробить аккумулятор - по последним данным НЕЛЬЗЯ, аккумулятор может взять ток ровно такой на который он рассчитан.Другое дело если к 12 вольтовому аккумулятору подключить зарядку от грузовиков, у них 24 вольта, тут можно его сразу отправить на свалку!
     
    2 користувачам це сподобалось.
  4. Илья Гут

    Илья Гут Прораб

    Повідомлення:
    615
    Симпатії:
    327
    Адреса:
    Чернівецька обл.
    Тема експлуатації АКБ, а особливо зарядки і відновлення, дуже складне, я сужу про це і на основі обговорення його в інтернеті(наприклад дуже подробно на сайті електротранспорт. ру).
    Я на протязі декількох років систематизував інф. про це у короткому файлі.
     

    Вкладення:

    4 користувачам це сподобалось.
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Как восстановить аккумулятор

    щойно вимкнув акумулятор з зарядки..:)
    три дні тому, в неділю, я розрядив його на пікніку. Завів авто з штовхача, приїхав додому і поставив на зарядку..
    пів години тому читаю про акумулятори форум і тут згадую свій акумулятор..

    побіг швиденько у гараж, відключив зарядку. Пробую заміряти густину і рівень електроліту. Пробірка ледве набирає достатню порцію електроліту для заміру.. Густина 1,33 (я з такою і купив) - значить зарядився..:)
    Долив води у банки до норми. Фууух..
    На цей раз пронесло..


    Добре таки читати форум.. :)
     
    2 користувачам це сподобалось.
  6. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Как восстановить аккумулятор

    Вчора підкотив до сусіда (в нього маленька автомайстерня) - поміряв напругу між клемами в спокої 13,7 В (дофіга - мало ж бути 12 В). При запущеному двигуні при обертах десь 2,5-3 тисячі 13,8 В. Більше замірів не встиг зробити, тра було їхати терміново.
    Роблю висновок - з акумулятором все гаразд. Жити поки буде.
    Причина в клемах - вони дуже сильно окисляються. Старі викинув одразу - поставив пару хороших латунних клем, за пару тижнів так окислилися, що жах!
    Мені порекомендували помити їх і змастити солідолом. Варто це робити?

    ПС: доречі після поїздки поклав руку на акумулятор - не сильно він гарячий. Яка температура кипіння електроліту?
     
  7. Илья Гут

    Илья Гут Прораб

    Повідомлення:
    615
    Симпатії:
    327
    Адреса:
    Чернівецька обл.
    Re: Відповідь: Как восстановить аккумулятор

    При працюючому двигуні напруга повинна бути 14,4В.Скоріше всього у Вас несправний стабілізатор( забув точну назву) генератора.
    Змазувати варто.
     
    1 людині також подобається це.
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Как восстановить аккумулятор

    Sergey_M,
    Сильне окислення клем в причині постійного кипіння АКБ, поміняйте реле-регулятор, чи підставте чийсь для проби. Аккумулятор не має бути теплим.
     
    1 людині також подобається це.
  9. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Відповідь: Как восстановить аккумулятор

    Скажіть це воно?
    http://zapchastizaz.com.ua/index.ph...facturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26
    або
    http://zapchastizaz.com.ua/index.ph...facturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26
    Інших реле для стартерів не знайшов в їх каталозі...

    Добавлено через 5 минут 41 секунду
    Може кому згодиться - доступна стаття як поміняти реле-регулятор:
    http://yak-prosto.com/yak-pominyati-regulyator-naprugi/

    Добавлено через 2 минуты 18 секунд
    Ось наче воно (виходячи з фото в статті):
    http://www.lanosshop.com.ua/index.p...lyator-tavriya-9702.3702-vtn/flypage.tpl.html

    Добавлено через 8 минут 11 секунд
    Мда, як виявилось потрібні релешки роблять недалеко від мого дому, тільки б знати, яка конкртено тра для мого генератора :)
    http://www.vtnauto.com/ru/assort_reg_14.html
     
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Відповідь: Как восстановить аккумулятор

    Спростимо задачу. Зайдете в автомагазин і запитаєэте реле-регулятор для таврії(списавши перед тим номер на генераторі).
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою