Чем хорош ондулин?

Тема у розділі 'Кровельные покрытия', створена користувачем iskander, 5 тра 2009.

  1. diyancha

    diyancha Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Відповідь: Чем хорош ондулин?

    Швидко, якісно, надійно -так би я могла охарактеризувати покрівлю ондулін.
    Коли у мене постало питання вибору покрівельного матеріалу, то я довго не вагалася і обрала ондулін. 15 років гарантії на непротікання даху-немалий термін, тим більше, що строк служби листів-набагато більший. 250 кв.м. даху майстри устелили ондуліном за 2 дні, та й оплата цієї роботи дешевша ніж, наприклад, за металочерепицю. Слід зазначити, що я дуже прискіпливо відносилася до закріплення листів- тому майстри використали всі 20 цвяхів на лист і закріпили гребінь до кожної хвилі листа. Маю впевненість, що якщо правильно виконати обрешітку даху та кріплення листів-дах із ондуліну буде служити і радувати власника багато, багато років.
    Я заплатила невеликі кошти, у мене на мансарді тепло, комфортно, не шумно.Не воняє!!! Це така глупость!!Стелили кровлю влітку,в жару.
    Ще один плюс цієї покрівлі- на неї не сідають птахи, а відповідно-не забруднюють.(перевірено).Моя сусідка розводить голубів.
    Я влаштувала свій дах з ондуліну, ще й тому, що продаю його і знаю всі його позитивні якості. За 7 років моєї практики - ще не було нарікань на листи ондулін, чого не можу сказати про бітумні листи інших виробників.
     
  2. Pirk

    Pirk Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    г.Сумы
    Re: Відповідь: Чем хорош ондулин?

    Интересно сколько бесплатных листов Вам дают за статью?
     
  3. xamgelo

    xamgelo Прораб

    Повідомлення:
    1.399
    Симпатії:
    187
    Re: Відповідь: Чем хорош ондулин?

    Из расчета одна волна за абзац, иначе не писала бы столько
     

Поділитися цією сторінкою