Ищу книгу

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем Мастер ЭВН, 4 чер 2012.

  1. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Я быстрочтением прогнал. Нормальный аутотренинг с водой. Все в тенденциях и по простому.
     
  2. krox

    krox Прораб

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Pavlograd
    Техника быстрочтения у меня уже надцать лет в очереди на прочтение и все назад отодвигается :-[ , надо бы сменить приоритеты.
     
  3. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    У меня книжка электронная есть.

    Добавлено через 1 минуту 34 секунды
    Умеют, умеют. Ну а поговорить как же? :-D

    Добавлено через 1 минуту 10 секунд
    Угу. Уже 2 страницы интереса, пока я спал.

    Добавлено через 3 минуты 19 секунд
    Я не гипнотизер. Меня интересуют аффирмации. Я помню, что у Азарова их было оч много и классные.
     
  4. krox

    krox Прораб

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    310
    Адреса:
    Pavlograd
    Мне кажется персонально составленные аффирмации лучше работают, а на крайняк в нете куча аффирмаций с визуализацией (слайды, видео).
     
  5. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    По мне, вопрос сугубо индивидуальный, т.к. точки психологического влияния (точки фокуса) у различных индивидуумов разные - в зависимости от психопрофиля и накопленного жизненного опыта.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Ищу книгу

    ще один допис поза тему: мої окуляри для відновлення зору:

    [​IMG]

    Це така перфорована пластикова пластина, вставлена в оправу.

    [​IMG]

    Якщо дивитись через неї, то сітка перестає бути замітною (якщо мало світла), якщо у сонячний день - тоді подібно до цього, як на фото бачить фотоапарат:

    [​IMG]

    Окуляри продала звичайна працівниця "мережевого" маркетингу, прийшла з мішком окулярів і почала пропонувати на вибір.. Я підійшов і говорю, що не бачу далеко. Збизька розрізняю кольори пікселя на моніторі, а за 6 метрів - не можу впізнати людину. Вона мені зразу окуляри в руки - я одів - все прекрасно, все видно! Зняв окуляри - ще гірше стало.. :(
    Е ні.. Кажу: я швидко привикну до цих окулярів і взагалі осліпну..
    Тоді продавщиця витягує мені ось ці діркаті окуляри і говорить, як користуватися: перший день - 5 хв зранку і 5 хв ввечері дивитись телевізор на відстані 3-4 метри. Кожен день - на 5 хв збільшувати час до 30 зв і потім у зворотньому напрямку. На два тижні перестати і потім ще два таких курси.
    Я попробував тільки перший курс - зір покращився, я перестав, лінь і нема коли дивитись телевізор. Але тепер знайшов час - пів-години зранку і пів-години ввечері по дорозі на роботу і з роботи. Через день-два.
    Зір значно покращився, майже відновився повністю..

    [​IMG]
     

    Вкладення:

    churik, Andrii_M, mirock та ще 1-му подобається це.
  7. Мастер ЭВН

    Мастер ЭВН Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.290
    Симпатії:
    4.441
    Адреса:
    Германия
    Re: Відповідь: Re: Ищу книгу

    Это хорошая штука. Но очень много подделок. Тонкость в форме отверстий. Насколько я помню, в оригинальных они должны иметь форму конуса.
     
  8. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Отлично! Я про такие не знал.
     
  9. terex12

    terex12 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    1
    Voyutichi подобається це.

Поділитися цією сторінкою