Как самому проверить свой автомобиль

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Мирослав, 7 чер 2012.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Как самому проверить свой автомобиль

    як це критично?
    У мого авто правий передній амортизатор поламався - у циліндрі розтріскався клапан. Я пробував його скрутити докупи - після першої сотні тріснув (видуло) сальник штоку. Замінити нема чим. Новий ам - 330 грн. Ось чомусь хочеться купити тільки один, на заміну поламаного.
    (пс. справного б/у переднього ам до фордсієри 88 року не завалялося в когось?:))
     
  2. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Відповідь: Как самому проверить свой автомобиль

    Залежить від стану справного амортизатора. Якщо він проїхав тисяч до десяти і знаходиться у відмінному стані - просто купіть йому новий у пару. Якщо амортизатор проїхав більше, але дійсно в хорошому стані - купіть на розборці пару до нього. Якщо амортизатори пройшди вже тисяч ...ять і слабенькі, а з коштами натужно - купіть пару добрих на розборці, там того добра має бути достатньо.

    На що звертати увагу підбираючи амортизатори.
    Неприпустимо встановлювати на одну вісь масляний і газомаслятий (їх в народі називають просто "газовими") амортизатори - тільки два однотипні. Масляний амортизатор потребує зусиль і для стискування і для розтягування (в першу чергу для розтягування!), а справний газомасляний видовжується сам завдяки внутрішньому тиску газу і важко стискується.
    Вкрай небажано встановлювати на машину пари різнотипних амортизаторів, але якщо виходу немає - ставте вперед газо-масляні а не навпаки.
    Деякі виробники фарбують корпус амортизаторів різних лінійок (комфорт, спорт, тощо) в різні кольори, не беріть в одну пару два амортизатора навіть одного виробника, але різних кольорів.
    Купуючи нові амортизатори, звертайте увагу на виробника - всякі Lip, Gabriel, і навіть масляні Boge - пусто викинуті гроші (не забувайте, що десять років тому навіть лівак Monroe робили у нас в Україні. На сьогодні на нашому ринку оптимальне співвідношення ціна-якість - Kayaba.
     
    агент007, Andrii_M та Voyutichi подобається це.
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Как самому проверить свой автомобиль

    щось подібне натякали в магазині, казали що 480 грн. Рекомендували чеські, саме за 330 грн. Назви виробника не запамятав, цікавив рівень цін..
    Чехи на нашому ринку представлені достойно?

    Добавлено через 3 минуты 32 секунды
    пс. лівий амортизатор добрий, я їх відновлював у наших умільців - нарізали гайку, заправили маслом. Суджу по розборці правого - він навіть не потів, все масло було наявне в амортизаторі.
     
  4. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Как самому проверить свой автомобиль

    Чесно кажучи, чеських амортизаторів для європейських моделей у нас не продають.
    Варіанти:
    - купити один б.у. і дати так само відновити
    - купити пару нових чи б.у. і замінити пару.
     
    1 людині також подобається це.
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Как самому проверить свой автомобиль

    вчора змінив два передні амортизатори. Цікаво, на скільки їх вистарчить.. Іспанські якісь.. Казали в магазині каяба.. :) але напевне то не та каяба, про яку я мріяв..

    Добавлено через 8 минут 40 секунд
    KYB, все-таки пише на упаковці, що це kayaba..
     
  6. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Re: Відповідь: Как самому проверить свой автомобиль

    Амортизаторы Kayaba являются продуктом японской корпорации KYB Industry Company Ltd - Япония. Основные части амортизаторов Kayaba производятся в Японии, а сборка их может осуществляться на заводах в Европе (Germani, Italy, Poland, France, Spain, Czech ) Азии (Japan, Thailand, Malasia, Dubai) и Америке (USA, Mexico, Brasil) что позволяет KYB занимать первое место в мире по производству амортизаторов. Амортизаторами Kayaba оснащаются ещё на конвеере многие марки автомобилей, такие как Toyota, Mitsubishi, Nissan и почти 40% других японских авто, а так же автомобили европейского и американского производства BMW, Citroen, Volkswagen и другие. Каждый четвёртый авто в мире сходит с конвеера с амортизаторами Kayaba.

    http://tuning-market.od.ua/kayaba.html
    hello
     
    1 людині також подобається це.
  7. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    Доброго вечора пане Мирослав. Хочу спитатись вашої думки на рахунок причин які можуть визивати обрив, обрізання болтів кріплення двигуна, на рено мастер 2.5 . Відірвало кронштейн кріплення з правої сторони, в місці приєднання останнього до гбц.Там знаходитись повинно 4 великих горизонтальних болти(припускаю м12) і 4 менших на м8,які закручуються вертикально.Після покупки машини проїхав містом 170км і один раз до Львова, це є ще, десь 200км. А коли ставив на стоянку виявив що два верхніх болти м8 обломані і двигун правою стороною подався вниз. Потім зняв захист картера і стало очевидним, що відсутні два "великих" болта. Через дві вулиці від мене знаходиться майстер який проводив заміну ремня і мастила. Ми домовились що при сприятливій погоді він підійде на місце і спробує надати машині транспортабельного вигляду. Після того як він вислухав мене, прозвучало що причиною обриву може бути тільки дуже велика яма. Хоча я не пригадую собі, щоб попадав на великі вибоїни, протягом останньої поїздки. Більше схильний думати на несправну подушку двиг. або можливо є якісь несправні елементи трансмісії які перевантажують кріплення двигуна?
     
  8. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Можливі варіанти:
    - велика яма (дійсно!)
    - обірвана або не прикручена якась (люба!) подушка двигуна
    - недостатньо затиснуті болти (напроиклад, відкрутились від вібрацій, ну а далі болти, на які підвішена вага двигуна звичайно лопнуть, навіть не треба великої ями ...)
    - перетягнуті при зборці болти - лопнув болт або витягло витки рільби - і далі як у попередньому випадку.

    Якщо проблема виникла за пару сот км після ремонту, чесно буде спочатку уяснити можливі помилки ремонту. До речі, обірваті подушки теж мають діагностуватися при ремонті.
     
    guffi подобається це.
  9. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    Завтра при святі спробую виложити фото. А майстер, я так розумію, не дуже спішиться брати мою машину в роботу.
    Значить буде можливість трохи замастити руки...
     
  10. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    Нарешті зремонтували мені машину.Закрутили довші болти від якоїсь рос. машини(напевне ваз).Верхні болти м8 прийшлось висверлювати, як виявилось ці болти тримають кришку ремня грм, два закручуються в гбц, інші два в лапу, оту, що йде на подушку.
    Вже проїхав 300км, раз на тиждень провіряю затяжку болтів.Покищо все добре,також під цей шумок замінив подушку кпп, машина стала рушати плавніше загальний вигляд.JPG довші болти.JPG висверлили м8.JPG
     

    Вкладення:

    • PICT0032.JPG
      PICT0032.JPG
      Розмір файлу:
      3,9 МБ
      Переглядів:
      86
    • PICT0033.JPG
      PICT0033.JPG
      Розмір файлу:
      2,6 МБ
      Переглядів:
      85
    Andrii_M подобається це.

Поділитися цією сторінкою