Станок для заточки цепей

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем Сергей555, 21 тра 2012.

  1. biermann

    biermann Підмайстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    9
    да уж. цепь в ужасном состоянии. по вашим фото по качеству исполнения соединительных звеньев - это не Штиль.
    покажите её оф.дилеру - он скажет точно.
     
    1 людині також подобається це.
  2. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    Доброго :Hi:
    biermann, - оф дилер який доступний мені (біля 35км ), сьогодні (2 дні просив) сказав шо цепів в штиля:

    Rapid Super Comfort (RSC) 3/8
    та
    Picco Duro 3/8
    - не має, і аби більше йому не морочив голову,не заважав торгувати .
    Добре не на нему одному світ клином зійшовся.
     
  3. biermann

    biermann Підмайстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    9
    не стесняйтесь пожаловаться - это улучшит качество обслуживания.
    так в основном ведут себя мелкие дилеры с периферии, которые как привыкли раньше на базаре торговать только тем что берут...
    если нет у дилера - то он обязан вам это привезти из киева. если нет в киеве - то привезут из германии.
    это прописано в их договорах дилерских.
     
  4. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    biermann, -дякую.
    Не маю бащання його трогати, я раніше з ним мав декілька розмов....
     
  5. Adolf

    Adolf Майстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    49
    Адреса:
    Ізяслав
    Доброго. Хто хотів дилера? Я тут)))
    По фотографії-Той цеп схожий на штілевський.Точніше міг би сказати якби якісне фото зуба крупним планом(він повинен "відливати синевою").Але зєднувальна ланка на якій і лопнув цеп точно не штілевська.Таке можливо:дилер отримує цеп бухтами по 30 м. і сам клепає з неї цепи потрібної довжини,у вашому варіанті,мабуть,просто поставив "ліву" зєднувальну ланку,яка і не витримала.
    Стосовно іншого-ви не правильно сформулювали питання,а дилер або не досвідчений,або баран. Вам потрібен цеп з кроком3/8 (пилка мотор січ,якщо не помиляюсь), цеп 3/8 буває двох видів-Picco i Rapid, перший це маленький зуб на 180-й штіль, другий-крупний зуб на 290,361, та на моторсіч.
    Цеп Picco Duro в штіля Є! ,але вам він не піде. Вам потрібен Rapid Duro. Ціну покищо сказати не можу бо в мене застарілий прайс,чекаю поки скинуть новий.
    Наступне: цеп Rapid Super Comfort в штіля теж є! ( І виглядає він точнісінько як цеп на вашому фото,отакий прикол) і є ще цеп Rapid Super Comfort 3 ,і дилер може його замовити,якщо йому не впадло)))
    Висновки робіть самі. Надіюсь інформація вичерпна,що не зрозуміло-запитуйте.

    Добавлено через 1 час 2 минуты 55 секунд
    ОГО-ГО це ви ще не бачили штільовського станка за 4500грн.!!! Правда точить ідеально. Я сам ще на такий не заробив,користуюсь китайським,руку набив точить добре,люди цепи несуть,заточкою задоволені-що ще треба?
     
    Igor ua та orex_ подобається це.
  6. biermann

    biermann Підмайстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    9
    Уже АИ сделала прайс на 2013?
    Можно узнать, сколько будет стоить FS55. Если это страшная тайна - можно в личку - никому не скажу!
     
  7. Adolf

    Adolf Майстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    49
    Адреса:
    Ізяслав
    1 людині також подобається це.
  8. Adolf

    Adolf Майстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    49
    Адреса:
    Ізяслав
    Так далеко ніхто не заглядає.Ціна залежить від курсу долара,а яким він буде знає тільки пан Азаров та його психіатр))
     
  9. biermann

    biermann Підмайстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    9
    На Штиле цена зависит только от курса евро и настроения АИ. уж поверьте мне...
    Хотя раньше была тенденция не менять цены чаше 2 раз в год.
     
  10. Adolf

    Adolf Майстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    49
    Адреса:
    Ізяслав
    В нас ціни в гривнях,а гривня і є той нестабільний елемент. Про настрій АИ інформації не маю))
     
    1 людині також подобається це.

Поділитися цією сторінкою