Як зробити вентиляцію в двохкімнатній квартирі?

Тема у розділі 'Вентиляция и кондиционирование', створена користувачем peGas, 7 тра 2012.

  1. Brovar

    Brovar Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Бровары
    Відповідь: Як зробити вентиляцію в двохкімнатній квартирі?

    То ви ж тепер не проходьте повз, інформуйте нас якщо щось:) Тобто,виходить , сильні морози цієї зими вона пройшла в роботі? А як з шумом,особливо вночі? Де захована?
     
  2. kserks

    kserks Новачок

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: Як зробити вентиляцію в двохкімнатній квартирі?

    Конечно! В морозы не отключал, хотя предусмотрен до -20. С шумом ну как сказать, на 3 кнопке (максимум) слышно, примерно как от компа когда остывает (причем больше слышно не вентилятор, а прохождение воздуха по теплообменнику ), на второй кнопке уже гораздо лучше, днем то что надо, ночью на любителя, иногда спим под вторую скорость, первая мне больше всего нравится, ее и днем не слышно сблизи, хотя минимальный воздухообмен и ночью отлично. У меня 4 Ревенты, они в стене полностью находятся, внутри крышка одна и снаружи.
     
    1 людині також подобається це.
  3. wow4yk

    wow4yk Підмайстер

    Повідомлення:
    58
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Львів
    Вирішую аналогічну задачу і двохкімнатній квартирі. З деталей додам, що також хочу обійтись без рекуператора і без механічної приточно-втяижної установки. Ціль - регульована природня тяга, з окремими механічними витяжками для окрмих зон.

    ПС. хто підкаже як в цьому форумі правильно вставляти посилання ? :)
     

    Вкладення:

    • IMG_5038_S1.jpg
      IMG_5038_S1.jpg
      Розмір файлу:
      42,5 КБ
      Переглядів:
      431
    • IMG_5040_S1.jpg
      IMG_5040_S1.jpg
      Розмір файлу:
      41,4 КБ
      Переглядів:
      412
  4. SanyCD

    SanyCD Бригадир

    Повідомлення:
    866
    Симпатії:
    219
    Адреса:
    UA
    Как и везде "Вставить ссылку"... ГУГЛ

    П.с. Кавычек нет...
     
  5. wow4yk

    wow4yk Підмайстер

    Повідомлення:
    58
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Львів
    дякую, як то кажуть "лоханувся" :)
     
  6. Brovar

    Brovar Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Бровары
    Відповідь: Як зробити вентиляцію в двохкімнатній квартирі?

    мені здається, що труба на 100 буде маловата. Тим більше,якщо ти в основному на природню тягу розраховуєш.
     
  7. wow4yk

    wow4yk Підмайстер

    Повідомлення:
    58
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Львів
    Re: Відповідь: Як зробити вентиляцію в двохкімнатній квартирі?

    Думав над цим також. Ну по-преше таких канали буде два. Їх роблю, саме для регульованої приточки в холодні пори року - ІМХО, більші діаметри будуть давати більший перерозхід тепла при повному відкритті, а в зимку, так поняв, "тяга" і так завжди краща. Та і сифонити з таких дир зимою буде нехіло, якщо повністю відкрити, важко уявити протилежне. Літом, коли дома, то можна вже й вікна відкрити для збільшення притоку, на крайній випадок.

    ІМХО, збільшення діаметрів здається недоцільним - і обладняння на більші діаметри дорожче, якщо дійду колись до канальних калориферів і вентиляторів.
     
  8. Brovar

    Brovar Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Бровары
    Відповідь: Як зробити вентиляцію в двохкімнатній квартирі?

    Я не великий спеціаліст у цій справі,але життєвий досвід підказує,що це як раз той випадок , коли "більше" гіршим не стане.Тим більше ,що в тебе буде все регульоване.А різниця між клапаном з сервоприводом на 100 і на 125(наприклад) ,теоретично, має бути мізерною.Взагалі, в комунікаціях там де циркулює повітря, всі діаметри і перетини, мают бути на максимальній межі.Є таке "внегласное" правило.Щоб потім не було "мучительно больно":)
     
  9. wow4yk

    wow4yk Підмайстер

    Повідомлення:
    58
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Львів
    Re: Відповідь: Як зробити вентиляцію в двохкімнатній квартирі?

    Я тоже не спеціаліст. Але наслухавшись і на власні очі побачивши наслідки поганої вентиялції, особливо в зимку, в квартиарх з пластиковми вікнами, вирішив у власній квартирі це питання якось вирішити.
    Посперечатись зтвердженням, що діаметри нада максимально можливі бо і так все руглюється, важко. :) Але обмеження бувають... :)

    Якщо йти по логіці збільшення діаметрів, то доцільно збільшувати якраз діаметер того каналу, який я вже частково "протягнув" у вітальню (фото 1) :( бо він буде основним "постачальником" повітря для вітальні, кухні, санвузла. Залишилось вивести канал назовні, і вже давно пригледів для цієї цілі якийсь незрозумілий монтажний отвір в сітін, залишений будівельниками - "пробіл" в цегляній кладці, який зовні прикритий тільки пінопластом фасаду. Міряв цю дірку - труба 100мм влазить, для "грубшої" треба довбати.

    Одним словом, цей канал, більшим діаметром, зробити вже хлопотно.

    У сапльню ще нічого не довбав, на зовні там треба "вийти" через газобетон, але цей канал буде обслуговувати тільки спальню, далі повітря йде через переток, над дверями, у вітальню, а там до найближчого вентканалу... хз, чи вартує його збільшувати в діаметрі.

    На що сподіваюсь, це те що зимою, цих двох каналів в діаметрі 100мм мало б вистичити. І якщо ця зима це підтвердить, то "інвестиції" будуть окуплені. Якщо буде гарно працювати і весну-осіннь то victory.
    На літо особливо не надіюсь, бо влітку вікна можна відкривати без піклування про втрати тепла.

    ІМХО, пару см в діаметрі при природній тязі, думаю загальної картини сильно не поміняють, хоча можу помилятись. А вот з вентилятором, мабуть є різниця, але тут також залежить від потужності вентилятора.

    Ну найгірший можливий сценарій, щоб "кусати лікті", це коли взимку і з вентиляторами в цих каналах, я невідчую ніякого ефекту... слабо віриться.

    Над діаметром осбливо і не задумувався. З самого початку визріла ідея додати один приточний вентканал, а потім подумав чому не додати і інший, в спальню... а тепер щей думати про чим більший діаметер... :)

    Такими темпами, надумаю щей приточний канал в кухню пробити...
     

Поділитися цією сторінкою