Китайські деревообробні станки FDB, Zenitech та ін. Хто користвувався?

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем luschik, 13 тра 2012.

  1. luschik

    luschik Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    львов
    Шановні майстри! Хто купив собі деревообробні станки фірм FDB, Zenitech і т.д.? Хотілось почути ваші відгуки, пропозиції, проблеми в обслуговуванні.
     
  2. Аnatoliy

    Аnatoliy Бригадир

    Повідомлення:
    182
    Симпатії:
    161
    Адреса:
    Волинь
    Відповідь: Китайські деревообробні станки FDB, Zenitech та ін. Хто користвувався?

    Знайомий має китайця верт.фрезера,проте я його не бачив.Але недавно призустрічі він жалкував,що не брав кустарного,бо в того :,,скрутило супорт з валом,а там дешевий чавун,,.Але кажу,що на свої очі не бачив.
     
  3. luschik

    luschik Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    львов
    в це я не можу повірити. маю чотири китайці більше двох років. Скажу, що чугун там хороший, а от всі болти й гайки як пласмасові, клини на ножі теж переробляв -- різьби на один раз. Взагалі тут багато новацій, накрали з інших відомих моделей, але ціна відповідає ресурсу. Маю старі станки дніпропетровські -- у китайців якість обробітку вища.
     
  4. Андрей Demix

    Андрей Demix Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Украина, Киев
    Станки FDB - цена соответствует качеству, знаю потому что я их продаю. Тем более что присутствует гарантийное и после гарантийное обслуживание (гарантия 1 год), сервисные центры по всей Украине. Если кому надо то могу помочь подобрать станок по потребностям заказчика по первой цене от официального представителя на Украине.
    (098) 479-70-80 Андрей.
     
    Андр1й подобається це.
  5. luschik

    luschik Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    львов
    согласный, FDB покупают -- доступная цена, есть гарантия, но сервиса никакого, заменных частей нету, технической документации -- ноль! Сам разобрал -- посмотрел, записал все размеры (ремни, подшипники...) и на поиски.
     
  6. Андрей Demix

    Андрей Demix Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Украина, Киев
    Сервис есть, просто нужно сохранить контакты менеждера у которого брал станок и в дальнейшем работать с ним, он знает как помочь. Техническая документация вся есть у того же менеджера.
     
  7. Нестор 1

    Нестор 1 Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    м. Пустомити
    Відповідь: Китайські деревообробні станки FDB, Zenitech та ін. Хто користвувався?

    Я хочу купити FDB Фуговально рейсмусний станок МLC 310 Що можете за ньго сказати доброго або поганого....Бачив у Львові в Епіцентрі за 17400 грвень
     
  8. Taras_K

    Taras_K Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    14
    Добрий день! у мене є Zenitech 300A після модернізації станка задоволенний роботою 90 відсотків
     
  9. harrys

    harrys Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Кто подскажет где приобрести запчасти на FDB MLQ 343M.
     
  10. Лёха Плотницкий

    Лёха Плотницкий Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Доброго времени суток. Достался мне клон именитого JET 300 - PKM 300 правда совсем без обвеса не подручника не торцовки не долбёжки даже ножей на фуганок нет. Уважаемые форумчане может у кого где-то что-то лежит без дела пылью припадает я бы мог приобрести а то сложновато с приобретением обвеса на это станок
     

Поділитися цією сторінкою